Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Taśma #32 - Niezniszczalni 3, Sin City 2 i Dead Rising na wielkim ekranie

9 postów w tym temacie

Mówi się, że Sony nie jest zadowolone z nowej serii przygód Człowieka Pająka i być może w niedługim czasie zdecyduje się na kolejny restart.
:D Ciekawe dla czego? Oh... wait! Może dlatego że ten "twór" jest słabszy od poprzedniej trylogii (mówię o fabule i realiach komiksowych, sorry ale nie interesuje mnie love story w klimatach Spider-man''a)? Błagam niech sony przestanie pastwić się nad jednym z najlepszych dzieł Stana Lee i odda go ekipie od całego MARVEL Universe... :D Sądzę że nikt by się nie obraził żeby Spider-man w końcu zajął miejsce pomiędzy Avengers''ami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, po kija znowu restart pająka? Nowa wersja mi się podoba, jednak przy TASM 2 coś poszło nie tak. Problemem TASM 2 był chaos na ekranie i zbyt duży pośpiech przy wyjaśnianiu kilku wątków. Niech w trzeciej części dadzą jeden, dobry wątek i się może odkują, bo dopychając kilka wątków na chama wcale nie robią filmu bardziej ciekawym do oglądania. Dla kolejnego restartu pająka jestem na nie. Póki co na oku mam The Expendables 3 i Dawn Of The Planet Of The Apes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2014 o 15:25, Pacz505 napisał:

Czy mnie oczy nie mylą? Sandman w 2016 roku (można prosić o więcej info? :-) ) Ciekaw
jestem jaki pomysł mają na tego "superbohatera".


Nad Sandmanem pracują juz od jakiegoś czasu, na filmwebie powinieneś znaleźć sporo newsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezniszczali 3 :D... aż cieplej w brzuchu i na ustach milej. Kolejna część z serii filmów które są od samego początku hołdem i ukłonem w stronę kin klasy B w których to wielu z nich pogrywało i zrobiło nań karierę. A co do nowego Sin City to już nie mogę się doczekać. Brakowało mi tego typu klimatu w filmach jak właśnie w Sin City pierwszym. No i of kors zabójcza Alba. Będzie dobrze :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować