Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Dragon Age: Inquisition

932 postów w tym temacie

No i wygląda na to, że został mi już tylko ostatni główny quest

Spoiler

(Zagłada na cały świat

), ale to zrobię sobie w środę dopiero. strasznie krótki główny wątek, liczyłem, że będzie jeszcze kilka więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się pokonać "system". Gra się uruchamia na amd athlon II x3 435 , radeon 5670. Pewnie jest to zasługa 4 rdzeniowego procesora z uszkodzonym rdzeniem. Może nie ma lagów ciągłych ale co jakiś czas są krótkie zwiechy- szczególnie pdoczas pauzy. Wracają stare wspomnienia kiedy miałem jeszcze celerona i jakąś słabą kartę- chyba geforce 2 mx heh.

Wie może ktoś jak zmiejszyć opcję graficznie poniżej minimalnych, ponieważ w ustawieniach nie da się nizej zejść? Trzeba by pewnie zmodyfikować pewne pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skończone ;p

Spoiler

Lipa, że nie było wpływu na wybór boskiej czy co się stanie z templariuszami i Magami (odtworzenie kręgów u mnie miało miejsce). No i scenka po napisach. Flemeth ostatecznie wyzionęła ducha? Czy przejęła ciało Solasa? I w ogóle Solas dał kulę Koryfeuszowi lol? To on w końcu jest/był dobry czy zły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Wpływ na wybór boskiej był.

Co do ostatniej scenki to cholera wie. Chyba tylko wyjadacze lore potrafią odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy na procesorze i3 4330 ta gra odpali? Skoro w wymaganiach jest procesor czterordzeniowy? Podejrzewam, że gra tylko sprawdza jaki procesor jest zamontowany i się włącza, ale wolę się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2014 o 14:56, maniekk napisał:

Panowie, czy na procesorze i3 4330 ta gra odpali? Skoro w wymaganiach jest procesor czterordzeniowy?
Podejrzewam, że gra tylko sprawdza jaki procesor jest zamontowany i się włącza, ale wolę
się upewnić.


Cóż, mój Quad wyciąga 22 - 27 fps w porywach i3 nie będzie wiele lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Panowie, czy na procesorze i3 4330 ta gra odpali? Skoro w wymaganiach jest procesor czterordzeniowy? Podejrzewam, że gra tylko sprawdza jaki procesor jest zamontowany i się włącza, ale wolę się upewnić."
Gra wymaga 4 wątków a nie rdzenii czyli na części procesorów 2 rdzeniowych się uruchomii. Wg poniższej strony http://ark.intel.com/pl/products/77769/Intel-Core-i3-4330-Processor-4M-Cache-3_50-GHz procesor ma 4 wątki więc gra powinna się uruchomić. Oprócz tego jest nieoficjalny fix na 2 rdzenie ale nie wiem czy to jest legalne. Warto by odwiedzić oficjalne forum i poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś pytanie, dziś odpowiedź :P Warto kupować DA: I? Przy Origins bawiłem się świetnie, Przy DA2 trochę mniej. Ogólnie lubię papkę od BioWare :P Byłem już zdecydowany, ale niestety naczytałem się marudzenia na rpgcodex i mam wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W teorii Twój i3 4330 jest lepszy od mojego i3 2125 a na nim gra mi na średnich chodziła bez żadnych ścin więc myślę, że nie powinieneś mieć żadnego problemu. Ogólnie jak widzisz gdzieś napis procesor czterordzeniowy to się nie przejmuj, bo i3 mają cztery wątki, co dla komputera jest prawie jednoznaczne co cztery rdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2014 o 19:29, Satruss napisał:

Dziś pytanie, dziś odpowiedź :P Warto kupować DA: I?

Jak dla mnie warto. Gralam we wszystkie Mass Effecty i wszystkie DA, i moim zdaniem DA:I jest najlepsza jak dotad. Po pierwsze duzo eksploracji, wiecej swobody i otwartych terenow zamiast przydlugich i wielopoziomowych lochow (lochy sa, ale nie tak duze). Po drugie czlonkowie druzyny sa fajniej przedstawieni, bardziej naturalnie i maja (moim zdaniem) ciekawe osobowosci tzn daja sie lubic lub irytuja czyli jest roznorodnie. Co do zarzadzania druzyna to jest lepiej niz w DA2, ale ja ogolnie druzyne traktuje jak dodatek bo jestem bardziej fanka gier typu The Elder Scrolls. Jak nadal nie wiesz czy kupic to moze spojrzyj na youtube i ogladnij jakies filmiki z rozrywki albo filmiki recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2014 o 19:29, Satruss napisał:

Dziś pytanie, dziś odpowiedź :P Warto kupować DA: I? Przy Origins bawiłem się świetnie,
Przy DA2 trochę mniej. Ogólnie lubię papkę od BioWare :P Byłem już zdecydowany, ale niestety
naczytałem się marudzenia na rpgcodex i mam wątpliwości.


Lepiej poczekaj na patcha najpierw. Po co się denerwować na low fps i zacinki, które pojawił się od patcha nr 2(przed nim wszystko było ok...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2014 o 10:20, Satruss napisał:

Uuuu, to jeszcze nie wypuścili fixa na to? bardzo poważne te spadki? Chciałem dziś kupić
w drodze do pracy...


Jakiś fix wyszedł krótko po tym patchu, ale mi on guzik pomógł. Spadki FPS to praktycznie się nie zdarzają, to co przeszkadza to te pieprzone zacinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się i kupiłem :P Teraz pytanie, ile zainstaluje z płyt, a ile będzie dociągać. Bo moje LTE "bez ogranicznej" w Plusie ukróciło mi transfer do 1mb -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2014 o 18:48, Satruss napisał:

Zdecydowałem się i kupiłem :P Teraz pytanie, ile zainstaluje z płyt, a ile będzie dociągać.
Bo moje LTE "bez ogranicznej" w Plusie ukróciło mi transfer do 1mb -_-


Tylko aktualizacje Ci się będą pobierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować