Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2014: Batman: Arkham Knight - już graliśmy

22 postów w tym temacie

2015 już teraz zapowiada się na najlepszy rok od 2011 (Batman: AC, Deus Ex: HR, Uncharted 3, TES V: Skyrim, Portal 2, Forza 4, L.A. Noire, Wiedźmin 2) z dużymi szansami na jego przebicie - a przecież masy gier, które zadebiutują zapewne w okresie przedświątecznym, nawet jeszcze nie ogłoszono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ale już ciśniecie po tym origins z tej nostalgii do rocksteady;D moim zdaniem lepsze
> było od arkham city...
Było jak naprawili bugi. AO to jedyna gra, obok Wiedźmina 2, którą zaczynałem 5 razy. Ale Wieśka całego przeszedłem 4 (teraz będzie 5.), a w AO po prostu 4 razy bug rozwalił mi zapis. Po tym jak pousuwano bugi, to gra faktycznie była świetna. Tylko jak j a kupuję pre-oredera i mam czas grać to chcę zagrać w dniu premiery, a nie miesiąc później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny badziew... Ja chcę mroczną część batmana, taką jakimi były pierwsze, najlepiej oceniane filmy, nim zrobili z tego tanie filmy akcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 11:48, Eternal101 napisał:

To będzie gra akcji roku 2015 ;>, RPG''iem roku i grą roku będzie W3

W3 na grę roku ? No bez przesady ... , za to Batman zapowiada się nawet na grę lepszą od rewelacyjnego Arkham City

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 18:54, Morrdin napisał:

W3 na grę roku ? No bez przesady ... , za to Batman zapowiada się nawet na grę lepszą
od rewelacyjnego Arkham City

Na W3 myślę że jest większy hype niż Batmana więc wiesz ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 18:59, Eternal101 napisał:

Na W3 myślę że jest większy hype niż Batmana więc wiesz ;p.

Hype na grę nic o niej nie świadczy a materiały z E3 nie prezentowały się wcale tak super , poza tym to polska gra więc wiadomo że hype na nią w polskich kręgach będzie spory bo trochę to nienormalne żeby nie kibicować CD-projektowi zwłaszcza że udowodnili już że potrafią tworzyc dobre gry . Dla mnie jednak sporo gier prezentuje się lepiej jak właśnie np Batman czy DA:I ( choć ten drugi ma premierę jeszcze w tym roku )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 19:05, Morrdin napisał:

Hype na grę nic o niej nie świadczy a materiały z E3 nie prezentowały się wcale tak super
, poza tym to polska gra więc wiadomo że hype na nią w polskich kręgach będzie spory
bo trochę to nienormalne żeby nie kibicować CD-projektowi zwłaszcza że udowodnili już
że potrafią tworzyc dobre gry . Dla mnie jednak sporo gier prezentuje się lepiej jak
właśnie np Batman czy DA:I ( choć ten drugi ma premierę jeszcze w tym roku )

Batman to gra akcji, a DA to nawet nie zestawiaj z Wiedźminem po fatalnej dwójce nie spodziewam się fajerwerków w inkwizycji, do tego po komentarzach ludzi to gra wygląda fenomenalnie i to nie tylko w kręgach Polskich ale i zagranicznych, po 2 hype swoje zrobił przy GTA V bo gra bez wad nie była a dostała prawie 10/10 tak samo jak skyrim, a W3 ma być większy, piękniejszy i bardziej rozbudowany ;>, dla mnie to ta gra jest numerem jeden w 2015 i reszta gier dla mnie nie istnieje jeśli chodzi o RPG''i ;p. BTW DA:I wychodzi w tym roku więc raczej nie zastartuje do gry roku 2015 ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 19:09, Eternal101 napisał:

Batman to gra akcji, a DA to nawet nie zestawiaj z Wiedźminem po fatalnej dwójce nie
spodziewam się fajerwerków w inkwizycji, do tego po komentarzach ludzi to gra wygląda
fenomenalnie i to nie tylko w kręgach Polskich ale i zagranicznych, po 2 hype swoje zrobił
przy GTA V bo gra bez wad nie była a dostała prawie 10/10 tak samo jak skyrim, a W3 ma
być większy, piękniejszy i bardziej rozbudowany ;>, dla mnie to ta gra jest numerem
jeden w 2015 i reszta gier dla mnie nie istnieje jeśli chodzi o RPG''i ;p. BTW DA:I wychodzi
w tym roku więc raczej nie zastartuje do gry roku 2015 ;p.

DA:I prezentuje się ok ale po DA 2 także nie mogę uwierzyć że Bioware zrobi jednak coś dobrego . Na zagranicznych forach takeigo Hype nie widziałem , owszem więksośc ludzi mówi że gra wygląda świetnie ale do tego co się dzieje na polskich forach to nawet nie ma porównania . A po 2 powtórze materiały z E3 z wiedźmina prezentowały się co najwyżej średnio . Ale kończę tą dyskusję bo to temat o Batmanie a nie wieśku na więcej postów już nawet nie odpisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 17:40, Reyer napisał:

Kolejny badziew... Ja chcę mroczną część batmana, taką jakimi były pierwsze, najlepiej
oceniane filmy, nim zrobili z tego tanie filmy akcji...

Seria Arkham jest zdecydowanie bardziej komiksowa od filmów Nolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 19:13, Morrdin napisał:

DA:I prezentuje się ok ale po DA 2 także nie mogę uwierzyć że Bioware zrobi jednak coś
dobrego . Na zagranicznych forach takeigo Hype nie widziałem , owszem więksośc ludzi
mówi że gra wygląda świetnie ale do tego co się dzieje na polskich forach to nawet nie
ma porównania . A po 2 powtórze materiały z E3 z wiedźmina prezentowały się co najwyżej
średnio . Ale kończę tą dyskusję bo to temat o Batmanie a nie wieśku na więcej postów
już nawet nie odpisuje

WD też prezentował się ok na E3 a wyszło ciut słabiej ;p do tego mase błedów. Po 2 Po materiałach z E3 mam większa zajawkę na tą grę i po wypowiedziach ludzi widze że nie tylko ja niż po samej zapowiedzi W3 :D, ta gra wygląda bezbłędnie, jedyne co mnie martwi to wymagania i optymalizacja ale zaufam słowom CD P do tego że ogarną ten aspekt. EoT z mojej strony również.

Madoc Bo Rocksteady bierze to co najlepsze z komiksów i przelewa w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować