Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wii U nie pozwala na strumieniowanie na Twitchu, bo jest to mało pasjonujące

12 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Mało pasjonujące? Statystyki wskazują na coś innego... Decyzja Nintendo, by nie pozwolić na strumieniowanie dziwi jeszcze bardziej, biorąc pod uwagę fakt, że firma jest partnerem Twitcha.

Przeczytaj cały tekst "Wii U nie pozwala na strumieniowanie na Twitchu, bo jest to mało pasjonujące" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mało pasjonujące? Wii U jest po prostu za słabe, żeby streamować na żywo na twitcha.

Dokładnie o tym samym pomyślałem, niestety jak wiemy Wii U to nie prawdziwy next gen a Xbox 360 na sterydach.
Choć jak wiadomo gry od Nintendo są super i do tego niedostępne na innych platformach, tak samo jak większość nextgenowych i last genowych gier AAA nie jest dostępne na Wii U.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 20:13, vegost napisał:

O jedyny koncern, który nie ma w głowie przesadzonych już do granic absurdu funkcji społecznościowych
w wszelkiej postaci.

oh rly? ta to czemu chcą tworzyć własne funkcje społecznościowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 20:24, Numenpl napisał:

oh rly? ta to czemu chcą tworzyć własne funkcje społecznościowe?

Bo nie chcą korzystać z innych ? Mają do tego prawo, ale do tej pory raczej nie nie wykombinowali. Nie ma w konsoli przycisku FB, share innego gówna dla nolifeów facebooka. Bo bez tego nawet konsoli nie można kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój PC miażdży konsole pod względem performance, pod względem gier i tego w jakiej jakości mogę w nie zagrać. Natomiast Wii U miażdży PS4 i XONE pod względem exclusivów. Ile już można grać w te genericowe wtórne gnioty ile ja się pytam? Tak się nie da grać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mój PC miażdży konsole pod względem performance, pod względem gier i tego w jakiej jakości
> mogę w nie zagrać. Natomiast Wii U miażdży PS4 i XONE pod względem exclusivów. Ile już
> można grać w te genericowe wtórne gnioty ile ja się pytam? Tak się nie da grać!

Gdybym miał 5 lat pewnie przybiłbym z Tobą piątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak rzeczowe i poparte argumentami wymówki :D. Znając życie Wii U jest za słabe, żeby uciągnąć streamowanie. Przynajmniej poprawili mi humor, także nie ma tego złego :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Mój PC miażdży konsole pod względem performance, pod względem gier i tego w jakiej
> jakości
> > mogę w nie zagrać. Natomiast Wii U miażdży PS4 i XONE pod względem exclusivów. Ile
> już
> > można grać w te genericowe wtórne gnioty ile ja się pytam? Tak się nie da grać!
>
>
> Gdybym miał 5 lat pewnie przybiłbym z Tobą piątkę.

O widzę że ty grasz w swoje mega dorosłe CoD''y I Bf''y. No bo w końcu jak może ktoś w wieku 18+ grać w jakieś tam mario, przecież to niedojrzałe. Prawda jest też taka że to nintendo tworzy najbardziej oryginalne I innowacyjne gry. Sprawdź sobie Splatoon (tego jeszcze nie było). A nie zapomniałem, ty pograsz sobie w żałośnie odtwórczego TO1886 (18+ jest!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 13:13, PEEPer napisał:

> > Mój PC miażdży konsole pod względem performance, pod względem gier i tego w
jakiej
> jakości
> > mogę w nie zagrać. Natomiast Wii U miażdży PS4 i XONE pod względem exclusivów.
Ile
> już
> > można grać w te genericowe wtórne gnioty ile ja się pytam? Tak się nie da grać!

>
>
> Gdybym miał 5 lat pewnie przybiłbym z Tobą piątkę.

O widzę że ty grasz w swoje mega dorosłe CoD''y I Bf''y. No bo w końcu jak może ktoś
w wieku 18+ grać w jakieś tam mario, przecież to niedojrzałe. Prawda jest też taka że
to nintendo tworzy najbardziej oryginalne I innowacyjne gry. Sprawdź sobie Splatoon (tego
jeszcze nie było). A nie zapomniałem, ty pograsz sobie w żałośnie odtwórczego TO1886
(18+ jest!).


Potrafię zagrać i w Little Big Planet i w Tearaway, i nawet w Flower jak mam ochotę (każda z tych uważana jest za innowacyjną i chyba nie nazwiesz ich strzelankami?). Nie mniej nie zdecydowałbym się na platformę, która poza wyjątkami oferuje samo Mario i Pokemony, które swoim designem celują właśnie w dzieci. Co innego obejrzeć sobie raz na jakiś czas Shreka czy Jak Wytresować Smoka a co innego oglądać codziennie Wieczorynkę.
A The Order i owszem, prawdopodobnie nabędę w dniu premiery. :) Za CoDa tradycyjnie podziękuję a nowy Battlefield pewnie zakupię jak stanieje. Za mało krwi i seksu dla mnie. :) (żart)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować