Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - wrażenia z pokazu

21 postów w tym temacie

Ja chciałbym jedynie wiedzieć czy będzie można naszego bohatera ogolić...ale co ważniejsze czy te paskudne wąsy są ostatecznie przypisane do postaci Jaskra i czy może do niego można podejść z brzytwą i zmienić elementy zarostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak wytłumaczą albo czy wytłumaczą oczyszczenie z zarzutów jakie ciążyły po "Czasie pogardy" po ataku w Aretuzie i połamaniu przez Geralta Dijkstry. Z tego co pamiętam w Pani Jeziora Gerlat chyba coś wysłał do Dijkstry w ramach zadość uczynienia niemniej chyba do samego końca on i Yenefer byli uznawani za zdrajców i zbiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe jak wytłumaczą albo czy wytłumaczą oczyszczenie z zarzutów jakie ciążyły po "Czasie
> pogardy" po ataku w Aretuzie i połamaniu przez Geralta Dijkstry. Z tego co pamiętam w
> Pani Jeziora Gerlat chyba coś wysłał do Dijkstry w ramach zadość uczynienia niemniej
> chyba do samego końca on i Yenefer byli uznawani za zdrajców i zbiegów.

No po Czasie Pogardy to raczej nie pałali do siebie wzajemną miłością stąd też ekipa z CD Projekt jakby klei własny bieg wydarzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na końcu Pani Jeziora Dijkstra sam zostaje

Spoiler

wydymany przez redańskich wielmoży i ucieka w kierunku Zerrikanii (po drugim pokoju cintrijskim staje się niewygodny)

. ja raczej jestem ciekaw, jak wytłumaczą jego powrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja chciałbym jedynie wiedzieć czy będzie można naszego bohatera ogolić...ale co ważniejsze
> czy te paskudne wąsy są ostatecznie przypisane do postaci Jaskra i czy może do niego
> można podejść z brzytwą i zmienić elementy zarostu?
Przecież na trailerze widać, że te wąsy ktoś (być może Geralt) Jaskrowi zrywa. Pewnie poeta znowu bawi się w szpiega i się przebrał dla niepoznaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2014 o 14:43, Isildur napisał:

Mnie na tę chwilę jedynie interesuje dubbing, kto się wcieli w Yen i Ciri.


Głos Wolszczakowej raczej nie pasuje do modelu tej pani z trailera, za młoda ona tam :/ Co do Ciri, ostatnio myślałem że Alicja Bachleda Curuś mogłaby ją zagrać, skoro w nowym Wolfie dała taki popis. Z drugiej strony, dubbing będzie nagrywany u nas, a nie tam gdzie ona obecnie rezyduje na zachodzie. Koniec końców dadzą pewnie kogoś kto po innych NPC będzie użyczać i czar pryśnie, choć w poprzednich Wiedźminach głosy ważnych postaci raczej się nie powtarzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yennefer powinna mieć głos taki, żeby prąd po krzyżu przechodził: kobiecy, ale złowieszczy zarazem. Ciri... cholera nie wiem... z pewnością doświadczony życiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda, że ta walka z gyfem nie wygląda na zbyt wymagającą...
Twórcy pokazali Geralta podczas polowania na gryfa, jakieś dziesięć godzin po starcie rozgrywki. Wiedźmin przygotował się do walki; wypił kilka mikstur i wyposażył się w małą kuszę, i było to na poziomie łatwym.
http://www.eurogamer.pl/articles/2014-06-18-cd-projekt-podczas-e3-prezentowano-wiedzmina-3-na-niskim-poziomie-trudnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2014 o 14:43, Isildur napisał:

Mnie na tę chwilę jedynie interesuje dubbing, kto się wcieli w Yen i Ciri.


Mnie też, ale jak by podali wymagania chociaż prawdopodobne to też bym nie pogardził :D Choć wymagania podadzą pewnie w styczniu jak dobrze pójdzie lub 3 tyg przed premierą. Gra jest cały czas poprawiana i optymalizowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja chciałbym jedynie wiedzieć czy będzie można naszego bohatera ogolić...

Tak, na łyso. Do tego dojdzie fajny dresik i BMW, ale to w DLC dopiero ;P Sorry - po prostu mnie to rozbawiło. Sam Geralt zapewne by się załamał, gdyby wiedział, że zrobili o nim grę, w której można go stroić w kolorowe fatałaszki i zmieniać fryzury ;)

> czy te paskudne wąsy są ostatecznie przypisane do postaci Jaskra i czy może do niego
> można podejść z brzytwą i zmienić elementy zarostu?

A to by było akurat ciekawe - dostosowanie wyglądu towarzyszy, czemu nie. Ja bym zrobił z Jaskra blondyna (tak na złość jemu samemu ;), a z Triss... nie, w niej niczego bym nie zmienił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja chciałbym jedynie wiedzieć czy będzie można naszego bohatera ogolić...ale co ważniejsze
> czy te paskudne wąsy są ostatecznie przypisane do postaci Jaskra i czy może do niego
> można podejść z brzytwą i zmienić elementy zarostu?
Fryzure mozna zmieniać jak w dwojce. A jak wygląda ogolony Geralt możesz zobaczyć na samym początku trailera kolekcjonerki. Tak więc zarost też da sie zmienić. Ale po co jak ta broda fajnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam głęboką nadzieję, że Triss otrzyma wreszcie piękny, miękki, dźwięczny głos, bo to czym posługiwała się w poprzednich częściach to w najlepszym przypadku można nazwać skrzypieniem starej purchawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować