Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Payday 2 trafi na konsole nowej generacji

14 postów w tym temacie

> Niedługo się okażę że każda gra która wyszła w ciągu ostatnich 2 lat zostanie wydana
> na konsolach nowej generacji


I bardzo dobrze bo obecnie np. na PS4 nie ma zbyt wiele tytułów wartych uwagi. Przez najbliższy rok wychodzi sporo perełek i ja się bardzo z tego cieszę. Jeśli komuś się nie podoba to niech nie kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niedługo się okażę że każda gra która wyszła w ciągu ostatnich 2 lat zostanie wydana
> na konsolach nowej generacji
Póki nie ma innych gier to czymś trzeba zapchać rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A a to ciekawe, myslalem ze normalnie payday 3 dopiero bedzie na konsole nowej generacji wkoncu juz o nim mowili tworcy , a wiec to skok na kase jak gra sie sprzedaje i dlc to trzeba brac wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gratulacje za odgrzewane kotlety. Na PC nie ma takiego problemu dlatego konsole to zło

Dnia 13.06.2014 o 08:55, DragonSuspire napisał:

chociaz mam ps3.




^^ Lol. No to jedziemy:

- Baldurs Gate & Baldurs Gate 2
- Homeworld & Homeworld 2
- Age of Empires 2
- GTA V :)
- Metro Redux
-Rise of Nations
- Final Fantasy VII :)
- Final Fantasy III :)
- Castlevania: LoS
- Brutal Legend
- State of Decay


^^ To takie pierwsze z brzegu przykłady "odgrzewanych kotletów" , skierowanych dla Glorious PC Gaming (Re)Master Race, które wyszły/lub niedługo wyjdą :)

Sam nie mam kompletnie NIC przeciwko rimejkom/remasterom/portom bez względu na to jakie by one nie byłyi na co by nie wyszły. Raz - więcej ludzi może pograć, to pierwszy plus. Dwa - nie ma żadnego musu i presji żebym to kupował. Ja przynajmniej takowej nie czuje :)

Natomiast interesujące jest jak zmienia się optyka w zależności od tego na co te "reamastery" wychodzą :) Jeśli wychodzą na PC jak np. GTA V to na polskich forach nikt słowem się nie zajaknie, że "skok na kasę" i "odgrzewany kotlet" - zamiast tego mogę poczytać posty blaszanej cebuli, że "teraz wreszcie wychodzi wersja finalna, a ja ""kąsolowiec"" testowałem na X360 betę dla Master Race" :) Natomiast przy takim PayDay 2 - no to już "odgrzewany kotlet" i "skok na kasę" - wiadomo, bo port wychodzi nie na te platformy co trzeba ;-). Jakieś teksty, że wersja PC (i X360/PS3) to były bety ? Nope :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wtf co was to obchodzi na czym ktoś gra... Skok na kase to będzie jeżeli gra będzie załosnej jakości w porównaniu do pierwowzoru... Ja się cieszę że Overkill się wyrabia i zarabia, i wspieram ich od pierwszego paydaya i nie czuje się w żaden sposób naciągany (jak w przypadku bf3 - w którego okazuje się grałem mniej niż w PD2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Lordpilot
Wymieniłeś same roczne gry. Oh, sorry. Na całej Twojej liście jest tylko jedna gra, która jest w miarę świeża i jest to Metro Redux, tworzona z myślą o nextgenach, a PC dostanie "przypadkiem". To jest prawdziwy remaster. GTA V nie jest żadnym remasterem, po prostu wychodzi później. Jaki to zresztą może być skok na kasę, skoro skierowane jest do osób, które w większości na konsoli nie grają lub nie chcą grać? GTA IV i każda poprzednia część też były skokiem na kasę, bo wyszły później? Brak logiki w tym co piszesz. Na PC nie występuje obecnie ten śmieszny problem, jaki występuje na PS4 (które niestety mam i żałuję), a więc cztery gry na krzyż, z czego albo to indyk, albo remaster. Wystarczy sobie prześledzić jak wygląda plan wydawniczy. Co więcej, w takich porównaniach większość osób bierze pod uwagę czy wyszło na poprzedniej generacji i czy wychodzi na kolejnej. Przecież na PC według konsolowców i tak nikt nie gra, prawda?
P.S. Za dużo buziek ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc, jak rozumiem, narzekanie na Paydaya 2 na konsole jest OK, bo to remaster gen, itd, ale narzekanie na GTA V nie jest OK, bo to port i PCtowcy w niego nie grali?
Boże, co za hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 09:33, Lordpilot napisał:

Glorious PC Gaming (Re)Master Race
posty blaszanej cebuli
a ja ""kąsolowiec"" testowałem na X360 betę dla Master Race" :)


Przepraszam bardzo Lorduś, ale czy wstałeś dziś lewą nogą, przemawiają przez Ciebie ukryte kompleksy czy też zapomniałeś może, że forum to nie podwórko z trzepakiem, gdzie z kolegami można się epitetami obrzucać?
Odnoszę wrażenie, że ewidentnie się nudzisz i szukasz "zaczepki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 13.06.2014 o 12:02, Principes napisał:

> Przepraszam bardzo Lorduś, ale czy wstałeś dziś lewą nogą, przemawiają przez
Ciebie ukryte
> kompleksy czy też zapomniałeś może, że forum to nie podwórko z trzepakiem, gdzie
z kolegami
> można się epitetami obrzucać?

>
>

Dnia 13.06.2014 o 12:02, Principes napisał:

^^ Nic z tych rzeczy, ot taką mam złośliwą naturę - tu i ówdzie wytykam hipokryzję :P
Nie bierz tego absolutnie do siebie, akurat (uwaga COMING OUT) jeśli idzie o "blaszany
beton" to jako jeden z nielicznych trzymasz poziom, klasę, szyk i wdzięk, naprawdę godny
"przeciwnik" ;-). Chciałbym więcej takich, a mniej przeróżnych "eternali" ;/ . Dobra, to tyle ;-)

>


@Henrar

No dokładnie. Hipokryzja w postaci krystalicznej - po prostu "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 09:33, Lordpilot napisał:

^^ Lol. No to jedziemy:

- Baldurs Gate & Baldurs Gate 2


(...)

Oj tam takie remastery. Jakby tylko takie remastery wrzucali na pecety to byłby miód malina (bo COŚ przy nich jednak zrobili). Problem w tym, ze Steam zalewa ostatnimi czasy fala nie tyle remasterów, co staroci chamsko wrzucanych jako nowości. Bez poprawek, bez odświeżonej oprawy, bez ŻADNYCH zmian. I to nowości są. To pierwszy trend. Drugi, to wrzucanie chamskich portów gier ze SMARTFONÓW (LOL). Tez nie widziałem jakiegoś specjalnego narzekania. No ale jak sam napisałeś - wiadomo, bo port wychodzi nie na te platformy co trzeba a jesteśmy w Polsce. Hipokryzja z pełną mocą.

ps - Baldurs Gate: EE & Baldurs Gate 2: EE powstały jako gry na iPady, wersja PC to port z... tabletu... narzekań w PL internecie brak. Ale Payday 2 za to zły. remaster generation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować