Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aiden Pearce bohaterem Watch Dogs 2? Niekoniecznie

41 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2014 o 12:39, eLp_Ne napisał:

Yay, normalna odpowiedź, spodziewałem się typowego fana ubisoftu, którego można prowokować
:( Zawiodłem się, internecie.

Widzisz nie każdy jest fanbojem ;D Mi się akurat Watch Dogs bardzo spodobało ale nie znaczy to że nie widzę wad tej gry . Każdy ma swoje zdanie i tyle z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście tylko jedna postać przypadła do gustu - T-Bone. Reszta albo dostała za mało czasu by je polubić/znienawidzić, albo po prostu była nijaka, że przechodziło się obok niej obojętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2014 o 11:27, Lord_Khazadal napisał:

Jeśli łączysz skrajności to po to by to wyśmiać. A weganizm jest w 100% naturalnym sposobem
odżywiania dla połowy populacji tej planety, Z czego większość z nich nigdy mięsa nie
jadła i nie zamierza. Więc o mniejszości mowy być nie może. To, że wcinasz mięso nie
znaczy, ze inni to robią:)


A te dane to skąd? Oo Mam uwierzyć, że co druga napotkana osoba nie je/nigdy mięsa nie jadła. No naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym "wściekłym białym facetem" to...czarno widzę. ;P

A będąc już poważnym, Ubisoft chyba szykuje się do bycia poprawnym politycznie na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2014 o 12:12, Lord_Khazadal napisał:

Wikipedia jest pisana przez ludzi. To tak jakbyś powoływał się na ulotki wyborcze, ze
faktycznie w danym kraju jest jak mówią;)

Dlatego nie powiedziałem "z Wikipedii", tylko "ze źródeł używanych na Wikipedii". Te cyferki w kwadratowych nawiasach przy danych to linki do źródeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2014 o 12:12, Lord_Khazadal napisał:

Wikipedia jest pisana przez ludzi. To tak jakbyś powoływał się na ulotki wyborcze, ze
faktycznie w danym kraju jest jak mówią;) A tak na seria

A jak to wygląda na poważnie? Bo jestem ciekaw.

@Dared00

Dnia 18.06.2014 o 12:12, Lord_Khazadal napisał:

Dlatego nie powiedziałem "z Wikipedii", tylko "ze źródeł używanych na Wikipedii".

Gdzie niby różnica jest? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2014 o 16:54, Zgreed66 napisał:

> Dlatego nie powiedziałem "z Wikipedii", tylko "ze źródeł używanych na Wikipedii".
Gdzie niby różnica jest? :P

Wikipedia - http://en.wikipedia.org/wiki/Vegetarianism_by_country
83 przypisy do zewnętrznych, nieezależnych od Wikipedii źródeł - http://en.wikipedia.org/wiki/Vegetarianism_by_country#References

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2014 o 17:06, Dared00 napisał:

Wikipedia - http://en.wikipedia.org/wiki/Vegetarianism_by_country
83 przypisy do zewnętrznych, nieezależnych od Wikipedii źródeł -
http://en.wikipedia.org/wiki/Vegetarianism_by_country#References

Chcąc nie chcąc znajduje się to na jednej stronie. Dodatkowo jak dla mnie nic co jest na wikipedii, nie zostało dla niej
specjalnie wynalezione (wszystko jest z zewn.) Imho całkiem logicznym jest, że artykuły na wikipediach będą oparte
na źródłach. Więc pisząc o wikipedii, także mam na myśli "niezależne źródła", które potwierdzają to co zostało na niej
napisane. Głupie dla mnie jest oddzielanie obu rzeczy. Ale to ja :P
Podobnie zresztą chyba działają zwykłe encyklopedie. Tylko opracowujące je grono naukowe inne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2014 o 18:06, Dared00 napisał:

No tak tak, oczywiście. Dlatego właśnie tak bardzo irytuje mnie argument, że "to się
nie liczy, bo z wikipedii".

Zawsze w takim momentach wypalałem "A na wikipedii to skąd się wzięło"? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak tak co następne assasin dogs? nie no to było by niezłe XD ale co tam xD z jakimś mutantem z 3 rękoma żeby mu telefon nie wypadł podczas parkouru xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z Aidenem jest taki, że to normalny facet z talentem, z inteligencją nie wybijającą się ponad genialność, po prostu koleś, który wybrał pewien styl życia i pała naturalną żądzą zemsty. Facet nie leczy kompleksów, nie jest superbohaterem, nie jest charyzmatyczny - jest po prostu normalnym mężczyzną w okolicach 40 z problemami, rodziną i talentem do hackowania.

I za to go lubię. Jest NORMALNY. Nie jest ultimate badass who will cure all complexes of yours.
Ale reakcja, jak widzę, taka sama jak przy Connorze, najdojrzalszej postaci w AC. Cóż. Ludzie widać wolą kolejnego ratownika brzuchoroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2014 o 20:36, Leos8 napisał:

I za to go lubię. Jest NORMALNY. Nie jest ultimate badass who will cure all complexes
of yours.

Jest nijaki, a nie normalny. Zero emocji. Nada, null.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widziałem u niego emocje, po prostu nie był zbyt ekspresywny, taki typ człowieka, taki charakter. Podtrzymuję moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam wole grać kimś typu Duke czy bolesny Max:) z takimi najlepiej się zżywam;) właśnie ogrywam san andreas przed wyjściem 5tki na pc a CJ to niezły dewiant już nie wspomnę o postaciach niezależnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli będzie Watch Dogs 2 to nie wyobrażam sobie kogoś innego jako bohatera ja polubiłem Aidena głównie za jego strój voice acting i ogólnie za wszystko on i Jordi to najlepsi bohaterowie w WD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować