Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kojima prezentuje demo Metal Gear Solid V: The Phantom Pain z E3 2014

9 postów w tym temacie

Piotr Bajda

Konami przygotowało dzisiaj gratkę dla czekających na piątego MGS-a w postaci niemal dwugodzinnego streamu z pokazówką gry z E3. Jeśli nie daliście rady obejrzeć go na żywo, nic straconego - filmik z wydarzenia znajdziecie w rozwinięciu.

Przeczytaj cały tekst "Kojima prezentuje demo Metal Gear Solid V: The Phantom Pain z E3 2014" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, bo nie łapię. To się dzieje w 1984 roku przed wydarzeniami z 5-tki? Skąd u Snake''a sztuczna ręka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam, ale po obejrzeniu gameplaya zauważyłem, że jakość grafiki strasznie spadła w porównaniu do tego co było pokazane na trailerze w 2013 r. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2014 o 15:49, klik125 napisał:

Czekam, ale po obejrzeniu gameplaya zauważyłem, że jakość grafiki strasznie spadła w
porównaniu do tego co było pokazane na trailerze w 2013 r. :(


Roślinność wygląda nieco gorzej, miejscami zauważalne jest doczytywanie obiektów i tekstur, ale poza tym większych zmian nie widzę - może poza oświetleniem (na to wpływ ma raczej umiejscowienie akcji podczas innej pory dnia). To bardzo, bardzo ładny tytuł.
Prezentacja - abstrahując od zauważalnie niskiego poziomu trudności (co może częściowo wynikać z umiejętności grającego) - utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że kierunek wybrany przez pana Kojimę jest słuszny. Infiltracja strzeżonych obiektów wreszcie wygląda w miarę wiarygodnie - cieszy swoboda, mnogość dróg i opcji, możliwość wyboru najbardziej dogodnego dla nas czasu wkroczenia do akcji. Duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować