Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spintires - Nie wszystko błoto, co się świeci

12 postów w tym temacie

Połasiłem się na tą grę i przyznam, że odwalono kawał dobrej roboty...dla mnie jednak jest niegrywalna z jednego powodu. Mam migotanie obrazu (tła) i jakakolwiek ingerencja w ustawienia graficzne w grze skończywszy na innych sterownikach nie rozwiązuje problemu. Jeżeli ktoś zna solucję, byłbym wdzięczny za info.
2 x R5770...bez włączonego CF to samo więc problemem nie jest CrossFire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Połasiłem się na tą grę i przyznam, że odwalono kawał dobrej roboty...dla mnie jednak
> jest niegrywalna z jednego powodu. Mam migotanie obrazu (tła) i jakakolwiek ingerencja
> w ustawienia graficzne w grze skończywszy na innych sterownikach nie rozwiązuje problemu.
> Jeżeli ktoś zna solucję, byłbym wdzięczny za info.
> 2 x R5770...bez włączonego CF to samo więc problemem nie jest CrossFire.

Tutaj jest wątek o problemach z Radeonami. Może coś znajdziesz. :) http://www.oovee.co.uk/forum/topic/5933-radeon-cards-artifacts-flickering-strange-objects-appearing-occasionally/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda to z perspektywy gry na kierownicy grał ktoś? Jakiś ekwipunek się wozi czy tak jak w UAZ 4x4 jeździ się tylko w ternie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeździ się tylko w terenie (asfalt to rzadkość), obecnie gra nie obsługuje kierownicy (za to pady tak), zresztą kamera jest tak ustawiona że byłoby trudno grać na kierownicy (ale podobno twórcy pracują nad dodaniem obsługi kierownicy i kamery z maski). Jeśli chodzi o moje wrażenia z gry to właśnie przeszedłem pierwszą mapę na uproszczonym poziomie i jestem zachwycony. Gra jest wymagająca i daje mnóstwo satysfakcji (chociaż domyślam się że znajdzie się wiele osób którym szybko się znudzi). Tym którzy mają problemy polecam ratowanie się wyciągarką i jak najszybsze znalezienie na mapie ciężarówki klasy E albo D (czyli potężnych MAZów które są prawie nie do zatrzymania i wyciągną z potrzasku całą resztę). A no i warto wspomnieć o optymalizacji, gra śmiga na moim średniej klasy laptopie z wymaksowanym wszystkim i wygląda rewelacyjnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2014 o 18:49, M_Siwy napisał:

A jak wygląda to z perspektywy gry na kierownicy grał ktoś? Jakiś ekwipunek się wozi
czy tak jak w UAZ 4x4 jeździ się tylko w ternie?


A no i wozi się ładunek, a dokładniej trzy jego rodzaje: pierwsze to drewno dostarczane do tartaków które pcha progress głównych zadań do przodu, oprócz tego jest paliwo potrzebne do tankowania ciężarówek oraz części które dostarczamy do znalezionych przez nas warsztatów aby mogły funkcjonować jako nasze nowe bazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tereny w tej grze przypominają poligon czołgowy. Może czas na pojazdy gąsienicowe.

No właśnie, też mi tego brakuje, a tych pojazdów trochę powstało na potrzeby tajgi. Na razie czekam na możliwość modowania, już znalazłem faworyta ciągnik Kirovec i życie stanie się piękniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mogę się doczekać modów, jakiś pojazd gąsienicowy by się faktycznie przydał (oczywiście bez możliwości wożenia towarów, ale jako ostateczny ratownik). Najbardziej czekam na jakiś dobry zamiennik dla UAZa (oczywiście radziecki wszystko lore friendly) bo ten spisuje się bardzo słabo no i ciężarówki typu B tej niebieskiej bo napęd tylko na jedną oś sprawia że jest bezużyteczna w warunkach spintires ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No powiem że chętnie bym zagrał ale w przeciągu 2 miechów wydałem na kompa i gry z jakieś 1000 zł, moja by mi łeb urawała za kolejną grę , a już niedługo wyjdzie Snejper V3 - Lords of The Fallen, GTA 5 (ale to akórat MOŻE), i wiele innych gier. No tak i czeka mnie jeszcze zakup BF 4 jak oczywiście poprwili wszystkie błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować