• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
szydyr

Lineage 2 - potrzebuje pomocy

Pytanie

Ściągnołem gre Lineage 2 (jest darmowa) i troche mnie zdenerwował fakt że po zainstalowaniu gry i prubie jej uruchomienia wyskoczyło okienko z autoupdatem. Gra ściągała mi sie 17.30 godz! Update będzie sie ściągał prawdopodobnie także bardzo długo. Nie wiecie jak ominąć tego autoupdata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

104 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Poza tym nie chcę mi się misięcznie wywalać pieniędzy w błoto po to tylko żeby zagrać na globalu rozumiem że jak zapłace będe miał więszky exp lub drop to jeszcze tak jak w MUonline ale za granie płacić to już kompletnie mi się nie opyla.I dla tego wole grać na priv servreach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.02.2007 o 17:43, Harpagan napisał:

Poza tym nie chcę mi się misięcznie wywalać pieniędzy w błoto po to tylko żeby zagrać na globalu
rozumiem że jak zapłace będe miał więszky exp lub drop to jeszcze tak jak w MUonline ale za
granie płacić to już kompletnie mi się nie opyla.I dla tego wole grać na priv servreach ;)


Większy exp będziesz miał na privach na offie masz rate x1.A granie na priv to wcale żadna przyjemnośc nawet po wycieku C4.Grałem więc wiem częste DC,masa bugów itp.Jakbym niemiał problemów z kasą to napewno wybrałbym offa,bo tam dopiero gra p[okazuje na co ją naprawdę stac.Niestety puki co pozostaje mi Guild Wars:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wszystkie oficjalne serwery są na x1. Cała reszta highratów, a nawet lowraty wyższe niż kilka oficjalnych serwerów, za które trzeba płacić, są nielegalne.

Gra na x1000 to piractwo w czystej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Odtwarza się je chyba w grze (choć mogę się mylić). Jeżeli grasz na prywatnych serwerach jest to raczej zbugowane i raczej nie zobaczysz powtórki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nagrywasz filmik, potem wchodzisz do menu glownego (tam gdzie wpisujesz login i password) i klikasz replay, tam wybierasz filmik i juz.
Ale jak chcesz zobaczyc filmik w Windowsie (filmiki nie moga byc odtworzone przez zwykle odtwarzacze ;) musisz sciagnac jakis program do nagrywania filmikow (m.in. fraps) i jeszcze raz wchodzisz w replay uruchamiasz filmik i uruchamiasz frapsa, aby nagrywal filmik. Teraz masz film w normalnym rozszerzeniu i mozesz go otwierac przez co chcesz :) (chyba cos poprzekrecalem :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zgodnie z prawem niestety ale w przypadku krycia twojego adresu IP NC-Soft ma prawo skierować oskarżenie w stosunku do twojej osoby za piractwo bo tak to jest traktowane

KAŻDA NIEDOZWOLONA MODYFIKACJA KODU GRY BEZ ZGODY PRODUCENTA jest traktowana jako piractwo i tak samo ścigana prawnie

Na ten temat już wielokrotnie wypowiadaliśmy się w różnych wątkach warto czasami poczytać także licencje które akceptujesz podczas instalacji :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Takie problemy najczęściej generują sterowniki do karty graficznej, w przypadku niektórych GeForce także te najnowsze sterowniki z serii 16X.XX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.10.2007 o 15:38, Akashi napisał:

Zgodnie z prawem niestety ale w przypadku krycia twojego adresu IP NC-Soft ma prawo skierować
oskarżenie w stosunku do twojej osoby za piractwo bo tak to jest traktowane

KAŻDA NIEDOZWOLONA MODYFIKACJA KODU GRY BEZ ZGODY PRODUCENTA jest traktowana jako piractwo
i tak samo ścigana prawnie

Człowieku OMG mnie nie chodziło o piractwo tylko czy przelewem pieniężnym przez bank internetowy do NCsoft jest tańszą ceną niż kupowanie zdrapek Pre-paid?.
Poza tym ja już nie będę grać w L2 bo mi się już zaczyna nudzić ;p.
A ja nie rozumiem twojej odp. to przelew pieniężny żeby grać w gry u NCsoft jest nielegalny?, jakoś nie mogę w to uwierzyć bo niektórzy płacą przelewem żeby mogli grać i to jest niby piractwo? lol ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.10.2007 o 16:08, Harpagan napisał:

> Zgodnie z prawem niestety ale w przypadku krycia twojego adresu IP NC-Soft ma prawo skierować

> oskarżenie w stosunku do twojej osoby za piractwo bo tak to jest traktowane
>
> KAŻDA NIEDOZWOLONA MODYFIKACJA KODU GRY BEZ ZGODY PRODUCENTA jest traktowana jako piractwo

i tak samo ścigana prawnie
Człowieku OMG mnie nie chodziło o piractwo tylko czy przelewem pieniężnym przez bank internetowy
do NCsoft jest tańszą ceną niż kupowanie zdrapek Pre-paid?.
Poza tym ja już nie będę grać w L2 bo mi się już zaczyna nudzić ;p.
A ja nie rozumiem twojej odp. to przelew pieniężny żeby grać w gry u NCsoft jest nielegalny?,
jakoś nie mogę w to uwierzyć bo niektórzy płacą przelewem żeby mogli grać i to jest niby piractwo?
lol ^^ .
W odpowiedzi na poprzedni post stwierdzam, że zupełnie nie zrozumiał pan mojego pytania i otrzymałem odpowiedź nie na temat chodziło mi jedynie o formę płatności za produkt NC-Soft, a nie o nielegalne używanie tego produktu!.
Jestem graczem zarejestrowanym również w waszej firmie i wszystie wasze produkty kupuję LEGALNIE!.
Proszę w przyszłości dokładnie czytać moje pytania i udzielać kompetentnych odpowiedzi.
Z poważaniem Harpagan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam pytanie, zaatakowałem neutralnego strażnika, on mnie zabil i mam teraz death penality. jak długo to bedzie trwało bo niewiem czy nową postać robic, bo to staty obniża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.12.2007 o 20:44, marcinshinoda napisał:

mam pytanie, zaatakowałem neutralnego strażnika, on mnie zabil i mam teraz death penality.
jak długo to bedzie trwało bo niewiem czy nową postać robic, bo to staty obniża


O ile się nie mylę, musisz iść do Grocery Shop''u i tam kupić "Recovery Scroll" - Powinno działać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Potrzebuję pomocy z gra lineage 2 kupiłem w sklepie gram orginalną i dzisiaj przyszła i nie wiem jak sie zarejestrować na oficjalnym serwerze dostałem 45 dni na granie i nie wiem jak sie zarejestrować pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować