Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Dragon Age: Inquisition

932 postów w tym temacie

No właśnie też jestem ciekaw bo ja przeszedłem prawie cale Zaziemie, Wybrzeże sztormów i teraz robie 3 mape .. ile jest tych map niby 10 to prawda i każda jest tak duża jak Zaziemie czy są jeszcze większe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile ich jest dokładnie, ale coś koło podanej przez Ciebie liczby. Niektóre są mniejsze od Zaziemia, ze dwie nawet większe, lecz przeważnie wszędzie jest mniej wiecej tyle samo roboty, tylko chodzenia trochę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmiarami Zaziemie może bodajże rywalizować tylko z Syczącymi Pustkowiami, aczkolwiek tam zadań jest nieco mniej, za to więcej podróżowania. Odległości między poszczególnymi miejscami są tam zwyczajnie większe. Większość jest raczej zdecydowanie mniejsza. Niektóre za to są nieco lepiej zapełnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam czy ktoś mógłby pomoc: szukam dwóch miejsc zgodnie ze szkicami na świętych równinach. Jedno to z tymi dwoma pomnikami z jeleniami. Wydaje mi się że znalazłem

Spoiler

tuż przed smokiem

ale i tak nie znajduje korzystając z opcji szukania "V" a drugie miejsce to to z pękniątą kolumną okna?/przęsła mostowego?
z góry z jakaś mapkę dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często po wykonaniu operacji lub misji otrzymujemy punkty wpływów.. Co one dają tak naprawdę? Gdzie można o nich poczytać? Chodzi mi o statystyki coś jak np statsy bohaterów (siła, magia) Jest coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2015 o 16:20, Hummer napisał:

Wpływy odblokowują Ci profity inkwizycji. Dostajesz nowy poziom wpływu - dostajesz jeden
punkt i wydajesz sobie na jakiś bajer przy stole.



A dzięki za info :) sądziłem, że coś więcej daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak otworzyć dzwi na Wybrzeżu Sztormów w misji "wszystko na czerwono",na google wyczytałem że trzeba porozmawiać z Żelaznym Bykiem i on odblokuje misję ale wybrałem wszystkie opcje z nim i nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś sposób zmiany klasy postaci kilkanaście godzin bo rozpoczęciu gry? Grzebanie w plikach, komendy w konsoli albo mody? Aktualnie gram magiem i szczerze to szału nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja drużna ma obecnie lvl 19 i mogę powiedzieć tylko jedno. Poziom trudności jest totalnie skopany i żałosny. Wszystko jeszcze było fajnie do czasu poziomu 12. Później postawiłem na ekstrapolację odblokowanych lokacji i olałem wątek główny. Zwiedziłem Wybrzeże Sztormów, Jałowe Mokradła, Syczące Pustkowia, Szamaragdowe Mogiły, część Zachodniego Podejścia(nie mam odblokowanego północnego obszaru mapy) i

Początkowo zrobiłem dosłownie wszystko w Zaziemu, potem skoczyłem do Wybrzeża sztormów i Zakazanej Oazy, a następnie zachciało mi się zwiedzić Syczące Pustkowia, które okazały się naprawdę trudną lokacją(najmniej mi się podoba z dotychczasowych, taka przygnębiająca). Od tego momentu poziom trudności spadł na psy i nawet danie na trudny nie rozwiązuje tu problemu. Poza tym sztuczne zwiększanie poziomu trudności to też dla mnie głupota bo nie po to rozwijam postać by w jednej zwykłej potyczce zużywać wszystkie flaski i sztucznie męczyć się z kilkanaście minut by ją w końcu wygrać.

Totalnie olałem Crestwood i teraz przeciwnicy mają tam z lvl 12/15 a ja 19... i siekam jak zboże. Zacząłem właśnie lokację w Pałacu Zimowym i przeciwnicy lvl 15, ja 19. Siekam. Gdyby nie fabuła i naprawdę świetnie zaprojektowane lokacje, crafting i znajdki to bym grę już olał.
Najbardziej zdołował mnie smok w Zachodnie Podejście. Lvl 14, żal było go zabijać. Potem skoczyłem szybko na Syczące Pustkowia, lvl 20 padł bez problemu.

Czy nikt z nich nie policzył ile xp można dostać na zrobienie wszystkiego w danej lokacji i chwilowe zboczenie z głównego questa ? Żenada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę od siebie jedną rzecz odnośnie poziomu trudności.

Finalny boss zniknął po dwóch atakach na najwyższym poziomie trudności (nightmare).
Z grubsza: Mark of Death (Rogue Assassin) na początek, potem Varrica klony, pełne naciągnięcie i atak z wyskoku.
Nawet się nie spociłem, liczyłem na coś trudniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2015 o 16:57, revolt505 napisał:

Czy jest jakiś sposób zmiany klasy postaci kilkanaście godzin bo rozpoczęciu gry? Grzebanie
w plikach, komendy w konsoli albo mody? Aktualnie gram magiem i szczerze to szału nie

Miałem z wojownikiem na początku, wybrałem miecz i tarcza i szybko mnie znudziło. Zmieniłem talenty na broń dwuręczna i jest ciekawiej ;)
Graj towarzyszami, to kim jest twoja postać nie ma znaczenia. Ja głownie chodzę łotrzykiem.
Czasami zmieniam na maga dla urozmaicenia, ale poza czarami ma strasznie mały dps.
ps: później odblokujesz trzy dodatkowe drzewka talentów dla swojej postaci

Hummer
to mnie pocieszyłeś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja główna postać to mag ognia / eektryczności.. Gram ją najwięcej swoim magiem bo jest najciekawiej.. Czasami w czasie bitwy zmieniam na drugiego maga Solasa (bo atakuje mrozem) lub BlackWalla bo walczy wręcz;) i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować