Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram TV - horror, boss i Tyrion Lannister w Destiny

10 postów w tym temacie

Grałem w alfa i gra jest wypas, technicznie i graficznie, każde drzewko lub kamyczek wygląda extra, czy świecąca lampa dająca cień twojej postaci na ścianę. Mnie alfa przekonała od razu zrobiłem preodera, dostałem kod który aktywowałem na stronie "Bungie" tak wiec czekam.
Beta test jest dla osób które zrobiły preodera w jakimś sklepie online, lista sklepów które dają kody do wersji beta znajdziecie na stronie bungie w dziale beta test.
Gra jest trochę podobna do "Borderland" i trochę do "Dragon Age". Po testach alfa mogę dać 10/10 a to była tylko test wersja w pełniej to się dopiero będzie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2014 o 00:52, Mixson napisał:

Gra jest trochę podobna do "Borderland" i trochę do "Dragon Age". Po testach alfa mogę
dać 10/10 a to była tylko test wersja w pełniej to się dopiero będzie działo.

Co to gra może mieć wspólnego z Dragon Age? No chyba, że masz ma myśli drugą cześć i chęć przyciągnięcia fanów Call of Duty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co to gra może mieć wspólnego z Dragon Age? No chyba, że masz ma myśli drugą cześć i
> chęć przyciągnięcia fanów Call of Duty.

Tak chodziło mi o druga cześć DA. co do fanów CoD to nie wiem czy będą chcieli w to grać jest to trochę inny typ shootera. Ja osobiście nie lubię gier typu Cod, BF itp. ale Destiny to zupełnie co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2014 o 19:11, Mixson napisał:

Tak chodziło mi o druga cześć DA. co do fanów CoD to nie wiem czy będą chcieli w to grać
jest to trochę inny typ shootera. Ja osobiście nie lubię gier typu Cod, BF itp. ale Destiny
to zupełnie co innego.

Mówiąc od DA2 miałem właśnie ich na myśli bo Bioware próbowało tą grą ich przyciągnąć. Jeśli nie o to Ci chodzi to nie mam pojęcia o co może.
No ba, Destiny to nie żaden CoD czy Battlefield tylko Borderlands!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Martius0 w sumie to nieważne do czego podobna (tak DA2, sorry jakoś nie dopisałem "2") , niedługo beta testy, mam nadzieje że będzie więcej map i misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować