Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spintires - podstawy sterowania ciężarówką

10 postów w tym temacie

Paweł Pochowski

Spintires postara się, abyście podczas przeprawiania się przez błoto nie mieli łatwo, dlatego też w dzisiejszym tekście staramy się wytłumaczyć podstawy sterowania i zasadę działania podstawowych mechanizmów gry.

Przeczytaj cały tekst "Spintires - podstawy sterowania ciężarówką" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gra umiejscowiona jest mniej więcej w połowie lat 80-tych w Rosji, nie ma więc czegoś takiego jak GPS - zresztą, na takim odludziu pewnie nawet i dziś nie zostałaby złapana żadna z satelit."

Ja rozumiem że artykuł sponsorowany, itd, ale proszę ograniczyć kretynizmy. Satelity są "na niebie", więc widzą większość półkuli z orbity, więc nie ważne czy jestem na totalnym zadupiu czy w domu na kibelku, GPS działa jak ta lala :)

Tak przy okazji chciałem dodać że serwis gram.pl od dłuższego czasu schodzi na psy, coraz gorsza jakość tekstów (recenzje P. Sławka Serafina - bit** please...), oraz "NIESAMOWITE" promocje na starocie i to co "nie schodzi" w rabatach sięgających niebotycznych 20-30%, które przekładają się na ceny za które wstydziliby się inni polscy dystrybutorzy, nie mówiąc już o promocjach zagranicznych / steamowych.

To tyle, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Gra umiejscowiona jest mniej więcej w połowie lat 80-tych w Rosji, nie ma więc czegoś
> takiego jak GPS - zresztą, na takim odludziu pewnie nawet i dziś nie zostałaby złapana
> żadna z satelit."
>
> Ja rozumiem że artykuł sponsorowany, itd, ale proszę ograniczyć kretynizmy. Satelity
> są "na niebie", więc widzą większość półkuli z orbity, więc nie ważne czy jestem na totalnym
> zadupiu czy w domu na kibelku, GPS działa jak ta lala :)
>
> Tak przy okazji chciałem dodać że serwis gram.pl od dłuższego czasu schodzi na psy, coraz
> gorsza jakość tekstów (recenzje P. Sławka Serafina - bit** please...), oraz "NIESAMOWITE"
> promocje na starocie i to co "nie schodzi" w rabatach sięgających niebotycznych 20-30%,
> które przekładają się na ceny za które wstydziliby się inni polscy dystrybutorzy, nie
> mówiąc już o promocjach zagranicznych / steamowych.
>
> To tyle, pozdrawiam.

Jesteś pewien, że sygnał GPS działa bezproblemowo w każdym zakątku ziemi i w budynkach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 12:53, Zaix_91 napisał:

Jesteś pewien, że sygnał GPS działa bezproblemowo w każdym zakątku ziemi i w budynkach? :)

Oczywiście, że nie. Ale satelity są ustawione tak, że teoretycznie w każdym zakątku Ziemi powinno się dać złapać stabilny sygnał. W praktyce, sygnał może być blokowany przez bazylion różnych rzeczy: chmury, deszcz, budynki, drzewa, badziewny odbiornik z Biedronki (okazja, 69 złotych!).

Prawda jednak wygląda tak, że "na takim odludziu" sygnał dało by się złapać łatwiej, a nie trudniej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2014 o 12:53, Zaix_91 napisał:

Jesteś pewien, że sygnał GPS działa bezproblemowo w każdym zakątku ziemi i w budynkach?
:)


Jak juz koledzy wczesniej napisali, to wlasnie na odludziu byloby latwiej sygnal zlapac.
GPS to nie telefonia komorkowa. Nie potrzebuje stacji naziemnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ok, to skreślam ten fragment. :) Sorki za błąd.
Szkoda że nie odniosłeś się do reszty moich obiekcji, ale rozumiem że nie masz na to większego wpływu jako osoba od tekstów i newsów, ale może dotrze to po "łańcuchu dowodzenia" wyżej...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ok, to skreślam ten fragment. :) Sorki za błąd.
> Szkoda że nie odniosłeś się do reszty moich obiekcji, ale rozumiem że nie masz na to
> większego wpływu jako osoba od tekstów i newsów, ale może dotrze to po "łańcuchu dowodzenia"
> wyżej...?

Dokładnie tak jak mówisz. :-) Ja tu tylko sprzątam vel tworzę newsy i teksty, nic więcej. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety gier offroadowych mamy jak na lekarstwo. Mam nadzieję, że Spintires dobrze się sprzeda i twórcy będą mieli pieniądze na sequel. Obsługa kierownicy zostanie dodana w przyszłości. Być może również pojawi się kamera umieszczona w kabinie pojazdów. Można się dowiedzieć kilku rzeczy z FAQ:
http://www.oovee.co.uk/forum/topic/5818-faq-spintires™-full-game/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować