Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Brak kobiet w Assassin`s Creed Unity - burza w szklance wody czy przedmiot uzasadnionych pretensji?

74 postów w tym temacie

A jak by uwzględnili to zaraz by się znaleźli tacy co by mówili że ich przedstawienie jest seksistowskie. Ludzie nie mają co robić i za przeproszeniem d... zawracają taka prawda.

A ja się domagam możliwości grania mężczyzną w Tomb Riderze bo to dyskryminacja jest O !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za brednie, twórcy gry jasno określili czemu w ACU nie będziemy mogli grać postaciami kobiecymi - każdy z graczy będzie widział siebie jako głównego bohatera, który jest MĘŻCZYZNĄ.

W jakich czasach my żyjemy, niedługo będą płacze, że nie można transem grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę że zrobili taki szum, może następnym razem zastanowią się dwa razy zanim coś zrobią.

PS: W WD jakoś też grasz Aidenami, a inny gracz może cię widzieć jako kobieta... Dało się? Dało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam cały czas aż świat się obudzi, kiedy wreszcie zniknie problem z wsadzaniem na wszystko różnorodności, rasizmu, seksizmu i debilizmu. Nie podoba Ci się gra, bo strzela się w niej do homoseksualnych murzynów? Nie kupuj, problem z głowy. Nie zabraniaj tego robić innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ludzie mają ból dupy o nic. Co za różnica jaką płcią gram ? Zwłaszcza, że i tak zawsze gracz będzie widział swoją postać jako Arno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 15:27, Orenzada napisał:

Według mnie ludzie mają ból dupy o nic. Co za różnica jaką płcią gram ? Zwłaszcza, że
i tak zawsze gracz będzie widział swoją postać jako Arno.


Bo może chcą mieć wybór? A Twórcy nie chcą im dać wyboru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 15:34, Isildur napisał:

Bo może chcą mieć wybór? A Twórcy nie chcą im dać wyboru?

Rzeczywiście, valid point. Do tej pory cała seria AC to był wzór w dziedzinie wolności wyboru gracza. Zarówno kreacja postaci jak ijej działania były uwarunkowane decyzjami gracza. Najlepszy przykład to wszak zakończenie części trzecie.
Durna awantura bez jjakiegokolwiek sensu, ale niezła reklama dla gry (gdy już Ubisoft łaskawie sie ugnie i w dwa dni rzeczywiście doda ta opcję). No ale w końcu w internetach musi się coś dziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować