• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
szydyr

Lineage 2 - potrzebuje pomocy

Pytanie

Ściągnołem gre Lineage 2 (jest darmowa) i troche mnie zdenerwował fakt że po zainstalowaniu gry i prubie jej uruchomienia wyskoczyło okienko z autoupdatem. Gra ściągała mi sie 17.30 godz! Update będzie sie ściągał prawdopodobnie także bardzo długo. Nie wiecie jak ominąć tego autoupdata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

104 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Wytłumacz mi wobec tego dlaczego gry MMORPG miałyby być darmowe? Negatywne nastawienie rozumiem ... ale nazywanie kretyństwem tego że ktoś chce za :

wymyśloną grę + działające serwery + ludzi obsługujących to na różne sposoby + ...

pobierac opłatę? Znajdz grafików którzy za darmo będą siedzieli i klepali tekstury postaci, miast, lokacji. Znajdz programistów, znajdz kompozytora który zmontuje do tego ciekawą muzykę ZA DARMO. Znajdz tez kogos kto napisze i poukłada systemy działająe w grze (seven signs, manor, pvp, siege, skille, dropy itd.) Jeśli wierzysz że znajdzie sie grupa osób która coś ledwie przypominającego Lineage zrobi za darmo. Albo mam lepszy pomysł. Nie pisz tego ani mi ani nikomu na tym forum - napisz to do NCsoft, blizzarda i jeśli przekonasz tam kogos że nie powinno się pobierać opłat za grę to osobiście wyłowie złotą rybkę która spełni wszystkie Twoje życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Według mnie Kwjacek miał racje. Gry mmor są niesamowicie zbudowane, dają ogromne pole manewru, ciągle ulegają rzeczy zmianom.
Właśnie zamówiłem Lineage2 i chyba będe płaci abonament. Mimo to wydaje mi sie że 100zł to trosze za dużo. Jeśli nie zapłacisz to niegrasz, a przecież kupiłes to gre.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

nie bylo mnie troche wiec Daro152 nie chodzilo mi o mu w tym przykladze "Prywatne servery nie wiem po co zaostaly zrobione moze dla takich ludzi jak ty i zeby placili dotacje bo servek upadnie a osoba zwana GM sama gra na oficjalu (wiele razy sie z tym spotkalem)." tylko wytlumaczylem ci po co sa prywatne servery >.> po drugie chodz na www.lineage2.pl/vb/ podyskutowac >.< po trzecie rowniez serwis gram zabrania pisania o piratach na forum jakbys nie wiedzal za granie na piratach lamiesz regulami EULA >.> ktory codziennie potwierdzasz wchodzac na pirata >.< ze sie zgadzasz z tym regulaminem ;] masz jakies pytania z przyjemnoscia bede mogl z toba dyskutowac :>

co do ostatniego posta ThoruSa
- max lvl 78
- teleportery, nogi, smoczk, czary, statki, wyrmy
- mozesz miec smoczka nawt na 1 lvl ale quest na niego zaczyna sie dopiero na 35lvl (wiec jak od kogos smoczka wczesniej bedziesz jego posiadaczem te kilka lvl szybciej)
- ThoruS zapraszam na www.lineage2.pl forum www.lineage2.pl/vb/ a napweno sie dowiesz jedyna polska strona poswiecona jedynie oficjalnemu lineage 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

taki problem z tego co pamietam jest na privach "niektore" nie czytaja nowych teksturek. Na oficjalu nie ma takiego problemu i widac wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.03.2006 o 15:42, ThoruS napisał:

Jeszcze 3 pytania.
Maksymalny levelw grze?
Jakie są "środki transportu"?
Od którego poziomu można mieć smoczka?


Maksymalny lvl to chyba 100 o ile pamiętam, choc pewien nie jestem. Smoczka nie wiem od którego lvl mozna miec, ale zdaje sie że to nie o lvl chodzi tylko o kasę. Raz koleś na smoczku mi mówił że ma 12 lvl. Ja mu powiedziałem, że mu nie wierzę bo sam miałem 15 lvl, a on mnie wtedy zlał na kwasne jabłko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Drodzy Forumowicze zwracam się do was z prośbą o nie wrzucanie linków do pirackich serwerów.
Przypominam wszystkim podającym linki do nieoficjalnych serwerów by zapoznali się z regulaminem, zanim będą chcieli umieścić kolejny adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0


Mam pytanie- kumpel mi wkleja że granie na "nieoficjalnych" serwach bez abonamentu to nie piractwo i prodecent nie ma nic przeciwko. Of kors uważam że to ściema, ale jak to jest, niech mnie ktoś upewni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.06.2006 o 15:34, Budo napisał:


Mam pytanie- kumpel mi wkleja że granie na "nieoficjalnych" serwach bez abonamentu to nie piractwo
i prodecent nie ma nic przeciwko. Of kors uważam że to ściema, ale jak to jest, niech mnie
ktoś upewni ;]



Sam sobie odpowiedziałeś : "kumpel wkleja" czyli ściemnia. Skoro producent pobiera opłatę za grę to logiczne, że w taki sposób chce być wynagradzany za przyjemność jaką Tobie udostępnia. Serwery prywatne / nieoficjalne .. to serwery pirackie i nielegalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.11.2005 o 16:12, Siwy28 napisał:

Granie w l2 na prywatnych serwerach to pomyłka nie zawierają nawet 50 % tego co global no i
te ciągłe downy a w najgorszym wypadku wipe i musisz zaczynać od nowa !!!


heheh granie w L2 przez niecałe 2 lata było moją najgorszą pomyłką ta gra za bardzo wciąga i pożera czas }:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ludziska mam problem mam dopiero 20 level i chciałem sobie zmienić klasę na jakąś porządną no i zmieniłem na elven oracle i nie jestem zadowolony bo nie których czarów nie da się użyć a i jeszcze bo tym co teraz jestem to tylko jakieś wspomagające i takie obniżające czary umiem a elven wizard potrafii takie co obrażenia zadają a i jeszcze da sie właśnie zmienić klasę z elven oracle na wizarda???a jeśli się już nie da zmienić to powiedzcie coś na temat tych czarów co trzeba żeby mogłem ich używać większy poziom, jakiś strój ,przedmiot nie wiem sam ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.02.2007 o 19:03, gizd26 napisał:

Ludziska mam problem mam dopiero 20 level i chciałem sobie zmienić klasę na jakąś porządną
no i zmieniłem na elven oracle i nie jestem zadowolony bo nie których czarów nie da się użyć
a i jeszcze bo tym co teraz jestem to tylko jakieś wspomagające i takie obniżające czary umiem
a elven wizard potrafii takie co obrażenia zadają a i jeszcze da sie właśnie zmienić klasę
z elven oracle na wizarda???a jeśli się już nie da zmienić to powiedzcie coś na temat tych
czarów co trzeba żeby mogłem ich używać większy poziom, jakiś strój ,przedmiot nie wiem sam
;-(

Klasy nieda się zmienic(chyba że na Privie)bo na off-ie niema takiej możliwości Elven oracle to taki słabszy buufer, który puzniej ma awans na 40 lev na Elven Eldera kilka dodatkowych buufów(nietyle co Propeth,ale to zawsze coś) więc przydaje się kiedy w Party niema akurat Propetha albo bishopa.Zgaduję że grasz na priv a tam ta klasa z tego co pamiętam niejest zbytnio popularna.Żeby zdobyc wyższy poziom skilla musisz osiągną odpowiedni poziom postaci i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam problem z ściągnięciem Lineage2 jakiego kolwiek bo jak pobieram grę i pobierze mi się do 50% transfer mi spada i już dalej mi nie pobiera ;( próbowałem już z wielu stron ściągnąć nawet z eMula i nic nadal mi we wszystkim spada transfer ;(.Jak by ktoś mi umiał pomóc bym był wdzięczny :).Bo chętnie bym sobie pograł na jakimś priv serverze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 15.02.2007 o 17:23, Harpagan napisał:

.Bo chętnie bym sobie pograł na jakimś priv serverze ;)


emm... a wiesz że prywatne serwery nie są legalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 15.02.2007 o 17:33, Fagno napisał:

emm... a wiesz że prywatne serwery nie są legalne ?

Wiem noji co z tego nie ja je zakladam więc nie ja będe płacił za to kary :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować