Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Dragon Age: Inquisition

932 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2014 o 14:40, Noma napisał:

Jestem jedynym który zamawiał na Origin''ie prosto żeby mieć edycję Delux? [mówię o wersji
na PC oczywiście]

Też mam Deluxe na Origin :) Nie było deluxe w pudełku na PC (a co ciekawe, konsole takową miały), to zamówiłem tam, być może pudełko dokupi się później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem swój klucz. Jest opcja "Pobierz wstępnie". Więc coś mi się wydaje, że poczekamy jednak do czwartku. Za 4 godziny wszystko się wyjaśni.

Do tego - klucz z keye.pl (allegro) miał zapisaną gamę języków w tym polski i angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam zamierzam zamówić DA Inq i w związku z tym mam kilka pytanek.
1. Czy gra nie ma problemu z optymalizacją samego kodu gry?
2. Czy gra jest faktycznie tak rewelacyjna jak ją recenzenci opisują? Czy dorównuje jedynce fabularnie i klimatem oraz jak wyglądają aspekty graficzne?
3. Czy są takie problemy przez te nieszczęsne Denuvo jak w Lords of the Fallen i wpływa on na wydajność gry?

Odpowiedzi proszę od osób które miały z grą osobiście styczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudelka deluxe pc ( i ek ) w naszym kraju nie ma, ale w innych jest, moze spodziewali sie malej sprzedazy drozszych wydan? któż to zgadnie.
Na innych forach pisza, ze mozna pomanipulowac czasem i przestrzenia by aktywowac gre wczesniej.
Ale plotka, ze Denuvo zamęcza nadmiernie dyski ssd ( hdd moze tez) niepokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2014 o 17:41, Sipso napisał:

Właśnie dostałem swój klucz. Jest opcja "Pobierz wstępnie". Więc coś mi się wydaje, że
poczekamy jednak do czwartku. Za 4 godziny wszystko się wyjaśni.


Będę wdzięczy jak jeszcze dzisiaj napiszesz rezultat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2014 o 20:39, Orion napisał:

> Właśnie dostałem swój klucz. Jest opcja "Pobierz wstępnie". Więc coś mi się wydaje,
że
> poczekamy jednak do czwartku. Za 4 godziny wszystko się wyjaśni.
>

Będę wdzięczy jak jeszcze dzisiaj napiszesz rezultat ;)


Raczej dziś już nie napiszę :P Połowa się pobrała, a ja spadam zaraz :/ Uroki dzielenia internetu z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2014 o 20:39, Orion napisał:

Będę wdzięczy jak jeszcze dzisiaj napiszesz rezultat ;)


Znajomy otrzymał dzisiaj swoje pudełko, zainstalował. Grać może od 20.11 od północy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was na wersji Xbox 360 ma problemy z synchronizacją pionową? Podczas filmików bądź jak szybciej poruszamy kamerą zauważalne jest rwanie obrazu. Da się to jakoś zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2014 o 21:08, haderQ napisał:

> Będę wdzięczy jak jeszcze dzisiaj napiszesz rezultat ;)

Znajomy otrzymał dzisiaj swoje pudełko, zainstalował. Grać może od 20.11 od północy.


Szkoda, to jutro jeszcze nie pogram :/ Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie są te plotki o tym Denuvo? Swoją droga kto instaluje gry na SSD.. ja kupiłem SSD i mam na nim tylko system, gry na HDD instaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2014 o 22:27, Noma napisał:

Jakie są te plotki o tym Denuvo?

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?p=139256533#post139256533
/
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=934459

Dnia 18.11.2014 o 22:27, Noma napisał:

Swoją droga kto instaluje gry na SSD..

Ja, szczególnie jak się gra dłużej uruchamia/ładuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2014 o 22:27, Noma napisał:

Jakie są te plotki o tym Denuvo? Swoją droga kto instaluje gry na SSD.. ja kupiłem SSD
i mam na nim tylko system, gry na HDD instaluje.

Ja instaluje, kilkukrotny wzrost szybkości uruchamiania i loadingów, po za tym podobno mocno obniża wydajność, tak przynajmniej było w LoTF i Fifa z tego co wiem też niektórym ludziom mimo dobrych sprzętów spada do 15 fpsów nawet w menu. Coś czuję że te denuvo podzieli los securoma i staforce''a.

Hummer Przypomnieć ci że to dwie różne gry, z tego DA Inq to gra kilkukrotnie większa niż LoTF? To nie jest płacz piratów. Pamiętaj również że w tej grze paluchy maczało zachłanne kasy EA a co było w BF 4 nie muszę przypominać? Po za tym jak pisałem z Fifą jest to samo i LoTF jednym działa w miarę dobrze innym tnie i crashuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2014 o 22:48, Hummer napisał:

To raczej fake

Yep, też wydaje mi się fake. Dlatego dałem cały inny temat.

A czy piraci, czy nie. Jako posiadacz SSDka wolałbym nie wsadzać czegoś co potrafi zapisać 3 giga w godzinę :P

@Up
dalej ss z neogafa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki odczyt to sobie można wsadzić wiadomo gdzie. Ładnie wycięta ramka, brak tytułu, nic konkretnego. Dla mnie to tylko kolejny shitstorm, bo pewnym grupom nie podoba się nowy DRM.
W przypadku LoTF to pewnie gra sama w sobie jest źle zoptymalizowana, ale winnego trzeba było znaleźć.

Minie pewnie tydzień czy dwa, o aferze zrobi się cicho, bo niczego nie osiągną i tyle z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2014 o 23:18, Orion napisał:

A jeśli zainstaluje grę na HDD to muszę się czymś martwić?

Tak nie zależnie od dysku to jest, więc talerzówki to już w ogóle kosmos mają ;/

Hummer Czy tak cieżko pojąć że DRM może szkodzić? Czy za mało było problemów z syfem od Ubisoftu, SecuRomem i Starforcem które do dziś sa przeklinane i wypominane firmom które je zastosowały? Denuvo to kolejne "cudo" które dołączy do wyklętych, i gwarantuje ci że nie zrobi się cicho chyba że EA da w łape komu trzeba by zatuszować, już nie wspomne że wydajność żre jak smok, w BF 4 na otwartych mapkach 80-90 fpsów mam na ultra i full HD w multi rzecz jasna a w DA Inq z amkniętym pomieszczeniu 60-65 a na otwartym 55 maks ;/, nikt nie będzie kupował smoka-kompa by pograć na przyzwoitych detalach w grę która powinna śmigać na słabszym kompie a jakiś DRM którego z tego co się dowiedziałem napisali ci sami ludzie o zgrozo co SecuROM''a :/. Po za tym rozumiem że ludzie skarżący się na crashe LoTF na neogafie to też płacz piratów? Albo ludzie którym zacina gra w menu do którego na piracie nawet nie wejdziesz również jest fakem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować