Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kampania w Battlefield Hardline mniej liniowa, bardziej taktyczna

19 postów w tym temacie

Im więcej słów i obiecanek, tym mniej można oczekiwać.
Niestety od kiedy Visceral Games, z każdą kolejną produkcją, odchodzi coraz dalej od korzeni i własnej tożsamości, tym trudniej odróżnić ich od pozostałej multisieczki jakie produkują inni.
Mam tylko nadzieję, że nie będę mógł napisać czegoś podobnego, nigdy, o Naughty Dog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2014 o 11:05, maziiii napisał:

Na PS4 do kiedy można testować bete?


Z tego miejsca chciałbym odradzić betę. Jak nie masz to po prostu nie załuj serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2014 o 11:26, maziiii napisał:

Mam betę ,wiesz i tak na razie nie ma za dużo gier na PS4 a serwery pełny to coś tam
gram.


No to ok skoro nie masz dużej biblioteki gier mozna pociąć. Ale jestem mega zawiedziony tą betą i nie mówie o wyglądzie bo niby nic nie mozna zarzucić chociaż bf4 wygląda lepiej a to jest kopiuj wklej bf4 ;) (w niektorych miejscach dosłownie bo nazwy klas są dużo dalekie od pasujących pod ten klimat). Moim zdaniem to powinno być dlc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inaczej bym do tego podszedł - nie wrócimy nigdy, chyba że ktoś z ekip, które tworzyły gry z serii SWAT i R6 stworzą niezależne studio i wrzucą całkiem dobry, staroszkolny i realistyczny dość pomysł na Kickstartera. To miałoby rację bytu tak samo jak Pillars of Eternity. Ale w segmencie AAA raczej nie ma co liczyć na gry tego typu. Głównie dlatego, że liczy się akcja i jakiś "minimalny" realizm. Nie że kosmos, ale po prostu statystyczny gracz chce poczuć, iż obraca się w grze w świecie prawdziwym, a przy okazji może nieco więcej niż ustawa przewiduje. I tak naprawdę wystarczy spojrzeć na wyniki sprzedaży gier, aby dowiedzieć się czego oczekują gracze jako całość.

Ale powiem szczerze, że jeśli taka gra stawiająca bardziej na taktykę niż na akcję by powstała to bym ją z pewnością kupił. Pamiętam jak zagrywałem się w gimnazjum w SWAT 4, pamiętam niektóre dość mocne sceny bardzo dobrze (z ataku na siedzibę pewnej sekty chociażby) i też bardzo dobrze wspominam taktyczne aspekty tego tytułu. Podobnie pamiętam jak grałem dużo w R6: Rouge Spear. Dziś pewnie byłoby to trochę inne podejście niż "i have no idea what I''m doing", ale i tak wspominam dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no nie mam zbyt dużej biblioteki gier więc coś gram lepsze to niż nic :). Spodziewałem sie coś więcej po Hardline zwykły przeciętniak więc teraz czekam na The Last of Us.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest Insurgency jest też RO2/Rising Storm.
Może nie to samo co R6 i SWAT, ale nastawienie na taktykę i większy niż w BF realizm jest. Właściwie tak zorganizowanych szturmów jak w RO2 nigdzie nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Insurgency chyba bardziej, ale to raczej nie to. Chodzi bardziej o akcje, jakie byly np. w SWAT - wejście, flashe, okrzyki, szybka neutralizacja, kajdanki... Tu bardziej chodzi o takie powolne rozplanowanie, poruszanie się i szybki atak w jednym tylko momencie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W Insurgency chyba bardziej, ale to raczej nie to. Chodzi bardziej o akcje, jakie byly
> np. w SWAT - wejście, flashe, okrzyki, szybka neutralizacja, kajdanki... Tu bardziej
> chodzi o takie powolne rozplanowanie, poruszanie się i szybki atak w jednym tylko momencie
> ;)
Zagraj sobie w Armę III z jakąś dobrą ekipą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi ta gra bardzo przypadła do gustu, spędziłem już trochę godzin na becie i widać delikatne niedociągnięcia ale gry nie kupie. Dlaczego? Bo mimo to, że uważam ją za bardzo fajną to powinna ukazać się jako jakiś DLC do BF4, który by kosztował 50 a nie 150zł. Ta gra oferuje za mało aby wydawać na nią tyle kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować