Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2014: "Przejście Wiedźmina 3 w 100 godzin to speedrun"

73 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2014 o 23:31, maniekk napisał:

Chociaż z drugiej strony skalowanie poziomu też nie lepsze.

przez skalowanie poziomu Oblivionowi dostawały się bęcki jak nie wiem. Szczury poziom 50 to jednak gruba przesada. Jakieś trupki z początku poubierane w najlepsze pancerze w grze- dobry widok :P Marność to niedopowiedzenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długość gry, którą podają twórcy często rozmija się z rzeczywistością. Wątpię żeby większość tych 100 godzin stanowił "quality content". Albo standardowo są to przesadzone obietnice, lub zwyczajnie dopchali grę nudnymi i nieskomplikowanymi zadaniami pobocznymi. Lepsza krótsza gra, niż żeby miała takie zapychacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Aż nie chce mi się wierzyć, że wykonanie wyłącznie zadań potrzebnych do ukończenia gry
> - zaznaczmy, że rozbudowanych fabularnie, dialogowo, z różnymi rozgałęzieniami itp.
> - może zająć aż 100 godzin... 100 godzin! Jeżeli to jest prawda to ile zajmie ukończenie
> gry z zadaniami pobocznymi? CD Projekt Red chyba chce pozbawić mnie życia towarzyskiego
> biorąc, na dodatek, pod uwagę, że do przejścia gry podejdę kilkukrotnie...

Slusznie ze nie wierzysz bo na e3 powiedzieli ze przejscie glownego watku fabularnego zajmie 50h nie 100...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 21:51, Dared00 napisał:

Idąc takim tokiem myślenia jak pan z CDPR, to Skyrim jest nieskończenie długi, bo część
questów pobocznych jest generowana losowo.

I Wiedźmin 3 się chowa.

a wiedźmin 3 też nie ma mieć przypadkiem losowych? Bo zdaje się ludzie w tę stronę bronili tego słabego questa z E3 co był na konfie MSu.

zresztą, wypowiedzi cedepu i tak trzeba dzielić przez dwa, no chyba, że jest tu ktoś na tyle.. hm.. "ruchowo sprawny inaczej", że przejście samego wątku głównego w Wiedźminie 2 zajęło mu zapowiadane minimum 40 godzin (w 30 to sie przechodziło całą grę ze wszystkimi zadaniami :f)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2014 o 09:08, CDRV napisał:

zajmie 50h nie 100...

no masz, teraz zauważyłem dopiero - tia, w dwójce sam główny miał zajmować wspomniane 40 godzin, więc jeśli trzymać się analogii między obiema grami to w 50 godzin przejdziesz nie główny wątek a całą grę, i to niespecjalnie nawet się starając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam sobie te posty i nie moge wyjsc z podziwu jaki poziom hipokryzji niektorzy osiagneli. Spojrzmy na niedawny news o DA i 40 zakonczeniach, jak sie przyjrzymy widac fale hejtu jaka to sciema, bzdura, ze nie mozna w to wierzyc i w ogole. Tutaj czytamy podobna scieme, bo panowie i panie nie ma sie co oszukiwac, 100 godzinny speedrun to sciema i to tez calkiem niezla. I jakie widzimy komentarze? Wszyscy wniebowzieci ze gra tyle zajmie, ze to nie chodzilo o taki prawdziwy speedrun, tylko taki troche inny, ze ten pan uzyl przenosni i to my zle zrozumielismy, w ogole wszystko swietnie i fajnie. To ja sie pytam ile zajmie normalne przejscie gry w takim razie? Na chlopski rozum by wychodzilo ze z 300h conajmniej, albo nawet moze 500h. Zaiste hit nam sie szykuje :) I prosze nie zrozumcie mnie zle, nie mam zamiaru jechac po wiesku dla zasady. Sam przymierzam sie do kupna, oczywiscie jesli recenzje beda pozytywne, zachodnie, bo polskie beda napewno :)
Co najlepsze na pierwszy rzut oka widze dwie te same osoby wypowiadajace sie w obu tematach, a pewnie jest ich wiecej.
I darujcie sobie o tym ze tam wielkie i zle EA, a tutaj potulni i mili Redzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TigerXP - dla niektórych (albo większości z tego forum) patriotyzm w tych czasach to obrona Wieśka przed wszelkim "złem zachodu". Zaraz zostanę pewnie zjechany, ale ebie mnie to. Proponuję jednak chłodniej spojrzeć na Redów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... jeśli ktoś używa sformułowania "100 godzin to speedrun", to albo nie wie o czym mówi, albo po prostu użył niewłaściwego określenia ( oby )
Tak czy siak, trzeba nico pomyśleć, zanim się coś palnie.
Jeszcze trochę, a zaczną powstawać nowe definicje speedrunu ;p;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że te 100h na ukończenie gry bierze się stąd, gdy przechodzimy ja powoli, oglądamy wszystkie nagrane scenki, czytamy wszystkie dialogi (a nie przewijamy), staramy się robić każde zadanie jakie dojrzymy i szukamy na forach informacji o tych które pominęliśmy. Ogólnie cieszymy się grą, a nie przechodzimy ją szybko tylko po to by odhaczyć że ją przeszliśmy. Ja tak grałem właśnie W2 powoli i nawet jak zakończyłem grę, to grałem jeszcze raz by zobaczyć drugi akt oraz przy tych samych zadaniach odpowiadałem odwrotnie niż za pierwszym razem by zobaczyć inne konsekwencje moich decyzji oraz ich wpływ na dalsze wydarzenia czy fabułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam te posty i nie mogę się nadziwić. Chyba nikt z Was ( może poza jedną osobą ) nie zadał sobie trudu aby posłuchać wywiadu z którego pochodzi zdanie o tych 100 godzinach.
Zamiast wypisywać już 3 stronę narzekań posłuchajcie "żródła" bo ono wiele wyjaśnia. Szczególnie chodzi o kontekst w jakim zostało wypowiedziane to zdanie. Tytuł tego artykułu jest troszkę nie na miejscu, tak samo jak cała ta dyskusja nim wywołana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przed wyruszeniem w drogę należy pobrać 500MB" :P
A tak serio to CDP jak zwykle przesadza(jak wszyscy devsi zresztą). Jak już ktoś wspomniał zapewne pojawią się speedruny ok 10h. Kto wie czy nie mniej nawet.
Ale jeśli mnie spokojne przejście gry zajmie 100 lub więcej godzin to będę wielce kontent, zakładając, że wszystkie zadania będą ciekawe(przeynajmniej fabularnie). Wierzę w Redów. Oby tylko figurki w EK miały nienaruszone głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100h to speed run? Zaczynam się bać o tę grę. Redzi mogli to uzyskać albo ilością zadań (czytaj generator) albo zadaniami typu: jedź przez całą mapę, zarąb szczura i wracaj z jego ogonkiem. Jedno i drugie to nuda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze że mój poprzedni post przeszedł bez echa :)
Więc może na skróty: dać tytuł w artykule "Przejście Wiedźmina 3 w 100 godzin to speedrun" to mocna nadintepretacja wypowiedzi Petera Gelencsera.
Własnie z takich rzeczy biorą się plotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> TigerXP - dla niektórych (albo większości z tego forum) patriotyzm w tych czasach
> to obrona Wieśka przed wszelkim "złem zachodu". Zaraz zostanę pewnie zjechany, ale ebie
> mnie to. Proponuję jednak chłodniej spojrzeć na Redów.

Nie ma tu mowy o żadnym patriotyzmie, ponieważ polaków w CDP RED jest jak na lekarstwo. Większość pracujących przy Wiedźminie 3 to ludzie z poza naszego kraju co również może budzić pewne wątpliwości co do odwzorowania słowiańskiego klimatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że chodziło mu o same podstawowe misje bez nadmiernego zwiedzania i to właśnie budzi moje obawy. TW1 i TW2 miały mały świat z masą przemyślanych misji. Teraz świat jest otwarty. Tomaszkiewicz pisze, że starają się jakoś to pogodzić, ale trochę się boję o efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować