Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Miyazaki: - Bloodborne to nie Demon`s Souls II

56 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2014 o 15:14, Eternal101 napisał:

Hahahahahaha i znów miałem rację dziękuje pozamiatane :D, A NIE MÓWIŁEM... Ciekawe co
teraz kevciu i ogame z GoLa powiedza :D.

Kto? Nie wiem, po co przejmujesz się ludźmi, z którymi nigdy nie rozmawiałeś ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kto? Nie wiem, po co przejmujesz się ludźmi, z którymi nigdy nie rozmawiałeś ;D



^^ Pozamiatane :) Załatwiłeś trolla ;-)

Bloodborne zapowiada się oczywiście wybornie - czuć ducha soulsów, natomiast zmiana settingu jak najbardziej na plus :) Wiktoriańskie, mroczne klimaty, broń palna ? Ja jestem kupiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 15:14, Eternal101 napisał:

Hahahahahaha i znów miałem rację dziękuje pozamiatane :D, A NIE MÓWIŁEM... Ciekawe co
teraz kevciu i ogame z GoLa powiedza :D.


Przecież to jest Soulsowa gra, wystarczy spojrzeć na gameplay freak_manie - od animacji, przez pozyskiwanie dusz i przedmiotów, po fog gates i system soul/hollow form (tutaj ponoć ma być coś w rodzaju "beast form"). Sam Mizayaki mówił, że celuje w klimat niczym z DSowego Tower of Latria. O ile Dark Souls było takim Demon''s Souls 1.5, dopiero teraz pojawią się jakieś znaczniejsze zmiany w mechanice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 15:38, Dared00 napisał:

Kto? Nie wiem, po co przejmujesz się ludźmi, z którymi nigdy nie rozmawiałeś ;D

O to chodzi ze rozmawiałem z typem :) i z tego co wiem zaczał mnie bluzgać oraz upierał się zę to będzie Demon Souls 2 a Miyazaki wyraźnie powiedział że z Demons Souls nie ma nic wspólnego.

Lordpilot Trolla? Raczej nie :), po 2 czym miał zniszczyć? Ludzie piszecie byle napisać...

Nilfheim Mam inny i nie jest on freak_manem jakimś ;>, po 2 mi chodzi że typ upierał się że to będzie DEMON SOULS 2 a ta gra nią nie jest, widze że ludzie się tutaj pogodzić nie chcą z tym.


Pogodzicie sie z tym czy nie mam to gdzieś takie są fakty, to nie jest DEMON SOULS 2. EoT, może mieć elementy soulsowe ale kontynuacją nie jest... Ale widzę że niektórzy nie mogą pozwolić na to bym miał rację i nawet newsa negują w którym jak byk jest napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 16:43, Eternal101 napisał:

Nilfheim Mam inny i nie jest on freak_manem jakimś ;>,


Tak, z tego co wiem freak_man to nie jest twoje jedyne konto, ale skończ tę szopkę. ;P Na GOL niejeden raz to było wklejane - http://i.imgur.com/8jQExWk.jpg

Dnia 12.06.2014 o 16:43, Eternal101 napisał:

Pogodzicie sie z tym czy nie mam to gdzieś takie są fakty, to nie jest DEMON SOULS 2.
EoT, może mieć elementy soulsowe ale kontynuacją nie jest... Ale widzę że niektórzy nie
mogą pozwolić na to bym miał rację i nawet newsa negują w którym jak byk jest napisane.


To nie jest Demon''s Souls 2, nie ma też po prostu "jakichś elementów" poprzednika - spierasz się tylko o jeden człon nazwy. Gdyby Bloodborne było stworzone przez innego developera w internecie właśnie krążyłyby opinie o kopiowaniu DS. Dark Souls też nie było kontynuacją Demon''s Souls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest też taka, że po prostu gry From Software mają po prostu taki... styl. To tak samo jakby posądzać o to, że BioWare ma powiedzmy Dragon Age, Mass Effecta, KOTORa i inne gry i wyglądają one tak bardzo podobnie. To jest jakiś styl, w którym kolejne gry powstają i nie ma się o co kłócić.

Natomiast co do samego tytułu to klimatem mi się bardzo spodobał. Podobały mi się Dark Souls, więc jeśli będzie to ten sam styl w innym nieco świecie to zapewne zapoznam się z tym tytułem. Tylko pytanie czy będzie on na PC. Jeśli nie - to i tak z czasem planowałem zakup konsoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ta freakman, odwracaj kota ogonem jak zawsze.

Po screenach mowilem ze to cos Soulsowego, Ty pisales ze to nie beda kolejne soulsy. Gameplaye pokazuja ze mialem racje.
Mowilem ze nad gra prawdopodobnie pracuje Miyazaki, zgadza sie.
Pisalem tez ze gra bedzie eksem, mialem z tym tez racje.

Ty pisales ze to nie jest nic soulsowego i ze (cytujac) to moze byc nawet kolejny Crysis (hahahaha)

Teraz bol dupki bo na blaszakach zobaczysz tylko petycje. Ale znajac zycie ''zagrasz u kolegi albo na youtubie'' i powiesz ze beznadzieja bo gra nie wychodzi na blache.


Co do gameplayow, swietne. Sony ma kolejne soulsy na wlasnosc. Tylko sie cieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 16:43, Eternal101 napisał:

2 a Miyazaki wyraźnie powiedział że z Demons Souls nie ma nic wspólnego.

Fog gate, ten sam feeling gry, praktycznie taka sama animacja ''zbierania'' czegos po zabiciu potwora. Jasne, ta gra nie ma NIC z DeS ;D

Specjalnie dla Ciebie:
"If you remember the Tower of Latria level in Demon's Souls, that's the kind of atmosphere we want to create with Bloodborne."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miyazaki nie napisal ze gra nie ma nic wspolnego z DeS, nauczyc sie czytac trzeba w koncu.

Miyazaki powiedzial ze gra nie jest kontynuacja DeS, a po prostu soulsami w innym uniwersum. Tak jak Dark Souls. Ba, sam sie przyznaje do wielu nawiazan do DeS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 16:43, Eternal101 napisał:

O to chodzi ze rozmawiałem z typem :)

Ty rozmaiwałeś? Ja na golu tylko widziałem freak_mana. A jak już wielokrotnie mówiłeś, ty nim nie jesteś...

...prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 18:06, Dared00 napisał:

> O to chodzi ze rozmawiałem z typem :)
Ty rozmaiwałeś? Ja na golu tylko widziałem freak_mana. A jak już wielokrotnie mówiłeś,
ty nim nie jesteś...

...prawda?

Kevciu był na tym forum ;>. Po 2 to że nie mam tam konta nie znaczy ze nie wchodze na tamto forum, bo za czasów Krzysia Gonciarza lubiłem oglądać materiały na TVGRY.pl a teraz wchodzę od tak sobie, o ile wiem tam nie trzeba mieć konta ;>.

kevciu

- W 2012 roku, jeszcze przed ogłoszeniem PS4, Sony Computer Entertainment zapytało nas, czy nie bylibyśmy zainteresowani stworzeniem nowej gry na nowy sprzęt. Bloodborne nigdy nie było zatem rozpatrywane w kategoriach Demon's Souls II czego wy w tym zdaniu nie rozumiecie? Na siłę wmawiacie sobie ludzie że to Demon Souls 2 xD.

"No ta freakman, odwracaj kota ogonem jak zawsze." A ty dalej sobie wmawiaj że jestem jakimś freak_manem , po 2 kota ogonem to ty odwracasz, masz dowód podany na srebrnej misy od samego Miyazakiego ale nie, dalej będziesz zaprzeczał, to sie już żałosne powoli zaczyna robić... BTW Ciebie admini powinni nauczyć używania opcji "odpowiedz" bo widać że chyba nie umiesz, bo póki co mam wrażenie jakbyś pisał do ogółu tylko czemu używasz liczby pojedynczej :)?

Muradin_07 Bo to są ludzie nie mogacy przeboleć tego że JA uważany przez nich za "trolla" mam rację, to się nazywa EGO ;), i kolejna wojenka o nic praktycznie i zaraz henrar i parę innych osób wyciągną tematy inne bo w tych nie mają racji i znów będzie dyskusja na 100 stron która z tematu o grze FS zmieni się na wojne K+M vs pad xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się wybornie. Osobiście uważam, że Demons Souls ma najlepszy klimat z całej serii "Souls", ale From Software przy Bloodbornie wspięli się na wyżyny. Wiktoriańskie klimaty przywodzą na myśl takiego klasyka jak Nightmare Creatures z domieszką filmu "Braterstwo Wilków". Zmiany w mechanice też ciekawe, więc będzie się trzeba od nowa uczyć grania, bo przy Soulsach wystarczyło ograć Demons i potem przez całą serię się leciało jak tasak.

Dodatkowo zapewnienia, że klimat będzie utrzymany w konwencji najlepszej lokacji, czyli ToL, dodatkowo podnosi ciśnienie. Piękna niespodzianka od Sony i mocarne IP w wojnie z MS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 18:03, kevciu napisał:

Miyazaki powiedzial ze gra nie jest kontynuacja DeS, a po prostu soulsami w innym uniwersum.

Innym uniwersum? A może w tym samym w erze "tu wpisz czas,y z których przywędrował Chester"?

Dnia 12.06.2014 o 18:03, kevciu napisał:

Tak jak Dark Souls. Ba, sam sie przyznaje do wielu nawiazan do DeS.

Mowa: biorąc pod uwagę tylko tytuły, z których From jest znane na zachodzie wychodzi, że wszystkie od siebie ostro zrzynają ;)

Co do artykułu "Wcieliliśmy więc broń palną, z zastrzeżeniem, że gra nie ma się zmienić w strzelankę."
Ciekawe, ciekawe: bo gdyby nie zrypane sterowanie broń dystansowa w DS sprawiała by się w walce równie dobrze jak broń biała. Lepiej by tym razem nie zawiodło "znów to samo" bo autoaim jak nie pomógł tak nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 18:48, Eternal101 napisał:

- W 2012 roku, jeszcze przed ogłoszeniem PS4, Sony Computer Entertainment zapytało nas,
czy nie bylibyśmy zainteresowani stworzeniem nowej gry na nowy sprzęt. Bloodborne
nigdy nie było zatem rozpatrywane w kategoriach Demon''s Souls II
czego wy w tym
zdaniu nie rozumiecie? Na siłę wmawiacie sobie ludzie że to Demon Souls 2 xD.


Jedyne co napisał Mizayaki to to, że gra nie jest i nie miała być Demon''s Souls 2 - nikt tutaj nie piszę, że jest inaczej, więc nie zmyślaj. Z kolei nie napisał, że gra nie ma NIC wspólnego z DS, bo ma. Praktycznie każdy artykuł o tej grze mówi o duchowym spadkobiercy Demon''s Souls, sami twórcy porównują obie gry. To ty próbujesz na siłę wmówić sobie i innym, że jest inaczej.

>"No ta freakman, odwracaj kota ogonem jak zawsze." A ty dalej sobie wmawiaj że jestem jakimś freak_manem

http://i.imgur.com/8jQExWk.jpg Ta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować