Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Miyazaki: - Bloodborne to nie Demon`s Souls II

56 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2014 o 20:07, Eternal101 napisał:

No nie da się nie odpisać, zrobie sobie konto na gamezilli przykładowo nazwę sie Dared00
podam przykładowo twoje nazwisko i powiem zę to ty... Naprawdę ludzi w dobie internetu
dalej taka naiwność panuje?

Więc chcesz mi powiedzieć, że ktoś się za ciebie podaje w internecie, a ty od dziesięciu miesięcy nic z tym nie zrobiłeś? Jakby ktoś się za mnie podawał to od razu bym pisał do administracji, żeby sprzątnęli gagatka.

A na Gamezilli konto już mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytania techniczne, skoro człowiek_dziwoląg [Garrosh_Hellscream] to nie ty ;)
1. Którą -jak mniemam twoją- dyskusję z GOL-a z userami ogame i kevciu wspominasz poniżej?

Dnia 12.06.2014 o 15:14, Eternal101 napisał:

Hahahahahaha i znów miałem rację dziękuje pozamiatane :D, A NIE MÓWIŁEM... Ciekawe co
teraz kevciu i ogame z GoLa powiedza :D.

2. Pytam bo lustrując kartotekę usera o nicku freak_man natknąłem się na temat, w którym "demaskuje tożsamość" niejakiego kevcia przy okazji dyskutując z niejakim Ogame_fan.
Obsesja na punkcie kevcia, ogame (i insynuacje dot. niejakiego Eteranal''a, wyborny dowcip:), sentyment do Garrosh''a i WD: to zastanawiające zbieżności, nieprawdaż?

PS W każdym razie skoro freak_debil to nie ty, to bardzo dobrze: od znajomego wiem, że ten user to lamer, wsiowy głupek i gimbaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 20:15, kevciu napisał:

Ale Ty jesteś matołem wiesz? Ty nigdy nie potrafisz przyznać się do błędu. Ok dla mnie
koniec i GG jesteś spalony po raz kolejny.

Ok, ok świat fantazji jest wspaniały prawda?

Dnia 12.06.2014 o 20:15, kevciu napisał:

My mamy soulsy, a Ty możesz sobie napsiać szybko petycje, ale nic Ci to na szczęście
nie da. Czekaj sobie na Dark Souls 3, o ile wyjdzie. W które ja też zagram :D Papa kłamco.

No i się doczekam DS''a 3;>, po 2 jak już pisał będę chciał to sobie u kolegi zagram czy tobie się to podobać będzie czy nie, po 3 z mojego komputera ani jedna petycja nie wyleciała o jakiekolwiek gry czy programy wiec skończ wciskać te steki bzdur. Co do kłamcy to nawzajem, "Przyganiał kociał garnkowi" ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> 3 różne osoby używają twojego numeru GG i piszą w tym samym stylu? Co za niesamowity

Dnia 12.06.2014 o 19:43, Niflheim napisał:

zbieg okoliczności.


^^ Tych niesamowitych zbiegów okoliczności jest znacznie więcej ;-). Podam mój skromny wkład - na gramowym forum poprosiłem kiedyś Eternala żeby podał swój nick na RGSC (podałem swój - Marcin1979, bo to żadna wielka tajemnica), co bym sobie mógł zerknąć, czy on faktycznie GTA V na iksie skończył, bo tak się zarzekał ;-)

Nie podał, odpisał jeno, że X360 ma offline. No cóż załóżmy, że mu w slimce (wklejał kiedyś zdjęcie) padło wifi ;-)

Na gol-u o to samo poprosiłem piszącego coś bardzo podobnie jak Eternal Freak - Mana (np. "po 2" zamiast "po drugie" - no doprawdy kolejny niesamowity zbieg okoliczności :)). Niestety napomknąłem o Eternalu, więc nicka nie podał, powodu tej wielkiej tajemnicy też nie podał ;-)

I tutaj już ciekawostka - ponieważ niespecjalnie się wydawało, że ten Freak- man GTA V ukończył, a zarzekał się, założyłem, że jednak kolejnym niesamowitym zbiegiem okoliczności w jego X360 (też slimka) sfajczyło się wifi :). No, ale jak wszyscy wiemy (a przynajmniej ci którzy grali) w wersji xboxowej GTA przy sejwie pojawia się tytuł konkretnej misji i procent ukończenia gry :). Poprosiłem więc o jedno malutkie, zasraniutkie zdjęcie sejwa :)

Freak-man wtedy "over&out" :DDD. Założe się, że Eternal poproszony o zdjęcie sejwa równie szybko by się wyłączył ;-). Albo podał kolejny niesamowity zbieg okoliczności - dysk padł, sejwy się uszkodziły ;-)

Wszyscy się na pewno mylimy - to przecież nie może być jedna i ta sama osoba :). To jakiś doskonały naśladowca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie sobie poczynacie, na tym forum co drugi wątek kończy się (bądź zaczyna) demaskowaniem pewnego ogólnie lubianego usera.

Biedny Miyazaki płacze. Praise the Sun! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 20:07, Eternal101 napisał:

Nilfheim Poczytaj w tym wątku dalsza dyskusję, widzę kevciu próbuje pokutować
degrada i nie wyzywa ;>, chociaz tyle. Po 2 ja się pytam czy masz dowody których nie
podważę? Bo póki co to można tak paplać i paplać do końca świata nawet :).


Możesz sobie podważać i zaprzeczać czemu chcesz, ale nie miej ludzi za idiotów, wystarczą 3 minuty googlowania i voila. Zaśmiecasz kolejny wątek, już w pierwszej wypowiedzi w tym temacie szykujesz wojenkę, ale nalegasz na odpowiedź, więc leci raport i krótka odpowiedź na koniec. Forumowy Holmes mnie już wyręczył w dużej mierze, na pewno pamiętasz jego posta ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93797&pid=75 - swoją drogą widzę twoje "w GTA V mam wbite już", a w temacie o ogłoszeniu wersji PC wypowiedź jak to kochasz Rockstara, classic Eternal).

http://i.imgur.com/8jQExWk.jpg Trzy, rzekomo różne, osoby podają twój numer GG, po co ktoś miałby to robić nie mam pojęcia (imię, nazwisko i GG usunięte przez "kogoś" zaraz po wypowiedzi Henrara, co za zbieg okoliczności - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93797&pid=176)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93797&pid=121
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93797&pid=122 - tutaj zaprzeczyłeś podane nazwisko, nie imię. W tym temacie powiedziałeś, że jednak nazwisko się zgadza. Zupełnie inna osoba posiadająca ten sam sprzęt (patrz post Henrara), imię, nazwisko i numer GG? Cholercia, to jest naprawdę fascynująca zbieżność. Ale to przecież tylko nic nie mówiące "poszlaki", prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra zabieram się za weryfikacje wszystkich postów niezgodnych z tematem wątku, bo widzę że zamiast dyskutować zgodnie z tematem prowadzicie jakieś prywatne śledztwa.

Autor posta, który nie jest w temacie wątku, głównie mi chodzi o te śledztwa itp, otrzyma odpowiednią nagrodę, gdy skończę przeglądać wątek, ten post zostanie uzupełniony o listę osób, które nagrody otrzymają.

Proszę nie odpisywać na tego posta.

EDIT

Ostrzeżenia:

Niflheim - Ostrzeżenie - Za spam i wdwania się w dyskusję niezwiązaną z tematem wątku. Jeśli nie chcecie wojenek forumowych to nie reagujcie na prowokacje.
Shinigami - Ostrzeżenie - Za spam oraz wdawanie się w dyskusję niezwiązaną z tematem wątku.
Lordpilot - Ostrzeżenie - Za spam oraz wdawanie się w dyskusję niezwiązaną z tematem wątku.
zadymek - Ostrzeżenie - Za spam oraz wdawanie się w dyskusję niezwiązaną z tematem wątku.
Dared00 - Ostrzeżenie - Za spam oraz wdawanie się w dyskusję niezwiązaną z tematem wątku.
Henrar - Ostrzeżenie - Za spam oraz wdawanie się w dyskusję niezwiązaną z tematem wątku.

Bany:

kevciu - BAN - Za spam, obrażanie oraz pisanie nie na temat wątku.
Eternal101 - BAN - Za spam i prowadzenie dyskusji niezwiązanej z tematem wątku oraz recydywa, prosiłem już raz byś nie prowadził takich dyskusji na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 09:26, Piotrek_K napisał:

Co by sie zrobilo milej, przekazuje linka do nowego wycieklego filmiku:

http://a.pomf.se/wzhhyp.mp4

Dla mnie genialne. Czekam jak na malo ktora gre!

Wygląda to fajnie, ale widać że twórcy postawili na bardziej dynamiczną walkę niż w Demon''s Souls czy Dark Souls, i ciekaw jestem czy da sie grać takim wolnym tempem jak właśnie w Dark souls i Demon''s souls. Ogólnie wygląda to bardzo ładnie, byle do 2015 roku :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 09:26, Piotrek_K napisał:

Dla mnie genialne. Czekam jak na malo ktora gre!


Wszystko blednie w obliczu tego tytułu, od samego E3 nie oczekiwałem niczego więcej. Premiera podobno w pierwszych miesiącach 2015, coś jednak nie chce mi się w to wierzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 12:16, Shinigami napisał:

Wszystko blednie w obliczu tego tytułu, od samego E3 nie oczekiwałem niczego więcej.
Premiera podobno w pierwszych miesiącach 2015, coś jednak nie chce mi się w to wierzyć
;)

Incredible adventures of Van Helsing spotyka Dark Souls: tania groza i znowu: zombiaki, klątwa, ba, nawet taki sam cmentarz i nowa wersja Quelaag. Czym się tu podniecać, bo grafika jest next-gen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 16:45, zadymek napisał:

Czym się tu podniecać, bo grafika jest next-gen?


Grafika bez wątpienia doda grze uroku, jednak w grach From nie jest najważniejsza. Zresztą wcale się nie zdziwię jak zostanie trochę przycięta w finalnym produkcie. Jeżeli zapowiedzi na temat tej gry się sprawdzą, dostaniemy najlepszą grę tego studia.

Zobaczymy. Wiem jak podchodzisz do tej serii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 16:51, Shinigami napisał:

Zobaczymy. Wiem jak podchodzisz do tej serii ;)

Aż serii? Ograłem ledwo jedną pozycję i wiem jak nisko From może upaść, ale żeby krytykować całą serię...tak, zdecydowanie zobaczymy ;)
W każdym razie jeśli nie dadzą zniszczalnego otoczenia, głębszej interakcji z wrogiem i sterowania pozwalającego na walki z grupami -w dodatku muszą przenieść toto na PC bym mógł grę zjechać- to mogą liczyć tylko na tradycyjny bughunt:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 17:17, zadymek napisał:

/.../ tak, zdecydowanie zobaczymy ;)


Znaczy jesteś po prostu nastawiony sceptycznie, Bloodborne raczej na PC nie ograsz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować