Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Screeny z Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition

12 postów w tym temacie

Ze screenów wynika, że konsolowi gracze w końcu dostaną poziom trudności Torment z regulatorem od I do VI a nie jak wcześniej jakiś mizerny Master od I do V z marnym bonusem do expa, golda i magic finda. Nic tylko pogratulować bo w końcu poczujecie wyzwanie jakieś większe wyzwanie oraz [w choć małym stopniu] zbliżycie się do graczy PCtowych :)

Pozdrawiam.

EDIT: Chyba, że w między czasie dostaliście jakiegoś patha który wam wcześniej dodał poziom trudności torment [to wtedy zmienia postać rzeczy] ale i tak wątpię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ze screenów wynika, że konsolowi gracze w końcu dostaną poziom trudności Torment z regulatorem
> od I do VI a nie jak wcześniej jakiś mizerny Master od I do V z marnym bonusem do expa,
> golda i magic finda. Nic tylko pogratulować bo w końcu poczujecie wyzwanie jakieś większe
> wyzwanie oraz [w choć małym stopniu] zbliżycie się do graczy PCtowych :)
>
> Pozdrawiam.
>
> EDIT: Chyba, że w między czasie dostaliście jakiegoś patha który wam wcześniej
> dodał poziom trudności torment [to wtedy zmienia postać rzeczy] ale i tak wątpię :P


I po co zaczynasz gównoburze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ze screenów wynika, że konsolowi gracze w końcu dostaną poziom trudności Torment z regulatorem
> od I do VI a nie jak wcześniej jakiś mizerny Master od I do V z marnym bonusem do expa,
> golda i magic finda

Lol... W tym czasie kiedy na konsolach był ten system na PC nie było niczego podobnego! System z konsol to pierwsza wersja tego co potem dodano w patchu PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ze screenów wynika, że konsolowi gracze w końcu dostaną poziom trudności Torment z regulatorem
> od I do VI a nie jak wcześniej jakiś mizerny Master od I do V z marnym bonusem do expa,
Rok temu na konsoli był już loot w wersji zbliżonej do tej, którą dostałeś w marcu tego roku w ROS więc nie wiem czego się czepiasz.
Co do poziomów trudności ...
AA... no tak bo na PC to gra wymaga mega skila nie to co na konsoli..... No ale możesz się poczuć jako beta tester ;p na konsolę wyjdzie wersja dopieszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Lol... W tym czasie kiedy na konsolach był ten system na PC nie było niczego podobnego!
> System z konsol to pierwsza wersja tego co potem dodano w patchu PC.

On zawsze się wypowiada jak się nie zna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

inb4 shitstorm :D Chociaż już się prawie zaczęło. Sam nie wiem czy gdybym miał konsolę to nie kupiłbym sobie Diablo znowu, wydaje się, że dużo fajniej grałoby się na kanapie, bo okres ciężkiego grindu mam już za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I po co zaczynasz gównoburze?
Po co z góry zakładasz, że to "gównoburza" =.=. Niedługo nic nie będzie można skomentować bo za komentarz skomentują żeś prowokator i troll, nie ważne po jakiej stronie barykady kto stoi... niedługo nawet pomylić się nie będzie można....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2014 o 11:14, Kafar napisał:

> Lol... W tym czasie kiedy na konsolach był ten system na PC nie było niczego podobnego!

> System z konsol to pierwsza wersja tego co potem dodano w patchu PC.

On zawsze się wypowiada jak się nie zna ;)

Za to Jacku Ty się znasz... Wciąż głosisz tezy, że opłacalna gra jest tylko na hardzie ?? ]:->
EDIT:
wciąż czekam na odpowiedź na tego posta http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=738&pid=16431
Ale na co ja liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I potem widząc takich typów ludzie zaczęto się śmiać z "PC master race", a najlepsze, że oni upojeni swoją "dumą pececiaka" myślą, że to jest wychwalający ich tytuł, a nie prześmiewczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok pięknie ładnie ale kilka spraw z tych ss:

1. bonusy typu TRAP KILL - nie widziałem tego w wersji na PC, będzie to wprowadzone ?
2. mailbox - czy to tylko dobroć na konsolach czy PC również dostanie możliwość przesyłania maili oraz przedmiotów dla innych graczy ???
3. czy system wspieranej walki z elitami o którym słyszałem już jakiś czas temu że ma wejść, zostanie wprowadzony w wersji konsolowej oraz PC? System polegający na tym iż w momencie gdy mnie zabije jakiś elit/rare to pojawi się w grze mojego znajomego z listy, który akurat jest online i ten mój zabójca będzie wtedy silniejszy i groźniejszy i gdy mój znajomy go ubije to obaj dostajemy nagrodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować