Zaloguj się, aby obserwować  
Shinigami

Bloodborne - Temat Ogólny

341 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2015 o 15:40, ozoqq napisał:

Czy kto.ś widział tę grę w normalnej cenie, czyli w okolicach 200-220 zł?

Srednia cena premierówek to jakieś 230-250 zeta -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2015 o 18:45, DarkWolf_PL napisał:

> Czy kto.ś widział tę grę w normalnej cenie, czyli w okolicach 200-220 zł?
Srednia cena premierówek to jakieś 230-250 zeta -.-


W Empiku może i tak. Ciekaw jestem kiedy cena nextgenów będzie taka jak na ps3. The Order można było kupić za 228 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2015 o 15:40, ozoqq napisał:

cenie, czyli w okolicach 200-220 zł?


Jeżeli uzbroisz się w cierpliwość, to tydzień - dwa po premierze pewnie znajdziesz grę jeszcze taniej. Pierwszy szał musi minąć - do tego to jedyny poważny exclusive na tą konsolę - nie ma zmiłuj :P

Gdyby złotówka była mocna, można by pomyśleć o zakupie w innym kraju, a tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2015 o 12:10, Damianuss1 napisał:

Nooo... ja bym raczej stawiał na dwa-trzy miesiące po tej premierze.


Sprawdź ceny The Order, czy to w folii czy używane. Raczej nie powinno być problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2015 o 18:32, Shinigami napisał:

> Nooo... ja bym raczej stawiał na dwa-trzy miesiące po tej premierze.

Sprawdź ceny The Order, czy to w folii czy używane. Raczej nie powinno być problemu ;)

4 godzinna "gra" vs exclusive From Software... świetne porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2015 o 19:29, DarkWolf_PL napisał:

4 godzinna "gra" vs exclusive From Software... świetne porównanie.


Wiesz jakość gry czy oczekiwania względem niej to sprawa drugorzędna, szczególnie biorąc pod uwagę pre-ordery i ich ceny. Zajrzyj na aukcje kilka dni po premierze, wersja ''do ściągnięcia'' będzie pewnie za 100-150 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2015 o 10:44, Shinigami napisał:

Ktoś już gra - zrobił nawet małą galerię :P

Motyw na głównym już do znudzenia. Za wiele tego nie ma, ale grałbym już z miłą chęcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=GTlPCjVdsS4 - Stream, nie wklejać na NeoFAG bo zaraz ktoś zgłosi :D

Kilka opinii o grze:
>All the armours are leather or fabric, despite the fact that during those kinds of time periods, soldiers still had sets of armour in many instances
>No feeling of victory, of finding a blacksmith, being a weakling becoming more powerful, you start the game basically feeling endgame powerful, just with lowteir gear and not much health
>Regain system promotes spamming, lack of defence means the game has no balance in playstyles, there is purely only offence available to you
>Parrying from a distance with relative safety so you can dash in to destroy opponent
>No poise system, yet have to fight many multiple enemies at once, criticisms people heaped on Dark Souls 2 for, yet this game so far does far worse than even that
>Just one kind of upgrade material, that''s it. That immediatelly tells you you cannot ever have the situation like the colourless demons, or get white titanite and feel a rush when you see that it''s a new kind and wonder what it does
>Instant heal items, attainable off nearly every corpse, can refill your stock easily on the way to the boss instead of worrying about losing them on the way to the boss
>Enemies seem to disobey the games own rules and infact have poise in many instances
>NPC''s input read directly and autoparry you each and every time you try to attack, so incredibly cheap that everyone so far has cheesed them to kill them
>Realising this will be even worse with an actual player, parry and healing spam
>Environments are all very monotonous

Spoiler

>Almost all the bosses are hairy zombie skeletons



Do tego 40-50 sec ładowania lokacji... lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2015 o 11:49, Shinigami napisał:

Do tego 40-50 sec ładowania lokacji... lol.

Długo się ładują to prawda. Ciekawe czy poprawią to w jakiejś łatce? Chodzi płynnie przynajmniej. Ciekawi mnie czy będą jakieś lokacje, że tak powiem za dnia. Wszystko co do tej pory oglądałem działo się w ciemnych tłach, wręcz czarnych. Pisząc to tak wpadłem na taki pomysł, że gdyby wprowadzić cykl dnia i nocy i np nocą więcej bestii itd, ale to tylko takie moje bredzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cykl dnia i nocy jest w grze. Cienie są za to tylko na niektórych z tego co widziałem, w większości wypadków bohater jak i otoczenie ich nie posiadają. Gdzieś trzeba było dodatkową moc odszukać.

Martwi mnie natomiast sam system walki (szczególnie biorąc pod uwagę PvP) - uniki, automatyczne leczenie, praktycznie bez opóźnienia etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2015 o 12:36, Shinigami napisał:

Martwi mnie natomiast sam system walki (szczególnie biorąc pod uwagę PvP) - uniki, automatyczne
leczenie, praktycznie bez opóźnienia etc.

To pewnie jedna z tych bardziej przystępnych rzeczy dla nowych graczy. Trzeba się będzie przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

All the armours are leather or fabric, despite the fact that during those kinds of time periods, soldiers still had sets of armour in many instances

Bzdura. W grze jest kilka typów lekkich pancerzy, trzeba być na prawdę ignorantem żeby spodziewać się zbroi w realiach takich a nie innych. Zwłaszcza że gra stawia na zwinność a nie granie żółwiem.

Regain system promotes spamming, lack of defence means the game has no balance in playstyles, there is purely only offence available to you

A w życiu, grałem w alfę i zupełnie to tak nie wygląda. Jak chcesz bezmyślnie spamować to bardzo szybko umrzesz.
System defensywny jest jak najbardziej, tylko opiera się na innych filarach.

Parrying from a distance with relative safety so you can dash in to destroy opponent

Nie ma czegoś takiego jak parowanie z dystansu, chyba że metr od wroga to jest duży dystans.

No poise system, yet have to fight many multiple enemies at once, criticisms people heaped on Dark Souls 2 for, yet this game so far does far worse than even that

LOL czyli to że gra stawia na walkę z większą ilością wrogów jest wadą? To nie jest Dark Souls - tak tylko przypominam.

Just one kind of upgrade material, that''s it.

Kłamstwo, są conajmniej trzy rodzaje materiałów z tego co widziałem. Dodatkowo upgradować można w 4 różne elementale.


Instant heal items, attainable off nearly every corpse, can refill your stock easily on the way to the boss instead of worrying about losing them on the way to the boss

Skoro samo tempo jest zwiększone 2-3 krotnie to jaki sens miałoby wrzucanie np estusa którego wypicie trwa jakiś tam czas. Kiedy nie mamy tarczy a ciężar przeniesiony jest na ofensywę?

Environments are all very monotonous

Spoiler

Miasto
Cmentarz
Katakumby
Jaskinie
jakieś śnieżne góry czy coś
coś tam z lawą
bagna
bardziej otwarte place etc.

tylko tyle widziałem

Mało? :O

>Almost all the bosses are hairy zombie skeletons

Czyli trzech bosów na
Spoiler

24

to jest całość? ktoś tutaj dał się strollować


Do tego 40-50 sec ładowania lokacji

Wczoraj na streamie widziałem jakieś 10-15 sekund maks


automatyczne leczenie

Czyli wracamy do infa sprzed roku - to nie jest automatyczne leczenie. Dostajesz obrażenia na 3/4 hp, ale odzyskasz z tego może z 1/3 jak dobrze pójdzie.

praktycznie bez opóźnienia etc.

No tak, ale jaki sens ma dawanie opóźnienie na użycie potiona, skoro sama gra jest szybsza?

Grałem z 4 godziny w alfę, grałem i przed alfą na jednym evencie i z połowa tego co tutaj widzę to jakieś totalne bzdury.

:D ale jak to mówią, haters gonna hate, players gonna play.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować