Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznajcie bohatera Far Cry 4

24 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2014 o 14:27, Teruaki napisał:

ilość zakompleksionych cebulaków osiąga tutaj szczyty


Miałem właśnie pisać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi czy ma jakiś wojskowy backgroud, żeby znowu nie było,że chłystek potrafi wybić setki najemników bo jakaś wioskowa panienka go namaściła na coś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda w porządku. Oby jednak nie był taką pipą jak Jason Brody i jego koledzy, bo znowu jakiś psycho-antagonista będzie bardziej lubianą postacią od tej, w którą się wciela gracz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam te wasze komentarze i naprawdę musiałem się trochę powstrzymywać przed bardziej dobitniejszym powiedzeniem niż to że ... pierdzielicie farmazony.

Gość wygląda spoko, po tym co zaprezentowano jestem bardzo daleki od nazywania go łajzowatym czy idolem nastolatek [ ludzie, ruszcie głową ]. A już totalnie nie rozumiem jakiegoś dziwnego poruszenia jego zarostem a już nazywanie go małpą to zwykła żenada.

Czyżby wszyscy będący anty wobec tego concept arta [?] byli wygolonymi chłopcami brzydzącymi się owłosieniem na twarzy [ o ile je w ogóle mają bo śmiem w to wątpić ]? Nie byłbym zdziwiony. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 19:10, Tyler_D napisał:

Czytam te wasze komentarze i naprawdę musiałem się trochę powstrzymywać przed bardziej
dobitniejszym powiedzeniem niż to że ... pierdzielicie farmazony.

Przepraszamy ze mamy wlasne zdanie :)

Dnia 19.06.2014 o 19:10, Tyler_D napisał:

Czyżby wszyscy będący anty wobec tego concept arta [?] byli wygolonymi chłopcami brzydzącymi
się owłosieniem na twarzy [ o ile je w ogóle mają bo śmiem w to wątpić ]? Nie byłbym
zdziwiony. :D


Alez wrecz przeciwnie, owlosiebie jest spoko, o ile nie wyglada jak u nastolatka ktory nie przeszedl jeszcze mutacji :P

Wygląda na jakiegoś ruskiego dresa spod granicy z Mongolią :P

+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 13:45, Clover napisał:

Przypomina mi małpę.


Ostrzeżenie - Idź do ZOO lub włącz jakiś program o zwierzętach i zobacz jak wygląda małpa, bo widocznie nie wiesz jak te zwierzę wygląda i pleciesz bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 19:22, TigerXP napisał:

Przepraszamy ze mamy wlasne zdanie :)

Własne zdanie własnym zdaniem, pieprzenie głupot swoją drogą.

Dnia 19.06.2014 o 19:22, TigerXP napisał:

Alez wrecz przeciwnie, owlosiebie jest spoko, o ile nie wyglada jak u nastolatka ktory
nie przeszedl jeszcze mutacji :P

Bądź oszczędny w swoich porównaniach, litości. Jeżeli teraz miałbym wybierać pomiędzy lekko pierdołkowatym Jasonem z FC3 i tym co widzę tu i teraz w FC4 to wybieram to drugie.

Poza tym mam czasami wrażenie że niektórzy mają tutaj jakiś butthurt czy coś podobnego bo bohater nie jest Europejczykiem / Amerykaninem.

Poza tym chciałbym zauważyć że bohater jest dostosowany pod realia, to powinno wielu osobom dać do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2014 o 19:58, Tyler_D napisał:

Własne zdanie własnym zdaniem, pieprzenie głupot swoją drogą.


Nie wiem o co Ci chodzi, po prostu inaczej wyobrazam sobie goscia ktory przez wiekszosc gry bedzie robil za rambo.

Dnia 19.06.2014 o 19:58, Tyler_D napisał:

Bądź oszczędny w swoich porównaniach, litości. Jeżeli teraz miałbym wybierać pomiędzy
lekko pierdołkowatym Jasonem z FC3 i tym co widzę tu i teraz w FC4 to wybieram to drugie.

I Jason byl nietrafiony moim zdaniem i ten koles rowniez. Jak juz wspomnialem wyzej, nie tak sobie wyobrazam bohatera takiej gry jak FC.

Dnia 19.06.2014 o 19:58, Tyler_D napisał:

Poza tym mam czasami wrażenie że niektórzy mają tutaj jakiś butthurt czy coś podobnego
bo bohater nie jest Europejczykiem / Amerykaninem.


Nie wiem, nie mi oceniac co inni mieli na mysli, a nawet jesli to co?

Dnia 19.06.2014 o 19:58, Tyler_D napisał:


Poza tym chciałbym zauważyć że bohater jest dostosowany pod realia, to powinno wielu
osobom dać do myślenia.


No tak, bo gra sie zapowiada na mega realistyczna strzelanke.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować