Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2014: "Przejście Wiedźmina 3 w 100 godzin to speedrun"

73 postów w tym temacie

Aż nie chce mi się wierzyć, że wykonanie wyłącznie zadań potrzebnych do ukończenia gry - zaznaczmy, że rozbudowanych fabularnie, dialogowo, z różnymi rozgałęzieniami itp. - może zająć aż 100 godzin... 100 godzin! Jeżeli to jest prawda to ile zajmie ukończenie gry z zadaniami pobocznymi? CD Projekt Red chyba chce pozbawić mnie życia towarzyskiego biorąc, na dodatek, pod uwagę, że do przejścia gry podejdę kilkukrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grubo przesadzili. Rozumiem, można wyolbrzymić, ale takiej gry jeszcze nie było. To niemożliwe. Po prostu chciał zobrazować ogrom całej gry a nie samą ideę jaką podsunął dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Aż nie chce mi się wierzyć, że wykonanie wyłącznie zadań potrzebnych do ukończenia gry
> - zaznaczmy, że rozbudowanych fabularnie, dialogowo, z różnymi rozgałęzieniami itp.
> - może zająć aż 100 godzin... 100 godzin! Jeżeli to jest prawda to ile zajmie ukończenie
> gry z zadaniami pobocznymi? CD Projekt Red chyba chce pozbawić mnie życia towarzyskiego
> biorąc, na dodatek, pod uwagę, że do przejścia gry podejdę kilkukrotnie...

Właśnie te 100 godzin dotyczyło całości, razem ze zadaniami pobocznymi a nie tylko głównego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100 godzin to speedrun? To ładnie pojechali i widać lata robienia gry nie poszły w błoto ;>, co mnie cieszy w końcu porządny RPG który nie będzie po 30h ozdobą na półce. Ja tam się ucieszę jak się okaże prawdą ;p że 100h to speedrun ;p.

Lukasxxz Jeśli będzie co wypominać im ;>

Crad999 No cóż jeżeli to prawda to światy Skyrima i GTA V razem wzięte mogą się schować :D.

Dandzialf Otóż to, a zadania poboczne pewnie będą tak ciekawe że mało kto je poomija ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 21:40, eske napisał:

Aż nie chce mi się wierzyć, że wykonanie wyłącznie zadań potrzebnych do ukończenia gry
- zaznaczmy, że rozbudowanych fabularnie, dialogowo, z różnymi rozgałęzieniami itp.
- może zająć aż 100 godzin... 100 godzin! Jeżeli to jest prawda to ile zajmie ukończenie
gry z zadaniami pobocznymi? CD Projekt Red chyba chce pozbawić mnie życia towarzyskiego
biorąc, na dodatek, pod uwagę, że do przejścia gry podejdę kilkukrotnie...


Nikt tutaj nie napisał, że chodzi jedynie o zadania z głównego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli weźmiemy pod uwagę że wiele questów będzie miało więcej niż jedno rozwiązanie, różne gałęzie fabularne to faktycznie może to być więcej niż 100 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idąc takim tokiem myślenia jak pan z CDPR, to Skyrim jest nieskończenie długi, bo część questów pobocznych jest generowana losowo.

I Wiedźmin 3 się chowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro twierdzą, że jest mniej więcej 50 godzin questów głównych i 50 pobocznych to zapewne speedruny trwać będą z 35 godzin. Prawdopodobnie w wypowiedzi chodziło o to, że przy normalnym graniu (oglądanie cutscenek, questy poboczne, podróżowanie itp.) ciężko będzie skończyć grę w te 100 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 21:46, Dandzialf napisał:

Nikt tutaj nie napisał, że chodzi jedynie o zadania z głównego wątku.


Niby nie, ale jednak speedrun wiąże się z jak najszybszym ukończeniem gry, poza tym gdzieś kiedyś rzuciła mi się informacja o 150 h przy przejściu gry z zadaniami pobocznymi, ale nie jestem przekonany czy to faktycznie było 150h...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 21:55, eske napisał:

Niby nie, ale jednak speedrun wiąże się z jak najszybszym ukończeniem gry, poza tym
gdzieś kiedyś rzuciła mi się informacja o 150 h przy przejściu gry z zadaniami pobocznymi,
ale nie jestem przekonany czy to faktycznie było 150h...


Standardowy marketingowy bełkot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

REDzi już mówili, że wątek główny to 50h i questy poboczne to 50h więc nie twórzcie teraz w komentarzach dzikiej wersji "100h fabuły głównej". Jak ktoś się uprze to zrobi speedrun w 20h, Skyrima też da się przejść w kilka godzin. Czy taki jest sens tej gry? Patrzę na moje ponad 130h w Skyrimie i stwierdzam, że nie. Jak ktoś odwiedzi każdy zakamarek, pogada z każdą osobą, przeczyta każdy skrawek lore to mu pewnie jakieś 100-150h wpadnie i pod tym kątem oceniałbym te 100 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDPR powtarzał niejednokrotnie w wywiadach (tych nowych też) ile czasu zajmuje gra (50h main/50h side). Na początku pewnie nawet trudno będzie rozróżnić graczom co jest questem pobocznym, a co nie. Z tymi speedrunami to bym uważał - Darks Souls 2 przeszedł ktoś w 18 minut -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> REDzi już mówili, że wątek główny to 50h i questy poboczne to 50h więc nie twórzcie teraz
> w komentarzach dzikiej wersji "100h fabuły głównej".

Nitk takiej wersji nie tworzy, pan z CD Projekt powiedział, że speedrun gry zajmie 100h, a speedrun opiera się na tym, żeby grę przejść jak najszybciej to możliwe, a 100 godzin w takiej sytuacji to kompletna abstrakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Speedrun nie polega na zaliczeniu wszystkiego w grze, a na jak najszybszym przejściu z początku gry do jego zakończeni. Więc na pewno da się to zrobić znacznie szybciej, niż w 100 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a) CDPR ma chyba inną definicję speedrunu niż wszyscy pozostali
b) spokojnie, daję rok czasu po premierze W3, że ktoś ukończy wątek główny w mniej niż 5 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować