Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aiden Pearce bohaterem Watch Dogs 2? Niekoniecznie

41 postów w tym temacie

Póki co nie chcę kolejnej częśći. Strasznie przejadły mi się misję z hackowaniem kamer itp. Wolę odczekać 2/3 lata, aż będę miał taki głód na Watch Dogs jak przed jej premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft znany jest z żonglowania postaciami przewodnimi w swoich seriach (AC, Far Cry), więc nie byłoby to najmniejsze zaskoczenie, gdyby Pearce''a zabrakło w kolejnej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie przywiązujcie się". Hmm, jak na razie większości postaci życzę jedynie szybkiej śmierci. Głupio, nudno, irytująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to był efekt zamierzony ale właśnie w Aidanie podobało mi się to że był "nijaki". Ot najzwyczajniejszy szary koleś niewyróżniający się z tłumu. Fajnie czasem pograć taką zwykła postacią a nie ciągle superbohaterami w różnej postaci.

"Spróbujemy wprowadzić większą różnorodność na tym polu."
W Watch Dogs 2 główną bohaterką będzie czarna homoseksualna kobieta będąca weganką... Wtedy mniejszości będzie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Spróbujemy wprowadzić większą różnorodność na tym polu."
> W Watch Dogs 2 główną bohaterką będzie czarna homoseksualna kobieta będąca weganką...
> Wtedy mniejszości będzie zadowolona.
A dlaczego nie? Byłoby chociaż ciekawie, bo "ikoniczna" (jak mówi PR Ubisoftu) postać Aidena jest chyba tylko ikoniczna w tym, że jest to biały mężczyzna w średnim wieku, jak większość bohaterów gier..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie przywiązujcie się zanadto do głównego bohatera Watch Dogs"
Do takiej nijakiej postaci ciężko w ogóle się przywiązać.
Nie, żadnego Pearce''a już w żadnych kolejnych częściach. Ta postać to po prostu chyba nieudany eksperyment Ubisoftu i w dodatku z jedną miną przez całą grę. Niespecjalnie postarali się przy tej postaci. Niech wspominają sobie w kolejnych częściach o nim, ale nie mam ochoty go już oglądać ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2014 o 10:36, Fang napisał:

"Spróbujemy wprowadzić większą różnorodność na tym polu."
W Watch Dogs 2 główną bohaterką będzie czarna homoseksualna kobieta będąca weganką...
Wtedy mniejszości będzie zadowolona.


Właśnie coś podobnego przyszło mi do głowy :) Nawet ciekawe rozwiązanie. Dość nietypowe, ale w sumie to dobry sposób na reklamę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Spróbujemy wprowadzić większą różnorodność na tym polu."
> W Watch Dogs 2 główną bohaterką będzie czarna homoseksualna kobieta będąca weganką...
> Wtedy mniejszości będzie zadowolona.

Jeśli łączysz skrajności to po to by to wyśmiać. A weganizm jest w 100% naturalnym sposobem odżywiania dla połowy populacji tej planety, Z czego większość z nich nigdy mięsa nie jadła i nie zamierza. Więc o mniejszości mowy być nie może. To, że wcinasz mięso nie znaczy, ze inni to robią:)

A że głównym protagonistą mogłaby być kobieta i to na dodatek ciemnoskóra... Hmm... Why not, mogłoby być ciekawie i niesztampowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2014 o 10:05, wojtas022 napisał:

Jeszcze nie spotkałem się z pozytywnymi opiniami nt. Pearce''a, więc niech nie mówi o
skrajnych opiniach. Ta postać była po prostu miałka.

No to w końcu się spotkałeś bo ja głównego bohatera Watch Dogs bardzo polubiłem. Ale także wolę żeby w 2 części bohaterem był ktoś inny bo na pewno dzięki temu można by było wprowadzić dużo zróżnicowania i świeżości do fabuły kolejnej części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2014 o 11:27, Lord_Khazadal napisał:

Jeśli łączysz skrajności to po to by to wyśmiać. A weganizm jest w 100% naturalnym sposobem
odżywiania dla połowy populacji tej planety, Z czego większość z nich nigdy mięsa nie
jadła i nie zamierza. Więc o mniejszości mowy być nie może.

Masz jakieś rzetelne źródło tych informacji? Bo ze źródeł używanych na Wikipedii ( http://en.wikipedia.org/wiki/Vegetarianism_by_country) wynika, że weganie są znacznymi mniejszościami.

Dnia 18.06.2014 o 11:27, Lord_Khazadal napisał:

A że głównym protagonistą mogłaby być kobieta i to na dodatek ciemnoskóra... Hmm... Why
not, mogłoby być ciekawie i niesztampowo:)

O, na przykład taką Aishą Tyler sam bym pograł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2014 o 11:53, Dared00 napisał:

Masz jakieś rzetelne źródło tych informacji? Bo ze źródeł używanych na Wikipedii ( http://en.wikipedia.org/wiki/Vegetarianism_by_country)
wynika, że weganie są znacznymi mniejszościami.


Wikipedia jest pisana przez ludzi. To tak jakbyś powoływał się na ulotki wyborcze, ze faktycznie w danym kraju jest jak mówią;) A tak na seria, to miałem na myśli wegetarian. Wegan faktycznie może być znacznie mniej.

Dnia 18.06.2014 o 11:53, Dared00 napisał:

O, na przykład taką Aishą Tyler sam bym pograł ;)


Hmm... Obojętne, byleby ciemnoskóra, ale nie przesadnie zadziorna jak to lubią przekoloryzować twórcy gier i filmów. Tak postać z krwi i kości, a z przytupem. Pełno takich chodzi po świecie.

Natomiast imię Aisha obowiązkowo:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2014 o 12:12, Lord_Khazadal napisał:

Hmm... Obojętne, byleby ciemnoskóra, ale nie przesadnie zadziorna jak to lubią przekoloryzować
twórcy gier i filmów. Tak postać z krwi i kości, a z przytupem. Pełno takich chodzi po
świecie.
Natomiast imię Aisha obowiązkowo:))))))

To co się dzieję wokól tego tematu przestaje mieć jakikolwiek sens . Gracze najchętniej teraz w 99% produkcji jako główną postać umieścili by kobietę .. A moje zdanie na ten temat jest takie że .. nie interesuje mnie to Z równą chęcia zagram w grę której głównym bohaterem jest facet jak i kobieta byleby to były postacie z krwi i kości dobrze napisane w które naprawdę można się wczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No to w końcu się spotkałeś bo ja głównego bohatera Watch Dogs bardzo polubiłem. Ale
> także wolę żeby w 2 części bohaterem był ktoś inny bo na pewno dzięki temu można by było
> wprowadzić dużo zróżnicowania i świeżości do fabuły kolejnej części

A jest coś czego nie polubiłeś w WD? Bo pod każdym newsem o tej grze widzę twój post i wychwalanie tej gry pod niebiosa, uważaj żeby za dużo nie fapać do tej gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2014 o 12:29, eLp_Ne napisał:

A jest coś czego nie polubiłeś w WD? Bo pod każdym newsem o tej grze widzę twój post
i wychwalanie tej gry pod niebiosa, uważaj żeby za dużo nie fapać do tej gierki.

Tak wykrywanie przestępstw powinno zostać lepiej zrobione , optymalizacja na PC zdecydowanie nie taka jaka powinna być, czasami sterowanie bohaterem potrafi być mocno nieporadne ,model zniszczeń pojazdów dało by się zrobić lepiej , ogrom pięniedzy i nie za dużo możliwości na to żeby je wydać ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować