Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2104: Paryż w Assassin`s Creed Unity jest ogromny. Nowe szczegóły

14 postów w tym temacie

Szczerze powiedziawszy to 1 czesc AC mi przypadla do gustu ale po czasie zanudzilo mnie wykonywanie wciaz tego samego, dlatego dalsze czesci sobie odpuscilem, wrocilem do serii przy ACBF i pierwsze wrazenie bylo super, w koncu cos nowego, lodzie, piraci, ocean ale po czasie juz mnie ta gra nie wciagala tak bardzo jak na poczatku za duzo bylo rzeczy ktore sie powtarzaly. Dlatego fajnie byloby gdyby panowie zwrocili na ten aspekt uwage i wrzucili cos swiezego, cos co sprawi ze gracz zostanie przy tej grze na paredziesiat godzin a nie pare :) Wielkie masto i w dodatku idealnie odwzorowanie to niezla wizja, ale fajnie gdyby poza widokami bylo tam cos do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio? To już literówki zrobić nie można, by ktoś wiadra pomyj na głowę nie wylewał? Ciekawy jestem czy Ty tak wszystko masz na tip-top "Panie doskonały" :/ Co do AC. Ciekawi mnie czy tylko będzie Paryż ( choć ogromny ), czy może jeszcze jakieś jego okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Sir_Shy, pan doskonały troll , weź już lepiej się nie udzielaj. Mały błąd, ale oczywiście zamiast zwrócić normalnie uwagę to ktoś musi zachować się jak troll nawet przy tym. Co do tego ogromnego Paryża, to mam nadzieję, że wyciągnęli wnioski i poprawili trochę aktywności poboczne, które w poprzednich częściach kulały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie multi? Nareszcie. Miałem już nie kupować Asasynów, bo seria osłabła, wiec tutaj nawet po informacjach, które się nieźle zapowiadają raczej nie kupię pre ordera, ale może się zdecyduję na edycję ze wszystkim jak wydadzą po premierze. Choć konkurencja w 2015 jest spora, więc same odwzorowanie budynków, coop i powrót krypt, których mi brakowało nie starczy.
P.S. I bez chamstwa. Każdemu się zdarzają literówki, a autokorekta nie poprawia cyfr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym dwa, lub trzy mniejsze miasta niż jeden Paryż, ale to i tak lepiej niż hasanie po drewnianych szopach z AC III i Black Flaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@NemoTheEight

Konkurencja w 2015 jest spora i faktycznie będzie mega tłoczno (o ile wydawcy nie zdecydują się uciec ze swoimi grami na mniej tłoczne terminy), ale AC: Unity wychodzi pod koniec 2014, a jak do tej pory - mimo, że mamy za sobą ponad pół roku - ciekawe tytuły można policzyć na palcach jednej ręki. Ja biorę na premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować