Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uncharted 4 ma wyglądać jeszcze lepiej niż w zwiastunie

31 postów w tym temacie

Ja w to nie wierzę, nie bedzie wyglądać lepiej. Deep Down też tak miał wyglądać, Watch Dogs również. Ok ale to ekipa Naughty Dogs, no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, hmm tak jak WD i to co kolega xywkatoy pokazał, to U3 , ah te przechwałki twórców.

Amiga4ever Ja myślę nad zakupem ale dal bloodborne''a, ale to sie zobaczy.'

XywkaToy Ładny downgrade gry, większy chyba niż w przypadku WD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla niektórych może warto, ja mogę sobie pożyczyć konsole od kumpla specjalnie pod tę gre czy tam gta, jednak wytrwale czekam, bo sterowanie analogiem jest mi wrogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd takie zachwyty nad grafiką tych gier. W 2011 Crysis 2 wyglądał lepiej, a Batman AC porównywalnie (momentami lepiej, monetami gorzej), a i tak Unchrated 3 w większości zgarnęło nagrody za grafikę. Grałem w te wszystkie gry na PS3.
Pecetowy Crysis 2 to już zupełnie inna liga i to właśnie Crysis 2 PC powinien otrzymać takie nagrody w tamtym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lukas_172
Sam bym dał nagrode za grafike dla uncharted 3, dbałość o szczegóły fenomenalna, twarze super, a gdy zobaczyłem pustynie to zbierałem szczękę z podłogi, grafika U3 jest zbliżona bardziej do rzeczywistości niż oczo**bne kolorki z Crysisa 2 (ciągle uważam grafikę z pierwszego crysisa za lepszą od tych z kolejnych jego części). Poza tym, grafika to sprawa daleko drugorzędna i nie ma się co na dnią rozwodzić, wystarczy, że będzie oddawać właściwie klimat gry to wszystko, pierwszy dark souls jest tego idealnym przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 12:04, Adum1 napisał:

Poza tym, grafika to sprawa
daleko drugorzędna


Nie w przypadku tej serii. ND postawiło na wizualny splendor i słusznie, gdyż to jedyny wyróżnik cyklu, reszta jest co najwyżej poprawna (ani zagadki nie porywają, ani strzelaniny nie dorównują najlepszym w branży).
Swoją drogą, Uncharted 2 jako jedyny zgrabnie łączył historię rodem z filmu klasy B, walkę i eksplorację - "trójka" jest odtwórcza, przeważnie nudna, pełna fabularnych dziur, ba, sama jej konstrukcja zdradza cały proces twórczy polegający na stworzeniu oskryptowanych scen spektaklu i budowaniu właściwej rozgrywki wokół nich właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem skąd takie zachwyty nad grafiką tych gier. W 2011 Crysis 2 wyglądał lepiej,
> a Batman AC porównywalnie (momentami lepiej, monetami gorzej), a i tak Unchrated 3 w
> większości zgarnęło nagrody za grafikę. Grałem w te wszystkie gry na PS3.
> Pecetowy Crysis 2 to już zupełnie inna liga i to właśnie Crysis 2 PC powinien otrzymać
> takie nagrody w tamtym roku

Z prostego powodu. Nagrody są przyznawane za aspekt wizualny, a nie za to jaka techonologia grafikę "napędza". Może i Crysis 2 z technicznego punktu widzenia był lepszy, ale jeśli chodzi o projekty i kunszt twórców, to C2 nie miał startu ani do Batmana, ani do Uncharted.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 13:07, PEEPer napisał:

Ta i w 1080/60 fps uciągną jeszcze lepszą grafikę?

Te konsole mają problem z utrzymaniem nędznych 30 klatek przy takiej grafice o ile w ogóle możliwe jest, bo znamy zabawy np FS, gdzie musieli obniżyć grafikę ze względu na słabe konsolę nowej generacji. Nie spodziewaj się tutaj innych zabieg, niż marketingowych. Oczywiście samo Uncharted to kawał solidnej gry, dla której warto kupić PS4. Ale dla jednej gry nie będę wywalał tyle kasy, bo sam sprzęt też nie jest wart takich pieniędzy no i jest uboga lista gier, która wygląda przynajmniej dobrze i chodzi płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 13:32, ozoqq napisał:

Principes - masz wyraźny problem z PlayStation, co pokazujesz przy kolejnym już wątku.


Mam problem z segmentem "AAA", tylko tyle i aż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować