Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2014: "Przejście Wiedźmina 3 w 100 godzin to speedrun"

73 postów w tym temacie

Speedrun 100h? Hmm to ile zajmie normalne przejście? 200 - 300h? Ktoś tu się mocno przejęzyczył, albo klepie bezmyślnie to co poda dział marketingu.
Żeby nie skończyło się jak speedrun w Fallout ;) Poza tym, jak się będą skalować przeciwnicy? Będziemy uber koksem pod koniec gry, czy będą biegać szczury lv 50? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 22:54, maniekk napisał:

Speedrun 100h? Hmm to ile zajmie normalne przejście? 200 - 300h? Ktoś tu się mocno przejęzyczył,
albo klepie bezmyślnie to co poda dział marketingu.
Żeby nie skończyło się jak speedrun w Fallout ;) Poza tym, jak się będą skalować przeciwnicy?
Będziemy uber koksem pod koniec gry, czy będą biegać szczury lv 50? ;)

nie będzie level scallingu (na jakiejś konfie było). Na jednym obszarze będą szczurki które zaciupiemy kijkiem, a na drugim smoki (porównywał to do rozmieszczenia przeciwników na mapie Gothic''ów). Znaleźć Ci ten wywiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Humorystycznie i z przymrużeniem oka, spokojnie bez ścisku zwieraczy. Pewnie niejednemu szkoda będzie gnać przez tak (podobno) szczegółowo zaprojektowany świat. Zobaczmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne chodzi o przejście gry po raz pierwszy a nie klepanie jej przez rok żeby przebiec ją w 5 godzin.
I już ciśnienie, już ból dupy się odzywa.
Zamysł pewnie jest taki jak wspomniał ktoś powyżej, questy poboczne i główne będą się tak przeplatać że nie dasz rady za pierwszym rzutem ogarnąć który jest który.
A poza tym poczekamy zobaczymy, to nie Electronic Arts robi wiedźmina więc trochę wiary i zaufania.
(news z 40 zakończeniami w Dragon Age - lol)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 22:59, Accid napisał:

nie będzie level scallingu (na jakiejś konfie było). Na jednym obszarze będą szczurki
które zaciupiemy kijkiem, a na drugim smoki (porównywał to do rozmieszczenia przeciwników
na mapie Gothic''ów). Znaleźć Ci ten wywiad?


Hmm, czyli istnieje szansa, że na samym początku gry wpadniemy na coś co będzie mieć nas na strzała, a potem będziemy mogli znakiem igni robić pieczyste ze smoka.;)
A że to początek, to będzie bardzo łatwo pójść za daleko. Ciekawe, czy trzeba będzie grindować?
Chociaż z drugiej strony skalowanie poziomu też nie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda, to ich akcje powinny zaraz po premierze polecieć na łeb na szyje w dół. Bo jak inaczej akcjonariusze mogą ocenić kogoś kto mogąc zarobić $120 zarabia $60 dzięki ich własnym pieniądzom? Ale tak na serio to świetna wiadomość, sam pewnie zamówię pre-order na PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby fajnie, ale mam nadzieję, ze mówimy tu o stuprocentowym przejściu gry, bo 100 godzin dla głównej fabuły może stać się nużące jeżeli będą chcieli sztucznie rozciągać grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgaduję, że ta wypowiedź była pierwotnie po angielsku na E3. Gram zaraz napisze sprostowanie, że chodziło o coś innego. Speedrun w 100 h jest zwyczajnie niemożliwy w jakiejkolwiek grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 23:59, Dragoniasek napisał:

Zgaduję, że ta wypowiedź była pierwotnie po angielsku na E3. Gram zaraz napisze sprostowanie,
że chodziło o coś innego. Speedrun w 100 h jest zwyczajnie niemożliwy w jakiejkolwiek
grze.

Mało tego... dopiszą jeszcze jedno sprostowanie.
Autor tych słów wypowiedział to szczególnym tonem....

Spoiler

sarkazm ? ;-)

tak łatwo na niego zgonić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 23:59, Dragoniasek napisał:

Zgaduję, że ta wypowiedź była pierwotnie po angielsku na E3. Gram zaraz napisze sprostowanie,
że chodziło o coś innego. Speedrun w 100 h jest zwyczajnie niemożliwy w jakiejkolwiek
grze.


Jest taki magiczny przycisk na dole newsa, nazywa się Źródło. Jak na niego klikniesz, w absolutnie cudowny sposób zostaniesz przeniesiony do... źródła tego newsa (w tym wypadku jest to wywiad na youtubie). Oglądając go, przy jednoczesnym słuchaniu, możesz sam się przekonać co starszy projektant poziomów powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, przecież wiadomo, że ten Pan specjalnie wyolbrzymił. Gracze pewnie w kilka m-cy po premierze znajdą bugi (a w tak ogromnym tytule podejrzewam, że będzie ich sporo, skoro długo łatali takiego Wiedźmina 2), które pozwolą przejść w grę w kilkanaście minut. Niemniej nie sztuką jest zrobienie gry na miliony godzin. Sztuką jest zrobić grę tak, żeby gracz chciał w nią grać tyle godzin. Mam nadzieję, że faktycznie ten świat będzie tak bogaty, jak nam obiecywano, bo póki co na jednym z gameplayów las wydawał mi się pustawy. Ja coś czuję, że przynajmniej kilkadziesiąt godzin spędzę w samym Novigradzie, które zapowiada się chyba na najspektakularniejszą metropolię, jaką zaprojektowano kiedykolwiek w grach RPG. Nie mogę się doczekać chwili, kiedy będe mógł osobiście zajrzeć do każdej chaty i każdy kąt miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehe, a według CDPu przejście W2 zajmuje 50h a w rzeczywistości to przejście go na 100% zajmuje 20h... Zapewne przejście W3 na 100% nie zajmie więcej niż 50h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak grałem w Skyrima to miałem na liczniku ponad 200h i końca nie było widać, a mapę miałem odkrytą gdzieś w 2/3. Ludzie przechodzili go jednak w mniej niż 100h co dla mnie też było swoistym "speedrunem" ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierzecie pod uwagę że panu z CDR chodziło o przejście wszystkich zadań ale bez padania, szukania, zbaczania z kursu żeby eksplorować, szukać znajdziek itd. Speedrun w wymaksowaniu questów... A nie w przejściu wątku głównego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łapanie za słówka, przecież wiadomo że nie miał na myśli normalnego speedrunu, zwłaszcza takiego oszustwa polegającego na wykorzystywaniu bugów i przeróżnych glitchy na mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 01:37, Vojtas napisał:

Łapanie za słówka, przecież wiadomo że nie miał na myśli normalnego speedrunu, zwłaszcza
takiego oszustwa polegającego na wykorzystywaniu bugów i przeróżnych glitchy na mapie.


Dziękuję za zdrowy rozsądek.
Gość użył przenośni, ale co tam, lepiej brać dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować