Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak zgliszcza Rainbow Six: Patriots pomogły Siege i co z trybem dla pojedynczego gracza?

9 postów w tym temacie

"Będziemy coś dla nich mieli" - rzucimy im ochłap, niech się cieszą, że w ogóle coś dostali. Jak kolega wyżej - ja właśnie sobie ten tytuł odpuściłem. Nie bawią mnie gry, w których w trakcie kilku-, czy kilkunastominutowej rundy, spędzam 80% w trybie widza, bo akurat miałem pecha. Czyli multi odpada. Liczyłem na singla, ale jeśli ma to być zrealizowane tak, jak singiel w Battlefieldach, to ja podziękuję.

Szkoda, bo początkowo zapowiadało się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wierzyć, że wywalili bite 3 lata pracy tylko po to aby "zniszczeń" dorzucić? A teraz gadka wygląda jakby mieli szybko posklejać bliżej nieokreślone coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja mam nadzieję, że nie będzie filmowa. Filmowa była w Vegas. Jak wyszło? Chyba wszyscy wiemy :) Za kampanię w stylu Raven Shield byłbym przeogromnie wdzięczny. To w sumie jest nawet całkiem możliwe; w którymś z wcześniejszych wpisów na temat R6: Siege wypatrzyłem informację, że single będzie oparty o multi. Czyli prawdopodobnie mapy będą jakoś tam do siebie zbliżone, a to oznacza brak codowych korytarzy. Może jestem naiwny, ale nadzieję wciąż mam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować