Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co w gramsajtach piszczy #96 - Recenzji tak wiele, Aiden tak bardzo namieszał... wow!

8 postów w tym temacie

Michał Grabowski

W gąszczu wielu wiadomości związanych z tegorocznym E3 warto choć na chwilę odejść od tego całego zamieszania... i zapoznać się z tekstami napisanymi przez innych Gramowiczów! Tym razem czekają na Was opinie na temat Watch Dogs, Luigi jakiego być może nie znacie i wiele innych, ciekawych wpisów. Zapraszam na kolejne podsumowanie gramsajtowej aktywności!

Przeczytaj cały tekst "Co w gramsajtach piszczy #96 - Recenzji tak wiele, Aiden tak bardzo namieszał... wow!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio wybraliście post LuckN7? "zaczołem", "Rozpoczełem"... Kropki zamiast przecinków, przecinki zamiast kropek. Przecież tutaj nie da się przeczytać ani akapitu. Czy osoba wybierająca TO do tego zestawienia w ogóle to przeczytała? Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku zasugerowałem się tematyką. Jeśli ktoś popełnia błędy, to także uważam, że powinno się starać pomóc tej osobie je skorygować. Na pewno pomoże to w przyszłości. Z drugiej strony... nie zawsze wiadomo czy osoba pisząca dany tekst akurat nie miała takiego zamiaru. Dość ciężko jest to niekiedy ocenić.

Tak czy inaczej - wszyscy popełniamy błedy. Starajmy się więc także pomagać je likwidować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją reckę miałem napisać już parę dni temu, ale ciągle się zbieram, bo pogrywam ostatnio w WD dość krótko z powodu braku czasu. Na pewno napiszę na dniach :P Przynajmniej napisałem co sądzę o hejcie na siłę na WD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz widzę, że nieco inaczej linki podzieliłem. Ale możliwe że w tym całym "piesełowym" szaleństwie po prostu nie do tej przegródki wrzuciłem Twój tekst :/ Tak czy inaczej jeśli chcesz to mogę go wrzucić do wrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z góry mówię, iż LuckN7 nie jest ze mną w jakikolwiek sposób związany. Zbieżność nicków. Tak na przyszłość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować