Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Inquisition z co najmniej 40 zakończeniami!

34 postów w tym temacie

Nie będzie tylu zakończeń a jak będą to różnice będą minimalistyczne no chyba, że będą DLC, które wprowadzą dodatkowe zakończenia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 23:30, Isildur napisał:

Nie będzie tylu zakończeń a jak będą to różnice będą minimalistyczne no chyba, że będą
DLC, które wprowadzą dodatkowe zakończenia xD


Dlatego mówię, że lepiej by było jak by były 2 zakończenia ale dające do myślenia i powodujące opad szczeny. Ale widać że u BioWare liczy się ilość nie jakość. Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 17:22, UnEsCo napisał:

Przesadne wyobrażenie:
Biorąc pod uwagę silnię to:

Ciekawy post wręcz bardzo.
W ilu przypadkach gier miałeś już podobne rozkminy. ?.
Rozumiem, że to wszystko to matematyka bla bla bla... ale nie zawsze widzi się tego typu posty od userów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 23:32, sylwasss napisał:

Dlatego mówię, że lepiej by było jak by były 2 zakończenia ale dające do myślenia i powodujące
opad szczeny. Ale widać że u BioWare liczy się ilość nie jakość. Przykre.


Owszem 2 zakończenie zrobione dobrze w zupełności by wystarczyły ;)
Sam się zastanawiam czy grę kupić trochę się boje po części 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 23:34, Isildur napisał:

Owszem 2 zakończenie zrobione dobrze w zupełności by wystarczyły ;)
Sam się zastanawiam czy grę kupić trochę się boje po części 2...


Też mam te obawy. Po DA 2 i tym nieszczęsnym ME 3 doza zaufania do BioWare spadła. Cena też lekko zniechęcą, ale to przez chciwe EA :P W każdym razie zobaczę ale jestem skłonny dać BW ostatnia szansę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 23:38, sylwasss napisał:

Też mam te obawy. Po DA 2 i tym nieszczęsnym ME 3 doza zaufania do BioWare spadła. Cena
też lekko zniechęcą, ale to przez chciwe EA :P W każdym razie zobaczę ale jestem skłonny
dać BW ostatnia szansę ;)


Ja się zastanawiam i to bardzo, szarpnąłem swój skromny budżet na kolekcjonerkę Wiedźmina 3 więc DA: I jest pod wielką niewiadomą xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny bajer, tylko wątpię, żeby chciało mi się zagrać tyle razy, żeby odkryć je wszystkie. Zresztą, przed premierą wszystkiego jest w bród, po premierze zaczyna robić się już jakoś mniej różnorodnie. Cóż, taka branża ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po części drugiej jakoś boję się zaufać, pierw poczekam na recke a potem zdecyduję czy kupić w dniu premiery czy poczekać na jakąś wyprzedaż i za psie pieniądze kupić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

40-stu zakończeń nie robi się dla jednego gracza, tylko dla całego community. Rozmawiając z kolegą który też przeszedł grę macie pole do dyskusji. Do tego zakończenia są różne w zależności od twoich wyborów, więc jako gracz masz poczucie, że twoje wybory mają znaczenie (to czego zabrakło w ME3 i TWD). Oczywiście po takiej dyskusji masz ochotę przejść grę jeszcze raz bo zastanawiasz się co by było gdyby.

> > Czyli oprócz podstawowych kolorów RGB, dodadzą też inne kolory :] Z niecierpliwością
>
> > czekam na zakończenie w kolorze Zieleni butelkowej :]
> W chwili, gdy przeczytałem tytuł newsa, już wiedziałem, że nie może się obejść bez komentarza
> na temat kolorów z zakończenia ME3. No bo przecież to jest takie oryginalne, że nikt
> nigdy o tym jeszcze nie wspomniał.
>
> Jeżeli zrobią zakończenie na podobnych zasadach, co Origins, to ta liczba aż taka wybujała
> znowu nie jest.

Od kiedy w komentarzach piszę się oryginalne rzeczy? Moja wypowiedź miała na celu zademonstrować jak bardzo ufam BioWare''owi w kwestii robienia 40 zakończeń.

PS W chwili, gdy napisałem początek swojego komentarza, już wiedziałem, że nie może się obejść bez komentarza na temat mojego komentarza. No bo przecież to jest takie oryginalne, że pisząc komentarz czepiasz się innego komentarza. [Sarcasm off]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 18:15, Jsatrzab napisał:

Od kiedy w komentarzach piszę się oryginalne rzeczy? Moja wypowiedź miała na celu zademonstrować
jak bardzo ufam BioWare''owi w kwestii robienia 40 zakończeń.

Po prostu jest to zwyczajnie zbędne i nudne, gdy wciąż po 2 latach ludzie wracają do zakończenia z ME3. Było, minęło. Zresztą, jaki to ma związek z tematem. To, że zakończenie było jakie było, nie oznacza, że zrobią podobne w każdej grze. Poza tym, żart powtórzony zilion razy przestaje być śmieszny. Równie to zabawne, co "arrow to the knee".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już widzę 40 zakończeń, tak jak MASS EFFECT 3 miał mieć z 1000 powiązań z poprzedniczkami a wyszedł gniot. Kiedy goście z BioWare zaczną mówić o realiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować