Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2014: Rainbow Six: Siege: oficjalna zapowiedź Ubisoftu i masa nowych informacji

13 postów w tym temacie

Hmm widze co raz więcej gier chce dorówać CS''owi, pierw Hardline w którym mamy podobne elementy gry okrapiane lepszą grafiką a teraz Rainbow Six, nie jestem pewien ale chyba w poprzednich częściach grało się tylko grupą antyterrorystyczną prawda? Jesli się mylę poprawić mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę cała seria Rainbow Six związana była z akcjami antyterrorystycznymi. Problem w tym, że id części Lockdown seria zaczęła ewoluować bardziej w kierunku strzelanki z elementami taktycznymi. Może nie było to nic złego, ale jednak jeśli ktoś dość sporo czasu przegrał w Rouge Spear i dodatki to mógł czuć się nieco zaniepokojony.

I raczej bym tego nie nazwał tym, że chcą dorównać CSowi. Oczywiście - samo to, że R6 idzie w stronę multiplayera może coś znaczyć, ale w tej grze będzie chodziło o coś nieco innego. Jeśli chodzi o Hardline to bardziej poszli oni w stronę Payday, które nie ma co gadać grą dobrą jest i w aspekcie napadów i tego typu spraw sprawdza się naprawdę świetnie. Ogólnie popularność CSa teraz, nie zważając na to, iż jest to legendarny już mod do pierwszego HLa i dobra gra sieciowa, wynika głównie z tego, że można się na nim dobrze dorobić na skinach, których ceny potrafią zaskoczyć nie jednego. Ale to oczywiście w przypadku CS:GO, o 1.6 nie mówię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda świetnie, system destrukcji lepszy niż w Battlefieldzie (te dziury w ścianach). Taktycznych strzelanek nigdy za wiele :D. Mały błąd w tłumaczeniu: w pierwszym punkcie miało chyba być "asymetryczny" a nie "asynchroniczy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka zapowiada się nieziemsko. Wzięli wszystko co najlepsze z singlowych rainbow''ów i przenieśli to do multi. Gra posiada wszystkie cechy które lubię najbardziej, a zwłaszcza szybką i permanentna śmierć ^^ Wkońcu jakaś strzelanka w której trzeba będzie pomyśleć, a nie tylko lecieć na pałe jak w BF(bo jak giniemy to odrazu wracamy do gry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście że zawsze jak Ubi zapowie jakąś niespodzianke na koniec swojej konferencji, to wszyscy od razu wychwalaja ta gre pod niebiosa I do tego +300% do sprzedaży? Wydaje mi się że to nowy sposób marketingu Ubisoftu dla gier które normalnie by się słabo sprzedały, a tak to wszyscy się zachwycają niczym nadzwyczajnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zauważyliście że zawsze jak Ubi zapowie jakąś niespodzianke na koniec swojej konferencji,
> to wszyscy od razu wychwalaja ta gre pod niebiosa I do tego +300% do sprzedaży? Wydaje
> mi się że to nowy sposób marketingu Ubisoftu dla gier które normalnie by się słabo sprzedały,
> a tak to wszyscy się zachwycają niczym nadzwyczajnym.

Nie sugeruj mi, że jestem idiotą który jara się grą tylko dlatego, że ktoś ją pokazał w odpowiednim momencie na jakiejś konferencji. Gra jest prosta w swoich założeniach, zaprezentowano gameplay więc jaki RS: Siege jest - każdy widzi, a ty skończ ze swoim bulgotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie sugeruj mi, że jestem idiotą
> zaprezentowano gameplay więc jaki RS: Siege jest - każdy widzi, a ty skończ ze swoim
> bulgotem

a kto normalny w dzisiejszych czasach jara się przedpremierowymi "gameplayami". A po premierze Ubi zrobi wielkie oczy ze zdziwienia, że wyszło co wyszło i to wszystko wina nowych nextgenowych konsol oczywiście. A R6 przed "Siege" jest tylko po to, aby trochę na marketingu zaoszczędzić i więcej zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> a kto normalny w dzisiejszych czasach jara się przedpremierowymi "gameplayami". A po
> premierze Ubi zrobi wielkie oczy ze zdziwienia, że wyszło co wyszło i to wszystko wina
> nowych nextgenowych konsol oczywiście. A R6 przed "Siege" jest tylko po to, aby trochę
> na marketingu zaoszczędzić i więcej z

To co zaprezentowano na gameplay''ach wystarczy, żeby mnie przekonać, że to gra warta uwagi(i nie chodzi mi tu o grafike). Jeżeli unikną bugów to będziemy mieli świetną grywalną gre. A co do next-genowych konsol, to o co Ci w ogóle chodzi? Rzucasz samymi ogólnikami, a na koniec dowalasz taką wisienkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować