Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony: Destiny pomoże sprzedać najwięcej egzemplarzy PS4

9 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Spośród wszystkich tegorocznych premier Sony największe nadzieje w kontekście napędzenia sprzedaży PS4 wiąże z Destiny. Nic w tym jednak dziwnego, skoro konsola będzie sprzedawana w pakiecie z tą właśnie grą.

Przeczytaj cały tekst "Sony: Destiny pomoże sprzedać najwięcej egzemplarzy PS4" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 19:00, Eternal101 napisał:

Widziałem na twitchu ludzie grali i gra wygląda naprawdę porządnie (w betę grali bodajże).


Alpha jest dostępna na PS4 :) Zgadzam się - wygląda naprawdę ok. Powiem więcej - jeszcze bardziej się nakręciłem :P Design wymiata, PvP i PvE zapowiadają się rewelacyjnie, ogólnie potencjał jest niesamowity. Jeśli wszystko się uda (a ma szanse, bo Bungie nie ma słabych gier) to Destiny będzie pozycją na lata. No i brak abonamentu. Czy chcieć czegoś więcej? ^^ Chyba tylko rozsądku przy mikrotransakcjach, bo zapewne się pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 19:35, aope napisał:

Alpha jest dostępna na PS4 :) Zgadzam się - wygląda naprawdę ok. Powiem więcej - jeszcze
bardziej się nakręciłem :P Design wymiata, PvP i PvE zapowiadają się rewelacyjnie, ogólnie
potencjał jest niesamowity. Jeśli wszystko się uda (a ma szanse, bo Bungie nie ma słabych
gier) to Destiny będzie pozycją na lata. No i brak abonamentu. Czy chcieć czegoś więcej?
^^ Chyba tylko rozsądku przy mikrotransakcjach, bo zapewne się pojawią.

No i żeby nie zaniedbali projektu gdy już wyjdzie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś kiedy dokładnie będą rozsyłane klucze do alphy Destiny? Z tego co wiem to w weekend ma być alpha dla ludzi zarejestrowanych do dnia wczorajszego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 22:03, Fred778 napisał:

Dostałem właśnie keya, już ściągam :P


Podziel się wrażeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować