Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2014: Piękno zniszczenia - nowe screeny z The Division

12 postów w tym temacie

> Fhaeil Chciałeś napisać lepsza chyba.

Chciałem napisać, to co napisałem. Brak jakichkolwiek wspaniałych shaderów, czy gry świateł, geometria również nie powala, ot w miarę solidnie wyglądająca gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 19:51, Fhaeil napisał:

Chciałem napisać, to co napisałem. Brak jakichkolwiek wspaniałych shaderów, czy gry świateł,
geometria również nie powala, ot w miarę solidnie wyglądająca gra.

Zero shaderów? Zero geometrii? Proszę Cię... Ta gra przynajmniej na gameplayu z E3 wygląda lepiej niż 3/4 gier wychodzących obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie użyłem ani razu słowa "zero", powiedziałem, "Brak jakichkolwiek wspaniałych shaderów, czy gry świateł, geometria również nie powala". I taka prawda, jedyne, co bardzo ładnie wygląda w Dywiżyn, to dym. A to, że coś jest lepsze od ogółu, nie oznacza, że wygląda bardzo dobrze, po prostu reszta wygląda poniżej oczekiwań.
Ale to jest Ubisfot, tylko mongoł będzie się podniecał wyglądem ich gier przed ich premierą, zwłaszcza po Far Cry''u 3 i zegarkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zero shaderów? Zero geometrii? Proszę Cię... Ta gra przynajmniej na gameplayu z E3 wygląda
> lepiej niż 3/4 gier wychodzących obecnie.

Powaznie sa jeszcze ludzie ktorzy nabieraja sie na gameplaye? Jak bylo z najnowszym przykladem Watch Dogs? Roznica kolosalna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 20:42, Phoenixpl napisał:

Powaznie sa jeszcze ludzie ktorzy nabieraja sie na gameplaye? Jak bylo z najnowszym przykladem
Watch Dogs? Roznica kolosalna:P

Gdzie ja gdziekolwiek napisałem że wierzę że ta gra będzie wyglądać jak na gameplayu z E3? W 3 gry wierze że będą tak wyglądać GTA V PC I NG, W3 i Batman Arkham Knight :).

Po 2 napisałem " Ta gra przynajmniej na gameplayu z E3"

"Ja tylko jestem ciekawy czy to tak będzie wyglądać w finalnej wersji ;p. "

więc ocb? Po za tym różnica kolosalna? W technikaliach może i tak (ta woda z hydrantu przelatująca przez samochód :D) ale graficznie słowo "kolosalna" zamieniłbym na "lekka" bo jeśli sugerujesz się porównaniami E3 sceneria nocna vs 2014 sceneria dzienna gdzie są odmienne oświetlenia to pozdro, takie rzeczy to tylko redaktorzy GoL'a potrafią.

Fhaeil Brak jakichkolwiek = zero, wiec nie wciskaj mi bzdur jakie sam piszesz.

"Ale to jest Ubisfot, tylko mongoł będzie się podniecał wyglądem ich gier przed ich premierą, zwłaszcza po Far Cry''u 3 i zegarkach."
To tak:
1. Ubisoft, nie przeinaczaj nazw firmy ;/.
2. To miliony ludzi sa mongołami ( w ogóle masz coś do mongołów?) bo podniecali sie WD podniecają się Division i AC Unity... Sporo tych mongołów w takim razie, Europa musi uważać by kolejnego najazdu nie miec z ich strony :D.
3. FC 3 Wyglądał bardzo ładnie wystarczyło zamiast na konsolach grać na PC na ultra w DX 11 gdzie nawet na średniej półki kompach pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować