Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Patch do Watch Dogs naprawi liczne błędy i ulepszy grafikę

37 postów w tym temacie

Patch, który wielu ludziom w końcu umożliwi normalną grę (oby), zostanie wydany prawie miesiąc po premierze gry... Jak to powiedział jakiś przedstawiciel ubisoftu - "Gratulacje chłopaki, dobra robota".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 17:38, Jeffero napisał:

Patch, który wielu ludziom w końcu umożliwi normalną grę (oby), zostanie wydany prawie
miesiąc po premierze gry... Jak to powiedział jakiś przedstawiciel ubisoftu - "Gratulacje
chłopaki, dobra robota".

Przynajmniej wychodzi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł newsa to manipulacja. Nie poprawia grafiki, tylko naprawia błędy. Każdy czytelnik pomyśli, że Ubi oficjalnie odblokuje shadery itp., które są w plikach gry, a tak się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ufam kłamliwym sk*******m z Ubisoftu! Obok EA są u mnie na dnie tabeli. Życzę wszystkim wydawcom wypluwającym niedopracowany szajs samych strat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że chociaż pamiętali o patchu cwaniaki ;p. Przyda się raczej osobom, które siedzą jeszcze przy tej grze, ja ukończyłem i teraz leży na półce. Ciekawe ile kłamstw nawciskają przy WD2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 18:57, DanyGee napisał:

Nie ufam kłamliwym sk*******m z Ubisoftu! Obok EA są u mnie na dnie tabeli. Życzę wszystkim
wydawcom wypluwającym niedopracowany szajs samych strat.


Degrad -1 - za słownictwo i chamstwo ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czy patch na PC naprawiajac jedno nie popsuje czegos innego. Troche chlopaka zeszlo i jak tu ufac firma? To juz lepiej bylo przlozyc premiere o miesiac bo nie wierze ze nie zdawali sobie sprawy z bledow jakie gra miala/ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając Ubisoft pach nie poprawi prawie nic, możliwe wręcz, że coś pogorszy (GR:FS anyone?). Widać po po tych ogólnikowych opisach:

• Implemented several performance improvements.
• Implemented a few control improvements.
• Implemented several mouse modifications.

Więc wprowadzono "parę" usprawnień tu i tam. Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i patch ściągnięty. Tak jak mówiłem. Gra nadal tnie przy jeździe po mieście, sterowanie pojazdami nadal jest beznadziejne, akceleracja myszy nadal przeszkadza ale... mod z polepszoną grafiką już nie działa. Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech już nic nie dotykają, gracze i tak odwalają za nich czarną robotę.

> No i patch ściągnięty. Tak jak mówiłem. Gra nadal tnie przy jeździe po mieście, sterowanie
> pojazdami nadal jest beznadziejne, akceleracja myszy nadal przeszkadza ale... mod z polepszoną
> grafiką już nie działa. Brawo.
To się nazwya brudna robota :D Pewnie patch podmienia odpowiednie pliki, które już nie zawierają zablokowanych opcji graficznych :) Ubi jest wielkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 21:35, bonescraper napisał:

Szczerze mówiąc, wystarczy skopiować mod ponownie i działa. Ale i tak te ich 50 mega
nie zmieniło nic na lepsze.

Ta bo mod podmienia jeden tam plik który te wszystkie efekty włącza(po łatce powtórna instalka - ponoć po tym gra działa jak z przed patcha jeśli chodzi o fps). Natomiast patch zepsuł grę totalnie z tego co mogę zrozumieć lecą takie komentarze na forach sprzętowych i ubi co mają np hd 6850 oraz GTX 660 Ti że ta gra działa im gorzej niż SR2 (Saints row 2) - do cholery co za programistycznym geniuszem trzeba być żeby optymalizację jeszcze bardziej schrzanić do takiego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Degrad -1 - za słownictwo i chamstwo ogólnie.

Uuuu czyzby gram jak nasz "wspanialy rzad" ograniczal wolnosc slowa i pogladow? A co do gry to niestety ale zgodze sie ze UBIsoft przegial z obietnicami a patch umozliwiajacy normalna gre(badz gre wogole) po miesiacu prawie to zenada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 21:20, bonescraper napisał:

No i patch ściągnięty. Tak jak mówiłem. Gra nadal tnie przy jeździe po mieście, sterowanie
pojazdami nadal jest beznadziejne, akceleracja myszy nadal przeszkadza ale... mod z polepszoną
grafiką już nie działa. Brawo.


Czyli mod,min. z DoF po tym patchu już nie działa?,ponowne jego wgranie/dodanie plików,pomoże?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować