Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szef Ubisoftu zapowiada miłe niespodzianki w Watch Dogs

23 postów w tym temacie

Miłe niespodzianki w postaci płatnych dlc? Kolejna mini gierka za 20 zł? A może tandetny płaszczyk w innym kolorze dla Aiden''a za 30? Niech skończą liczyć zielone i wydadzą patcha, a nie wyjeżdżają tu już z kolejnymi dlc.
"Yves Guillemot nie żałuje decyzji o przesunięciu premiery Watch Dogs z końca poprzedniego na wiosnę bieżącego roku - i to nie tylko z uwagi na to, co udało się w grze poprawić, ale także ze względu na to, co dopiero się w niej pojawi."
A cokolwiek w niej poprawili? Bo nie za bardzo to widać. Oni chyba nie czytają swojego forum zasypywanego kolejnymi błędami w grze. Ubi to ma tupet tak wciskać kit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadnych poważnych bugów nie doświadczyłem (PS4). W chwili obecnej do szczęścia brakuje mi jedynie możliwości powtarzania misji oraz wyjaśnienia jak odblokować pistolet 92-FS. Oby uwzględnili to w najbliższym patchu i wypuścili jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 17:17, Sanders-sama napisał:

Mam pytanie dla tych którzy kupili i teraz mają problemy... Warto było?


Ja kupiłem i nie mam problemów, poza słabą optymalizacją ale jednak da się grać na ultra, poza jazdą samochodem, szkoda tylko, że SweetFX powoduje mi bugi graficzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam pytanie dla tych którzy kupili i teraz mają problemy... Warto było?

Nie wiem nie chce mi się w to grać i leży na dysku, wolę pograć w world of tanks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam pytanie dla tych którzy kupili i teraz mają problemy... Warto było?
To już zależy od tego, jak bardzo się ktoś nagrzał na tą grę. Ja przeszedłem główny wątek i odłożyłem na półkę. Gra jest po prostu nudna i raczej żadne płatne dlc nie przedłuży żywotności tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 17:17, Sanders-sama napisał:

Mam pytanie dla tych którzy kupili i teraz mają problemy... Warto było?

Zależy od tego, co będzie pierwsze: patch i sterowniki pozwalające na granie czy -50% na Steamie. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam pytanie dla tych którzy kupili i teraz mają problemy... Warto było?

Zdecydowanie tak. Optymalizacja lezy i kwoczy - fakt, ale i tak calosc dziala lepiej niz BF3 w momencie, gdy go kupilem (2 miechy po premierze) czy premierowe Tropico 4 przez pierwsze 7 miesiecy po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Grać się da, ale jakiś patch by się przydał bo podczas jazdy samochodem przycinki, a
> gdzie są wybuchy i pełno efektów to nie ma spadków fps.UBISOFT LOGIC.

Albo mnie działa lepiej w otwartych przestrzeniach niż w małych, no i te wspaniałe freezy w przerywnikach filmowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działający tryb sieciowy? Kiedy zacząć się śmiać? Dobrze, że udało mi się skończyć grę przed premierą, bo od premiery minęło ze 2 dni zanim dało radę się ją włączyć. Po tym czasie razem ze znajomymi w tryb swobodny udało się nam zagrać AŻ raz i to po kilkunastu próbach połączenia. Śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować