Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Codemasters nie zdążyło z implementacją trybu Time Trial w GRID: Autosport, ale możecie liczyć na darmową aktualizację

11 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Do premiery GRID Autosport został tydzień. Twórcy włożyli w projekt wiele miłości, ale poganiani zbliżaniem się ostatecznego terminu wydania nie zdołali zaimplementować wszystkich funkcji w grze.

Przeczytaj cały tekst "Codemasters nie zdążyło z implementacją trybu Time Trial w GRID: Autosport, ale możecie liczyć na darmową aktualizację" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to tekstury 4k dla PC? Skandal, dyskryminacja! Użytkownicy wszystkich platform powinni mieć równe doświadczenia w grach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak to tekstury 4k dla PC? Skandal, dyskryminacja! Użytkownicy wszystkich platform powinni
> mieć równe doświadczenia w grach!
I macie tu te wasze konsole , sorry ale za słabe na 4K xaxaxa ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak to tekstury 4k dla PC? Skandal, dyskryminacja! Użytkownicy wszystkich platform powinni
> mieć równe doświadczenia w grach!
Gra nie wychodzi na next geny, a jesli PS3 i X360 ma uciagnac tekstury 4k to obudź się :)

A Timetriala wybaczam. Grida chetnie sprawdze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plus że jedna darmowa aktualizacja :) chodź nie pogniewałbym się darmowymi DLC, bo w GRID za full paczkę trzeba wydać jakieś 130 zł lub pojedyncze DLC ale wtedy drożej wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Niezbyt ciekawe samochody moim zdaniem, glownie powtorka z Grid 2 + wynalazki...
> troche
> > zawod
>
> zagraj, ocen

Ale po co on ma grać skoro już z góry zakłada, że gra to zawód. Najwyraźniej jego kryształowa kula działa bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - skoro planuja dodac time triala - czemu to do cholery robia w aktualizacji? Nie mogą już poczekac ? Za dużo pieniążków poszło na reklame zeby teraz przekładać? Dzizas krajst, irytuje mnie coś takiego - wydać, zgarnąć kasę a potem dodać reszte. Ero PSX i PS2 wróćcie! Tam nie było patchy, wszystko było do początku : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam pytanie - skoro planuja dodac time triala - czemu to do cholery robia w aktualizacji?
> Nie mogą już poczekac ? Za dużo pieniążków poszło na reklame zeby teraz przekładać? Dzizas
> krajst, irytuje mnie coś takiego - wydać, zgarnąć kasę a potem dodać reszte. Ero PSX
> i PS2 wróćcie! Tam nie było patchy, wszystko było do początku : P

No wiesz;) Czasem masz umowy, które Cię wiążą i jeśli je złamiesz to kara finansowa jest całkiem spora. Więc po prostu lepiej dać później jedną, czy dwie funkcjonalności i wydać grę w terminie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować