Zaloguj się, aby obserwować  
Shinigami

Bloodborne - Temat Ogólny

341 postów w tym temacie

Pomyślałem, że pobawię się dzisiaj w nagrywanie i oto moja pierwsza produkcja po obróbce, która się skopała bo obraz coś dziwnie przyśpieszył mam wrażenie, ale... uczę się.

https://www.youtube.com/watch?v=eCcfNfZimuw

Może w ogóle zacznę nagrywać? Chociaż te zgrywane pliki ważą strasznie dużo i dużo czasu zajmuje mi później zrobienie nawet takiego 7min materiału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak chcesz wrzucić właśnie taką samą walkę to nie używaj share factory, tylko samego przycisku share. Tam też możesz przyciąć, a nie doklei ci żadnych głupich animacji playstation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2015 o 19:27, Cykada85 napisał:

Czy wie ktos co dropi...


Dropi to co na screenie. Też mi spadł, zrobił unik i zleciał. Na szczęście w miejscu gdzie jest drabina wiec mogłem jeszcze podnieść drop. Do czego służy ten przedmiot nie mam pojęcia.

20150328140240

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz wrocic do miejsca gdzie zginales i albo odzyskac strate lezaca na ziemi albo zabic potwora, ktory zabral tetnienia. Jesli zginiesz drugi raz i nie dotrzesz do miejsca - wszystko przepada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2015 o 16:01, asaptnk napisał:

Ok dzięki, a jeszcze byłbym wdzięczny jak ktoś by mi powiedział gdzie mogę ulepszyć postać
za tętnienia ?

Musisz dojść do pierwszego bosa i jak wrócisz do snu to już sam się domyślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2015 o 14:03, Sipso napisał:

Dropi to co na screenie. Też mi spadł, zrobił unik i zleciał. Na szczęście w miejscu
gdzie jest drabina wiec mogłem jeszcze podnieść drop. Do czego służy ten przedmiot nie
mam pojęcia.


Zresetowalem instance i sie cofnalem, dusza lezala przy mashine gun :) Tez nie wiem, mimo ze jestem juz dosc daleko...mam w sumie mase drzwi nie otwartych.

Jeden z moich kumpli niechcacy skonczyl gre, o dziwo nie mozna kontynuowac, odrazu przenosi do NG+ wiec ostrzegam by uwazac na ost Bossa jesli nie chce sie jeszcze konczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już 30 poziom i pokonałem drugiego bossa. Jestem już w kolejnej lokacji i zaczyna się robić ciut trudniej, trzeba będzie znowu natułać tętnień krwi i podnieść poziom i umiejętności, zwłaszcza te do używania lepszych pistoletów. Póki co, najwyżej mam siłę ( 21 ) i witalność ( 20 ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal mam parę problemów:
- Mam 8 punktów wglądu, ale nadal nie mogę wejść do sklepu, który sprzedaje wyposażenie za tenże wgląd.
- Zdobyłem " Narzędzie Kuźni do Krwawych Diamentów ", ale nie mogę do owej kuźni wejść, gdyż nie mam narzędzi. Być może jest ich więcej, niż jedno?
- Radzicie inwestować punkty w " Tajemny "?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2015 o 23:09, lis_23 napisał:

Mam już 30 poziom i pokonałem drugiego bossa.


To musisz sporo farmic, ja na 30 lv bylem juz po 5 bossach. Moze to tez dlatego ze sporo dusz stracilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2015 o 01:26, lis_23 napisał:

Nadal mam parę problemów:
- Mam 8 punktów wglądu, ale nadal nie mogę wejść do sklepu, który sprzedaje wyposażenie
za tenże wgląd.


Musisz

Spoiler

miec 10.


Dnia 29.03.2015 o 01:26, lis_23 napisał:

- Zdobyłem " Narzędzie Kuźni do Krwawych Diamentów ", ale nie mogę do owej kuźni wejść,
gdyż nie mam narzędzi. Być może jest ich więcej, niż jedno?


Kuznia do krwawych jest to drugi stol przy scianie, do tego na srodku bedziesz potrzebowal

Spoiler

drugich narzedzi.



@Sipso

Mozliwe, w sumie w sklepie pojawiaja sie rozne nowosci, ale ja cala gre biegam z ta sama bronia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2015 o 01:32, Cykada85 napisał:

Mozliwe, w sumie w sklepie pojawiaja sie rozne nowosci, ale ja cala gre biegam z ta sama
bronia.


To samo do teraz. W Cathedral Ward zapomniałem zwiedzić drzwi na prawo od lampy. Tam znalazłem odznakę, która odblokowała miecz dwuręczny Ludwiga. W końcu godny następca Hunters Axe... Choć i tak Axe ma tak szeroki wachlarz ciosów, że jest niemal uniwersalny.

@lis_23 - nie polecam wbijać punktów pod broń palną, jeśli z tych samych statystyk nie korzystają bronie białe z których korzystasz. Broń palna imo tylko do visceral attack i wybijania z równowagi. Sam na jakimś 54 poziomie mam 26 Vit, 21 End i 31 Str. Ładuję punkty tylko w te trzy staty. Zabiłem już z ośmiu bossów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2015 o 01:28, Cykada85 napisał:


To musisz sporo farmic, ja na 30 lv bylem juz po 5 bossach. Moze to tez dlatego ze sporo
dusz stracilem.

Sporo.
We wtorek, ok. 6h
w środę, od ok. 15 do 5 nad ranem ;)
w czwartek, parę godzin
w piątek nie grałem, a dzisiaj, ze cztery h.

Sipso - ja ładuję przede wszystkim w witalność, siłę i w umiejętność. Poziom 34.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2015 o 03:13, lis_23 napisał:

Sipso - ja ładuję przede wszystkim w witalność, siłę i w umiejętność. Poziom 34.


Skup się na tej statystyce wg. której skaluje się twoja broń. Wartość A oznacza dobre skalowanie, E - słabe.
Mój priorytet to pierw atrybut do broni, potem witalność a na koniec wytrzymałość żeby móc rollować i do tego zadać z cztery ciosy bez zadyszki. Nie ma zbytnio sensu moim zdaniem ładować i w siłę i w umiejętność, chyba, że potrzebujesz ich żeby w ogóle używać broni. Potem już tylko w najlepiej skalującą się statystykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2015 o 03:29, Sipso napisał:


Skup się na tej statystyce wg. której skaluje się twoja broń. Wartość A oznacza dobre
skalowanie, E - słabe.


Chodzi o siłę atrybutów?
Przy broni mam:
siła: D
umiejętność: E
tajemny: D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować