• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
szydyr

Lineage 2 - potrzebuje pomocy

Pytanie

Ściągnołem gre Lineage 2 (jest darmowa) i troche mnie zdenerwował fakt że po zainstalowaniu gry i prubie jej uruchomienia wyskoczyło okienko z autoupdatem. Gra ściągała mi sie 17.30 godz! Update będzie sie ściągał prawdopodobnie także bardzo długo. Nie wiecie jak ominąć tego autoupdata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

104 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 30.10.2005 o 08:56, dyrdup napisał:

Ściągnołem gre Lineage 2 (jest darmowa) i troche mnie zdenerwował fakt że po zainstalowaniu gry i prubie jej uruchomienia
wyskoczyło okienko z autoupdatem. Gra ściągała mi sie 17.30 godz! Update będzie sie ściągał prawdopodobnie także bardzo
długo. Nie wiecie jak ominąć tego autoupdata?


Ściągnąłeś C3? Kiedy? Skąd? Mi link z oficjalnej nie działa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

dzieki za pomoc. Już zainstalowałem ponownie, potem ściągnołem zainstalowałem patche do jakiegos serva a potem...przymaniałem ze 4 godzinki! :) Gra jest świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.10.2005 o 08:56, dyrdup napisał:

Ściągnołem gre Lineage 2 (jest darmowa) i troche mnie zdenerwował fakt że po zainstalowaniu gry i prubie jej uruchomienia
wyskoczyło okienko z autoupdatem. Gra ściągała mi sie 17.30 godz! Update będzie sie ściągał prawdopodobnie także bardzo
długo. Nie wiecie jak ominąć tego autoupdata?


Gra może darmowa, ale granie na oficjalnych serwerach już nie... Można owszem pograć na prywatnych serwerach z różnymi ratami... ale po wielu miesiącach grania... na kilku z nich powiem Wam jedno.... CHC GRAĆ NA OFICJALNYM SERWERZE.... zobaczcie sami........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 30.10.2005 o 22:31, da5id napisał:


Gra może darmowa, ale granie na oficjalnych serwerach już nie... Można
owszem pograć na prywatnych serwerach z różnymi ratami... ale po wielu miesiącach grania... na kilku z nich powiem Wam jedno....
CHC GRAĆ NA OFICJALNYM SERWERZE.... zobaczcie sami........



po wielu miesiącach?? po wielu miesiącach bede grał już w jakąś inna gre :P ale thx za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.10.2005 o 22:34, dyrdup napisał:


>
> Gra może darmowa, ale granie na oficjalnych serwerach już nie... Można
> owszem pograć na prywatnych serwerach
z różnymi ratami... ale po wielu miesiącach grania... na kilku z nich powiem Wam jedno....
> CHC GRAĆ NA OFICJALNYM
SERWERZE.... zobaczcie sami........
>


po wielu miesiącach?? po wielu miesiącach bede grał już w jakąś inna gre :P
ale thx za odpowiedź


Wierz mi, że nie jeśli grasz na w miarę dobrym serwerze z dużą ilością graczy poznasz kilku ludzi z różnych zakątków świata... poznasz nowe miejsca... wybierzesz się z klanem na jakiegoś klanowego bossa to nawet się nie zorientujesz a będziesz miał odjechany strój kupę znajomych no i pożądną broń... świetny klan.. aż Ci robią WIPE i sie w.......... tak że głowa małą... zresztą zobaczysz sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.10.2005 o 22:34, dyrdup napisał:

po wielu miesiącach?? po wielu miesiącach bede grał już w jakąś inna gre :P
ale thx za odpowiedź


Wiesz, to nie jest jednak GW, po wielu miesiącach dorobisz sie akurat przyzwoitego lvl, niezłego ekwipunku i jakiejś wreszcie porządnej broni, wstapisz do klanu i dopiero się zacznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Rano grałem w to 20 minut
i mnie wzieli do jakiegos klanu
Nawet z nimi nie zdążyłem pogadać
Jeśli ten klan bedzie fajny i bedziemy dużo grac to w Lineage pogram długo! Fajna gra jednym słowem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.10.2005 o 22:40, dyrdup napisał:

Rano grałem w to 20 minut
i mnie wzieli do jakiegos klanu
Nawet z nimi nie zdążyłem pogadać
Jeśli ten klan bedzie fajny
i bedziemy dużo grac to w Lineage pogram długo! Fajna gra jednym słowem


A jaki serwer ja dzieki tej grze bułgarskiego i macedońskiego się uczyłem ( w macedońskim klanie byłem), a żonka moja po z Turkiem siekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Granie w l2 na prywatnych serwerach to pomyłka nie zawierają nawet 50 % tego co global no i te ciągłe downy a w najgorszym wypadku wipe i musisz zaczynać od nowa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.11.2005 o 16:12, Siwy28 napisał:

Granie w l2 na prywatnych serwerach to pomyłka nie zawierają nawet 50 % tego co global no i te ciągłe downy a w najgorszym
wypadku wipe i musisz zaczynać od nowa !!!


zgadzam sie w 100%
gralem na privach prawie rok
przez ten czas zdazylem zwiedzic parenascie serverow(mowie oczywiscie o low ratowych - max 5x)
wiekszosc serverow poprostu stala sie nie dogrania - wipe, rollbacki, crashe, lagi - to tylko najslabsze z mozliwych przyczyn upadkow ich
do gorszych naleza: przekrety adminow - dawanie niektorym graczom przedmiotow expa sp kasy czy bog wie czego jeszcze - ogolnie chamsto ze strony adminow
inne jaja z ich udzialem to: banowanie graczy bez powodu lub ze smiesznych przyczyn typu nie powiedzienie czesc adminowi
kasowanie postaci czy itemow
brak ingerencji z ich strony w przypadku wlamu na twoje konto - admin ci powie ze to nie jego sprawa
boty - ale to na offie tez jest
donate - to jest chyba gorsze od botow - ludze za wcale nei male pieniadze kupuja sobie najlepsze mozliwe itemy - np +50 i sa wtedy praktycznie nie do rozwalenia - na niektorych servach sa np cale ally(5kalnow) gdzie kazdy wlasnie wykupil taki sprzet
inne przyklady to:
bugi - admini nic z nich sobie nie roba a sa takie dzieki ktorym mozna zrobic sobie w chwile wysoki lev albo dostac duzo kasy bo jakis mob lub npc cos takiego daje

nie mowie ze all servy sa takie ale tak jest na wiekszosci a przynajmiej na 90% serverach z top list
pozatym tak jak czesc powiedziala obecnie na privach nie ma pelnego c2 i c3
jest ciagle c1 ktore udalo sie kiedys ukrasc z ncsofta admini dodali elementy z c2 i c3 typu - skille tekstury itemy i pare mobow
reszta czyli tereny, npc, moby, reszta skilli, eventy i wiele wiele wiele innych rzeczy albo nie dziala albo admin wymyslil sobie swoje wlasne rozwiazanie

pozatym to wcale nie prawda ze na offie lev np 40 robi sie w pol roku
tam mozna naprawde szybko zrobic lev - ja np ten 40 zrobilem w 3tyg lacznie z questami na zmiane profy i mam c grade sprzet !! i wcale nnie siedzialem 24h na dobe a tak ok 4~5h dziennie i to nie codziennie
kumpel w tym sammym czasie grajac czesciej i dluzej nabil 61

naprawde polecam offa - tam jest o wiele ciekawsza zabawa niz na privach no i macie pewnosci ze jutro nei padnie albo skasuja ci postac albo jeszcze inne jaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie oszukujmy się i nazywajmy rzeczy po imieniu.

To nie są żadne prywatne, ani nieoficjalne serwery. To są serwery PIRACKIE I NIELEGALNE. Granie na nich jest piractwem i okradaniem firmy NC Soft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chaiałbym poinformować iż analogicznie jak w wypadku gry World of Warcraft, prywatne serwery w grze Lineage są nielegalne. Informacja taka znajduje się:
1) w licencji EULA gry, którą akceptuje każdy instalujący i korzystający z gry
2) w Rules of Conduct obowiązujących każdego gracza
3) na stronie NC Soft
Dalsze pytania o możliwość gry na prywatnych serwerach będę traktowane jako łamanie licencji gry i propagowanie piractwa. Osoby takie będa degradowane a w szczególnych przypadkach dostęp do forum będzie im odbierany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kupiłem linage 2 , instalka poszła sprawnie, autoupade również. Kiedy wszedłem do gry wyskakuje komunikat :"The GameGuear upade was canceled , There was a problem when running GameGueard" i na tym sie kończy->nie moge nic zrobic T.T pomóżcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.12.2005 o 16:45, preisik napisał:

Kupiłem linage 2 , instalka poszła sprawnie, autoupade również. Kiedy wszedłem do gry wyskakuje
komunikat :"The GameGuear upade was canceled , There was a problem when running GameGueard"
i na tym sie kończy->nie moge nic zrobic T.T pomóżcie....


wejdz do katalogu gry tam masz podkatalog "system" z którego usuń katalog "GAMEGUARD" <- informacja z officjalnej strony www.lineage2.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Gre pobiera sie za darmo z oficjanej strony. A ile trzeba płacić na oficjanym serwerze ?? (chociażby na http://www.lineage2.com/). I jak tam sie zarejestrować ustalić forme płatności i takie tam czy mógłby ktoś mi powiedzieć co i jak zrobić ktok po kroku??

PS. I naprawde granie na Prywatych serwerach jest piractwem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować