Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Novigrad jest ogromny i wygląda przepięknie - nowy gameplay z Wiedźmin 3: Dziki Gon

37 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2014 o 12:17, kris090 napisał:

Ten gameplay wygląda jakby nagrywany z Xbox ONE czyli najsłabszej platformy


Dokladnie - wyglada jakby...pada do Super wypasionego kompa nie problem podlaczyc. Gameplaya z Watch Dogs tez wygladaly jak z Xboxa. Uwierze jak zobacze i zagram. Z tego co ja wiem to maja/mieli bardzo duzy problem utrzymac 30 fps na nowej generacji konsolach. Ja tam zbytnio hypeowi nie bede ulegal bo gdyby nie byla to polska gra to ta cala zenujaca euforia byla by o wiele mniejsza. Z Wiedzminem u nas jest podobnie jak bylo z malyszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@lis_23

W pełni się z Tobą zgadzam. Obejrzałem sobie ten gameplay z DAI i się zastanawiam jak można uważać się za fana RPG i jednocześnie twierdzić, że ta gra to "g**no", bo Wiedźmin 3 to, tamto i siamto. A to nie można czerpać radości z obu produkcji? Faktycznie Wiedźmin 3 w moim prywatnym rankingu aspiruje do miana najlepszej gry wszechczasów (detronizując wreszcie po tylu latach mojego ukochanego Gothica II), ale DAI też wygląda miodnie. Walka ze smokiem, który radośnie demoluje otoczenie, fizyka obiektów... przecież to mistrzostwo. Wiedźmin 3 wygrywa u mnie ze względu na lepiej dopracowane, bogate i bliższe moim słowiańskim korzeniom swojskie uniwersum, ale to akurat zasługa Sapkowskiego. Współczuję osobom, które ograniczają się tylko do jednego tytułu, chociaż znając ludzką hipokryzję i tak będą grali w obie produkcje, z tym, że przy DAI prawdopododnie będą powtarzać co kilka minut "ale ta gra to crap", żeby tylko nie przyznać się do błędu w ocenie. Ja się cieszę, że dobrych RPGów będzie więcej niż jeden, także dlatego, że wychodzą w sporym odstępie czasowym (a jeszcze wcześniej: Risen3!). Zagram we wszystkie trzy tytuły, będę się świetnie bawił, ale W3 traktuję jak wisienkę na torcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Darkstar181

Jeśli już uciekamy się do gastronomicznych porównań, to powiedziałbym, że jedna gra to pstrąg z ziemniaczkami, a druga łosoś z kluseczkami. Tacy jak Ty, zawsze będą na siłę prowadzić krucjatę i wmawiać mi, która ryba "wszystkim" smakuje lepiej, ale ja chętnie zjem obie potrawy :P I dam sobie rękę uciąć, że w Inkwizycję tak czy owak będziesz ciorał pod koniec tego roku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 13:11, lis_23 napisał:

Nie interesują mnie wojenki, typu: "Wiedźmin 3 jest the best a reszta to g", ja nie skreślam
gier przed premierą i weryfikuje je podczas gry a DAI dla mnie zapowiada się bardzo
ciekawie, ktoś tam chciał gameplay:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=85839

No no wygląda to naprawdę świetnie i moim zdaniem zapowiada się lepiej od wieśka 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ani w jedno ani w drugie nie grałem, żadnych części, tylko u kolegi oglądałem, bo mnie tematyka fantasy słabo rajcuje(taki syndrom fallouta) i sztucznie otwarty świat, odrzucały... ale porównuje nowego wieśka i DA, jak najbardziej obiektywnie i nie wierzę, że polacy na taki poziom wskoczyli... ta gra jest perełką... po samych gamepleyach uważam że DA nie ma startu do wieśka, ale gra dla ludzi o takich gustach jak najbardziej kozacka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie graficznie W3 o niebo lepiej wychodzi niż DAI. Natomiast nie twierdzę że gra będzie totalnym g!@#!@ bo szczerze ta seria nie może już niżej upaść po DA2. Tylko jedno mnie martw w DAIi o ile graficznie to otoczenie nawet przyzwoicie wygląda. To nie mogę tego powiedzieć o animacji oraz wyglądzie niektórych postaci - syndrom ME3 przy bieganiu oraz animacja strzelania z łuku, a potem mamy syndrom DA2 gdzie niektóre postacie wyglądają jakby miały skórę z kartonu. Ale to idzie tak jak w W3 można jeszcze poprawić, ale jest pewien problem. Obecnie gry wychodzą(zwłaszcza takie) w dniu premiery jako wersje Beta i dopiero po 3-4 miesiącach można mówić o właściwych wersjach. I zarówno Bioware i CDPR nie są wyjątkami od tej reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od pierwszych zapowiedzi W3 właśnie najbardziej interesował mnie Novigrad i cóż...jak na razie jestem zachwycony tym, co zobaczyłem. W pierwszym Wiedźminie najbardziej spodobały mi się misje w Wyzimie, a tu będziemy chyba mieli znacznie większe i ciekawsze miasto. Oby tylko miało klimat - do tej pory niedoścignionym wzorem jak dla mnie pod tym względem pozostaje Stary Obóz z Gothica.
Edycja Kolekcjonerska zamówiona, teraz pozostaje tylko poczekać te 8 czy 9 miesięcy i zbierać na nową kartę graficzną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 13:46, Cykada85 napisał:

to maja/mieli bardzo duzy problem utrzymac 30 fps na nowej generacji konsolach.


Rozumiem, że twórcą tej teorii jesteś ty sam? Bo nikt z CDPR nie wspominał o "wielkich problemach z utrzymaniem 30 fps" na nowych konsolach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuje, że to będzie wiedźmin 1 z ultra teksturami i polepszoną walką z dwójki.
Nic innego z tego trailera nie wywnioskuję. Dialogów lepszych nie zrobią bo niby jak, walkę mogą uczynić co najwyżej bardziej skomplikowaną, grafika nie pozostawia nic do rzeczenia bo jest po prostu piękna i daje tą swojską atmosferę; nie mniej jednak atmosferę robią też dźwięki i muzyka.
Na pewno zagram. Pewnie w chwili premiery nawet przerwie zaplanowany remont domu aby zagrać właśnie w przygody Geralta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 22:04, SplitGrave napisał:

> to maja/mieli bardzo duzy problem utrzymac 30 fps na nowej generacji konsolach.


Rozumiem, że twórcą tej teorii jesteś ty sam? Bo nikt z CDPR nie wspominał o "wielkich
problemach z utrzymaniem 30 fps" na nowych konsolach...


Dobrze niech sobie bedzie ze to moj wymysl. Zobaczymy czy na konsolach gra bedzie chodzila w Full HD 1080 p i 30 klatkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 13:42, Cykada85 napisał:

> > to maja/mieli bardzo duzy problem utrzymac 30 fps na nowej generacji konsolach.

>
>
> Rozumiem, że twórcą tej teorii jesteś ty sam? Bo nikt z CDPR nie wspominał o "wielkich

> problemach z utrzymaniem 30 fps" na nowych konsolach...

Dobrze niech sobie bedzie ze to moj wymysl. Zobaczymy czy na konsolach gra bedzie chodzila
w Full HD 1080 p i 30 klatkach :)


xD Ok, zobaczymy. Być może rzeczywiście nie będzie, bo twórcy nie potrafią jeszcze jakoś szczególnie dobrze pisać i optymalizować gier na nowe konsole, tyle tylko, że nikt z CDPR o tym nie wspominał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 13:52, SplitGrave napisał:

xD Ok, zobaczymy. Być może rzeczywiście nie będzie, bo twórcy nie potrafią jeszcze jakoś
szczególnie dobrze pisać i optymalizować gier na nowe konsole, tyle tylko, że nikt z
CDPR o tym nie wspominał.


Oficialnie byla tylko mala wzmianka o tym ze z 60 fps przejda najprawdopodobnie na 30 fps i ze nie potrafia (jak dla mnie to po prostu nie chca) jeszcze okreslic w jakiej rozdzielczosci gra bedzie dzialala. Tyle sie nasluchalem o tym ze nowe generacje telewizorow zwane 4k sa miedzy innymi specjalnie dla nowej generacji konsol...naprawde? Jak gra ma chodzic w 4x HD skoro tworcy nie potrawia poradzic sobie nawet ze zwyklym Full HD (Watch Dogs). Dla mnie cos takiego jest flustrujace nawet bardziej, bo pracujac w GameStopie dostaje bledne informacje na temat gier, sprzetu i pozniej ludzie przychodza z pretesjami do mnie. Teraz tez masa pre orderow na Wieska bo kto nie przyjdzie jest pelen euforii po E3 jak ta gra super wyglada na konsole, a nawet nie wiedza czy to napewno byl trailer z konsoli. I tak samo bylo z Watch Dogs, tylko ze wtedy nawet ja dalem sie nabrac i przytakiwalem ludzia ze gra wyglada niesamowicie. Pozniej byl placz i pretesje w dniu premiery, dlatego z dystansem podchodze do Wiedzmina, staram sie uspokajac ludzi, pozyjemy zobaczymy. Dla mnie osobiscie skoro gralem w Full HD na starej generacji konsol, to takie 1080 p na nowych jest niezbednym minimum, pytanie tylko czy naprawde jest to nie udolnosc tworcow czy po prostu nowych ''nextgenowych'' konsol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miasto wygląda ładnie, tylko ile faktycznie z niego można będzie zwiedzić i jaka będzie tam swoboda, poza tym, co pokazano na gameplayu oczywiście. Zamek z Wiedźmina 2 też nieźle hypowali, a okazało się, że widzieliśmy ledwie jego kawałek w prologu. Tutaj przynajmniej będzie miejsce, do którego można ciągle powracać, tylko jak to z tą "swobodą" będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować