Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GramTV: Gramy w betę Battlefield Hardline

14 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2014 o 12:41, ast44 napisał:

Tak jak już pisałem ,chyba pierwszy bf ,którego nie kupię.Pograłem i niespecjalne to
.

Nie strasz mnie bo ja właśnie pobierać zacząłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2014 o 12:56, Isildur napisał:

> Tak jak już pisałem ,chyba pierwszy bf ,którego nie kupię.Pograłem i niespecjalne to
Nie strasz mnie bo ja właśnie pobierać zacząłem xD

Nie jest aż tak tragicznie. Pograłem trochę u znajomego i moim zdaniem Hardline to słaby Battlefield, ale całkiem dobra strzelanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2014 o 13:00, Dared00 napisał:

Nie jest aż tak tragicznie. Pograłem trochę u znajomego i moim zdaniem Hardline to słaby
Battlefield, ale całkiem dobra strzelanka.


Ja jak już kupie BF to nie dla singla jedynie dla multi by sobie postrzelać z innymi ludźmi :)
Myślałem, że gra waży więcej a tutaj prawie 7GB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hardline nie pasuje kompletnie do konwencji Battlefielda. Taki niewiadomoco. Niestety z PayDayem 2 nie mają szans w szczególności, że PayDay jest non-stop aktualizowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2014 o 12:56, Isildur napisał:

Nie strasz mnie bo ja właśnie pobierać zacząłem xD


Nie jest tak źle :) Nie spodziewaj się wrażeń rodem z Bad Company 2, bo to nie ta liga. Ale gra się sympatycznie. Bez fajerwerków, lecz jest ok. Niestety, jednym z problemów bety (poza bugami, naturalnie) jest fakt, że oba dostępne tryby wymagają zgrania całego zespołu, to nie są Rushe czy inne Deathmatche, i jeśli jedna - dwie osoby w grupie nastawią się na fragowanie, to zespół przegrywa, bo same fragi absolutnie nic nie dają.

Kolejna rzecz to fakt, że pewne rzeczy w BF się chyba nie zmienią nigdy i śrutówki są nadal mocno OP. Spotkanie na bliskim dystansie z gościem ze śrutówką w 95% kończy się naszym zejściem. On nie musi nawet za bardzo celować. A że obie mapki w becie do dużych nie należą... ;)

Mnie się w betę Hardline grało znacznie przyjemniej, niż w czwórkę, ale - jak napisałem - do BC2 jej daleko i raczej nie sądzę, by EA osiągnęło ten poziom do premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze do plusów dał pościgi, które niekiedy wychodzą podczas zabawy. Nie raz miałem coś takiego, że ktoś zwinął paczuchę w trybie Heist, ładowałem się w pierwszy lepszy samochód wraz z towarzyszem i było prawie jak w Kilerze: "Dawaj, gonimy tego skurczybyka!". Emocje są naprawdę spore, ale tak jak mówisz - jak gra się drużynowo, choć jeśli ktoś nastawia się tylko na fragi i eliminuje tym samym sporo przeciwników też dużo dobrego czyni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2014 o 14:55, Muradin_07 napisał:

Ja bym jeszcze do plusów dał pościgi


O, zdecydowanie. :) Szczególnie, gdy trafią się dwie osoby (uciekający i goniący), NAPRAWDĘ potrafiące dobrze jeździć. Raz miałem taki przypadek i nie przesadzam za bardzo, gdy powiem, że na mapie prawie ustała walka, bo ludzie śledzili pościg.

Z ciekawych sytuacji w zdumienie wbiły mnie też umiejętności jednego gościa, który śmigłowcem dał radę wlecieć do garażu :D D

Dnia 17.06.2014 o 14:55, Muradin_07 napisał:

choć jeśli ktoś nastawia się tylko na fragi i eliminuje tym samym sporo przeciwników też dużo dobrego czyni :)


Pod warunkiem, że robi to dobrze. Kampienie gdzieś z boku mapy i trafianie kogoś od czasu do czasu wiele nie zmienia, a tylko mocno osłabia własną drużynę. W Blood Money miałem sytuację, gdy na dachu wieżowca nad budynkiem z kasą stało CZTERECH wrogich snajperów. Gdyby chociaż jeszcze mieli możliwość ubezpieczania gości kradnących kasę, ale nie, tam nie sięgali. Miałem pecha i jeden z nich mnie zdjął, więc po respie wjechałem sobie windą na górę i grzecznie, spokojnie, po kolei wszystkich zdjąłem nożem. Pytanie teraz: po diabła to komu? Swojej drużynie nie pomogli, wprost przeciwnie, fragi tu wiele nie zmieniają, ja miałem niesamowitą satysfakcję i wygraliśmy ten mecz 5 : 0,2... Ale nie było to jakimś szczególnym wyzwaniem. Trochę to psuje wrażenia z zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie często ludzie pakowali się do śmigłowca i ostatecznie gdy zaczynałem grę w środku to musiałem szybko się ewakuować, bo ktoś latać nie potrafił. Ale najlepsza to i tak była akcja, gdy typkowie z mojej drużyny złodzieji ukradli śmigłowiec i wszyscy starali się go osłaniać. A potem szybka akcja i odlot z pieniędzmi.

Mam nadzieję, że mapy będą też większe, bo gdyby dać coś naprawdę wielkiego z wierzowcami i podobnymi sprawami... i do tego jakąś godzinkę - półtora do grania to byłoby to naprawdę cudowne. I wtedy Hardline mógłby być pierwszy na mojej liście zakupów. A tak to ciągle się waham, bo grać mi się gra teraz naprawdę dobrze. Możliwe, że coś w międzyczasie się zmieniło albo trafiam na całkiem ogarniętych graczy w moim teamie i przyjemniej się gra. Niemniej jednak - czegoś na razie brakuje, może właśnie tych wielkich pościgów. Coś w stylu mojego ulubionego Conquest Large :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2014 o 15:14, Muradin_07 napisał:

czegoś na razie brakuje, może właśnie tych wielkich pościgów.


Myślę, że brakującym składnikiem w tym momencie są właśnie duże mapy. I sądzę, że to właśnie tam BFH rozwinie skrzydła - policyjne pościgi za bandziorami uciekającymi z kasą, transportery opancerzone robiące na drodze blokady, osłaniane z powietrza przez śmigłowce ze snajperami :D Tego tej grze brakuje. Ale jestem nastawiony optymistycznie i mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego poczekam sobie na premierę i zobaczę co będzie w stanie EA zaoferować. Jeśli będzie coś właśnie w tym stylu to zapewne kupię. A tak to poczekam na obniżki, ewentualnie odpuszczę sobie BF4, bo w trójkę gra mi się naprawdę dobrze, a czwórka to taka w sumie trójka jest. Może niedługo znowu za darmo będą rozdawać :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować