Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najwięksi nieobecni targów E3 2014

27 postów w tym temacie

Trudno się nie zgodzić z tym co piszesz, ale sam przyznaj, że miałbyś chrapkę choćby na klimatyczny trailer CGI. Przypadki, gdy na którejś z konferencji jest pokazywane coś takiego, a oprócz tego niewiele o grze się mówi (nie szukając daleko gra Black Tusk zaprezentowana na E3 2013, nad którą prace zostały przerwane), nie są odosobnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 15:13, pepsi napisał:

Trudno się nie zgodzić z tym co piszesz, ale sam przyznaj, że miałbyś chrapkę choćby
na klimatyczny trailer CGI.


Film na silniku też chętnie bym obejrzał. :) Niemniej CDPR nie zapowiadało, że pokażą cokolwiek związanego z grą na E3. Wiem, że po premierze znaczna część zespołu W3 zostanie przekierowana do teamu CP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dla mnie największym nieobecnym jest brak Dishonored 2 i Cyberpunk oraz nowy Deus Ex.

Absencja Dishonored 2 to rzeczywiście duże, duże rozczarowanie, zwłaszcza w obliczu plotek, które pojawiły się kilka miesięcy temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w tym wszystkim, że na E3 najciekawszy wydał mi się AC:Unity. Naprawdę żadna firma nie ma pomysłów na dobry tytuł? Serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Questmanii nie było i nie będzie do przynajmniej 2016 xd

Na deusa liczyłem bardzo, ale Square Enix nie potrafi myśleć i w ten sposób nie stali się czarnym koniem targów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować