Zaloguj się, aby obserwować  
Lechu2005

Heroes V. Kampania 1 misja 5. POMOCY. Jak z godrykiem, gdzie nikolaj ???????? HEP ME..

6 postów w tym temacie

POMOCY!!!! Heroes V, kampania 1 misja 5. Jak odprowadzić Godryka do Nikolaja (czy jakoś tak, nie wiem czy dobrze napisałem ich imiona), bo wroga nie da się rozwalić, za duża armia w bramie. Nie wiem jak odprowadzić godryka, pomocy. Mam już wszystko odkryte i dalej nie wiem.

POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 12:48, Lechu2005 napisał:

POMOCY!!!! Heroes V, kampania 1 misja 5. Jak odprowadzić Godryka do Nikolaja (czy jakoś tak,
nie wiem czy dobrze napisałem ich imiona), bo wroga nie da się rozwalić, za duża armia w bramie.
Nie wiem jak odprowadzić godryka, pomocy. Mam już wszystko odkryte i dalej nie wiem.

POZDRO


Na samej górze strony masz przypięty temat o HOMMV. Tam się zgłoś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2006 o 12:50, Robek 009 napisał:

Na samej górze strony masz przypięty temat o HOMMV. Tam się zgłoś ;)

Tam już jest ponad 18 tys postów, więc, ze któś odp. na mój szansa jest mała. Więc lepiej tutaj...

POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po jakimś czasie w tej misji uzbierasz taką armie że spokojnie garnizon przejdziesz, z tym że na tej mapie są 2 garnizony więc nie można ich pomylić. W każym razie Ty musisz iśc tylko do jednego - w prawym dolnym rogu mapy, jak jestes na ternie inferno to idziesz w dół i dochodzisz do garnizonu. Tam jest tych stworów troche mniej i przy wiekszej armii (ktora sie wkoncu uzbiera bo potem atakuja Cie malymi armiami) spokojnie ich rozwalasz, przechodzisz przez garnizon i lecoisz dalej. Jak masz to przeczytaj poradnik to powinno tam wszystko być co i jak zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całą mape mam odkrytą i został tylko 1 garnizon,a za nim zamek wroga. Wątpie, że zdołam zebrać taką armie, jak tam stworów 1,2 i 3 poziomu jest po kilka tysięcy, 4,5,6,7 w setkach. Wątpie, że zebior 700 aniołów lub archaniołów, bo tyle stworów 7 poziomu jest w garnizonie. Celem jest wysłanie godryak do nikolaja, a nie niszczyć garnizon....

POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to ok! Tego garnizonu NIE MA SZANS rozwalić więc nad nim myślenie jest zbedne! Żeby skończyć misję idź za ten garnizon gdzie było mniej armii. Jak przez niego przejdziesz i pojdziejsz dalej to bedzie juz prawie koniec misji! MUSISZ POJSC ZA NIEGO (za ten slabszy garnizon) I WSZYSTKO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować