Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Novigrad jest ogromny i wygląda przepięknie - nowy gameplay z Wiedźmin 3: Dziki Gon

37 postów w tym temacie

Paweł Pochowski

CD Projekt RED kontynuuje prezentację gameplay'ów z Wiedźmin 3: Dziki Gon - po fragmencie zaprezentowanym podczas konferencji Microsoftu przyszedł czas na jego kontynuację.

Przeczytaj cały tekst "E3 2014: Novigrad jest ogromny i wygląda przepięknie - nowy gameplay z Wiedźmin 3: Dziki Gon" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem E3 ujawniło faworytów (a może już i zwycięzców) do kategorii gra roku. GTA V jest w moim odczuciu grą roku 2014, zaś Wiedźmin 3 pokazuje, że ma baaardzo duże szanse być grą roku 2015 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta to jest piękna grafika, nie to co ten nowy DA co niby na frostbite 3 miał pokazać. Bez jaj nawet biodrony ogłaszają że bioware skaszaniło sprawę z wykorzystaniem silnika frostbite 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 11:28, Numenpl napisał:

Ta to jest piękna grafika, nie to co ten nowy DA co niby na frostbite 3 miał pokazać.
Bez jaj nawet biodrony ogłaszają że bioware skaszaniło sprawę z wykorzystaniem silnika
frostbite 3.


Akurat nowy DA podoba mi się równie, jak i W3 i obie gry zakupię, DA ma tę przewagę, że wyjdzie cztery miesiące przed nowym Wieśkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem i już żałuje. Żałuje że nie zobaczyłem tego pierwszy raz już u siebie grając :)
Jasne, trzeba nakręcać sprzedaż takimi materiałami, ale gdy gra wyjdzie nie będzie już takiego opadu szczęki. A jeśli będzie to nie wiem co musieli by tam dodać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 11:53, Cykada85 napisał:

Wyglada pieknie nie powiem, zobaczymy czy bedzie tak wygladal na konsolach i jakie beda
wymagania na PC.

Ten gameplay wygląda jakby nagrywany z Xbox ONE czyli najsłabszej platformy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 11:28, Numenpl napisał:

Ta to jest piękna grafika, nie to co ten nowy DA co niby na frostbite 3 miał pokazać.
Bez jaj nawet biodrony ogłaszają że bioware skaszaniło sprawę z wykorzystaniem silnika
frostbite 3.



Masz może linka? Chętnie się pośmieję...

Dopiero teraz zwróciłem uwagę na animację biegu i nie podoba mi się ona, mogli zostawić tą z W2... Geralt nadal w tej płytówce wygląda napakowanie, ale w W2 było tak samo, widać kwestia modelu zbroi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 11:55, lis_23 napisał:

Akurat nowy DA podoba mi się równie, jak i W3 i obie gry zakupię, DA ma tę przewagę,
że wyjdzie cztery miesiące przed nowym Wieśkiem.

Kpisz sobie czy o drogę pytasz ?
Przewaga rodzaju " W Mcśmietniku dostanę hamburgera w 2 minuty, a w restauracji obok będe musiał poczekąc 10 minut dłużej na normalny obiad"

Jak ktoś jest niecierpliwy, to owszem, poleci z jęzorem na Dragona któremu nie pomógł nawet Frostbite 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 10:28, davis87 napisał:

Jest kolejny gameplay

Polowanie na gryfa mnie rozczarowało, ale każdy kolejny gameplay rozbudza moją ciekawość coraz mocniej. To będzie świetna gra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę sporo narzekań na grę. Czyżbyście nie doczytali napisu u góry ekranu, "Work in progress"? Przede wszystkim chciałbym zaznaczyć, że wiele rzeczy trzeba było zmienić specjalnie pod nową mechanikę gry - walka, otwarty świat itp. Swoją drogą gra wygląda niesamowicie, soundtrack to czysta poezja, a świat jest przepiękny. Jak gdyby wyciągnięty prosto z książki, magia! Nie ma co się przyczepiać, no ale jeśli ktoś zamiast wczuć się w otaczający go świat, jego historię czy tajemnice - zwłaszcza przy takiej produkcji - woli narzekać na każdą błahostkę, to szczerze wątpię czy odczuje jakąkolwiek radość z grania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dragon age też widzę spoko, ale jeśli nie ma otwartego świata, tak jak w skyrimie, a podobno taki ma być w wieśku, to dla mnie jest ogromna różnica między takimi RPGami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować