Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Yoshida wyjaśnia, dlaczego na PS Vita będzie trafiać mniej gier first-party

4 posty w tym temacie

Wybrali chyba najgorszy wariant z możliwych. Gdybym wiedział, że wydaję 850zł po to, żeby grać w gierki smartfonowe, to olałbym środkowym strumieniem. Kupiłem w momencie zaraz po debiucie Killzone Najemnik a niedługo potem Tearaway. Do tamtego momentu Vita uzbierała już sporo dobrych gier AAA. Nie wiedziałem tylko, że to będą ostatnie. PS Now mnie nie interesuje, bo co miałem ograć na PS3, to ograłem. Jako gadżet Remote Play używam regularnie, ale nie po to kupowałem Vitę. Przebudzenie Vity w Japonii interesuje mnie tylko pod kątem zwiększonej sprzedaży i potencjalnym przyciągnieciem developerów, ale jRPG 1000h+ interesują mnie chyba jeszcze mniej, niż indie. W to, że Ubisoft czy EA zaczną nagle robić gry na Vitę nie wierzę. Jedyne co Sony mogło zrobić to wydać jeszcze kilka exów, zapłacić third party za zrobienie kilku dobrych gier (gta liberty city stories się kłania) i patrzeć jak rosną słupki sprzedaży. Jeśli na gamescomie nic nie zapowiedzą to Vitę po kilku miechach (bo jeszcze nie ograłem wszystkich gier AAA) mogę zamknąć do szafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej wkurza sony to iż pełno rzeczy jest po blokowanych w polsce i w europie. Brak płatności paypalem w polsce. Wiele klasyków z psone nie są dostępne w europie [Patrzę tu szczególnie na chrono trigger i chrono cross]. Playstation mobile nie jest dostępny w Polsce od chyba roku odkąd został udostępniony [a widziałem kilka fajnych gier za grosze]. Sam support jest nie do przyjęcia. Nie mogłem się zalogować do swojego konta, a przy próbie odzyskania danych zauważyłem że zrobiłem błąd w danych przy rejestracji [chodzi o datę urodzenia]. Amerykański support odpowiedział praktycznie od razu jednak nie mogli nic zrobić. Do polskiego wysłałem kilka wiadomości i zero odpowiedzi do dziś. Prędzej udało mi się wprowadzić odpowiednią datę urodzenia niźli uzyskać pomoc z ich strony.

Konsola jest zarąbista. Przyjemnie mi się na niej gra. Bateria starcza mi spokojnie na dzień. Nie brakuje mi gier na nią [jedynie pieniędzy na kolejne jak FF X]. np Dungeon Hunter, Assassin''s Creed, Soul Sacrifice, Disgaea 3 i Persona 4 zapewniły już setki godzin gry. Nie miałem okazji zagrania w stare gry z PSX, tak więc z nią nadrobiłem klasyki jak Silent Hill i gry z serii Final Fantasy. Obecnie gram w Terrarie i Spelunky i wiem że to kolejne gry na kolejne setki godzin. Ale to co widzę co robi Sony z Vitą jest żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować