Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2014: "Przejście Wiedźmina 3 w 100 godzin to speedrun"

73 postów w tym temacie

Ja tą wypowiedź rozumiem tak, że osoba która będzie przechodziła grę po raz pierwszy będzie miała problem zmieścić się w 100h bo co chwila będzie rozpraszana przez widoki i miejsca które można odkryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo to jest wypowiedź ze źle dobranymi słowami (raczej tak jest...), albo Wiedźmin 3 będzie grą, którą wymaksować będzie można w około (lub nawet ponad) 200 godzin. Wtedy speeedrun w 100 godzin może być prawdą (50 godzin na wątek główny + 45 godzin na rozkminkę co i gdzie + 5 godzin cutscenek ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Aż nie chce mi się wierzyć, że wykonanie wyłącznie zadań potrzebnych do ukończenia gry
> - zaznaczmy, że rozbudowanych fabularnie, dialogowo, z różnymi rozgałęzieniami itp.
> - może zająć aż 100 godzin... 100 godzin! Jeżeli to jest prawda to ile zajmie ukończenie
> gry z zadaniami pobocznymi? CD Projekt Red chyba chce pozbawić mnie życia towarzyskiego
> biorąc, na dodatek, pod uwagę, że do przejścia gry podejdę kilkukrotnie...
Jasne, że choćby pomijając wszystkie przerywniki ci wyjdzie pewnie szybciej.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Machnal pol zartem pol serio, ze to speedrun, zeby podkreslic dlugosc gry (nie bedzie krotka).

Po co sie spinacie o semantyke i lykacie wszystko doslownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie takiego PR-owego crapu i zazwyczaj od CDProjektu takich wypowiedzi nie było, założe się że główny wątek będzie z 30-40 godzin i pewnie sporo ludzi im wypomni tą wypowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu różni ludzie różnie rozumieją sformułowanie "ukończyło grę", tutaj ewidentnie chodzi o ukończenie wątku głównego, zadań pobocznych i odwiedzenie większości świata(w dzienniku zadań nie masz żadnego nieskończonego zadania).

PS W Skyrima może i można było grać w nieskończoność, ale po co skoro po 30h człowiek był znudzony bardziej niż po maratonie obrad sejmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2014 o 16:48, IMPARTIAL92 napisał:

Boje sie tych 100 godzin, jestem powolnym graczem, a pierwsze podejscie do wiedzmina
2 zajelo mi ponad 100 godzin. a czasu na granie coraz mniej.

O_O ŻE niby jak ? :D Główny wątek Wiedźmina 2 to było 20-25 h gry a wymaksowanie na 100% to nie więcej niż 50 więc jakim cudem ty to zrobiłeś ? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2014 o 16:50, Morrdin napisał:

O_O ŻE niby jak ? :D Główny wątek Wiedźmina 2 to było 20-25 h gry a wymaksowanie na 100%
to nie więcej niż 50 więc jakim cudem ty to zrobiłeś ? XD


Szukał Odrina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2014 o 16:50, Morrdin napisał:

O_O ŻE niby jak ? :D Główny wątek Wiedźmina 2 to było 20-25 h gry a wymaksowanie na 100%
to nie więcej niż 50 więc jakim cudem ty to zrobiłeś ? XD


Spędzałem wiele czasu robiąc mało produktywne rzeczy, niepotrzebne przygotowania, sortowanie ekwipunku, chodzenie w ciche miejsca aby przyrządzić eliksiry, badanie miejsc przed polowaniem. już miałem 69 godzin, w połowie 2 aktu, pamiętam bo wtedy przerwę długą robiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2014 o 17:43, IMPARTIAL92 napisał:

Spędzałem wiele czasu robiąc mało produktywne rzeczy, niepotrzebne przygotowania, sortowanie
ekwipunku, chodzenie w ciche miejsca aby przyrządzić eliksiry, badanie miejsc przed polowaniem.
już miałem 69 godzin, w połowie 2 aktu, pamiętam bo wtedy przerwę długą robiłem.

To ciekawy jestem ile by Ci zajęło przejście jakiejś naprawdę długiej rpga ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2014 o 18:52, Morrdin napisał:

> Spędzałem wiele czasu robiąc mało produktywne rzeczy, niepotrzebne przygotowania,
sortowanie
> ekwipunku, chodzenie w ciche miejsca aby przyrządzić eliksiry, badanie miejsc przed
polowaniem.
> już miałem 69 godzin, w połowie 2 aktu, pamiętam bo wtedy przerwę długą robiłem.

To ciekawy jestem ile by Ci zajęło przejście jakiejś naprawdę długiej rpga ;D


Bardzo długo. Dlatego boje się o Wiedźmina 3, czy mi czasu starczy
edit: ale lubię długie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować