• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
szydyr

Lineage 2 - potrzebuje pomocy

Pytanie

Ściągnołem gre Lineage 2 (jest darmowa) i troche mnie zdenerwował fakt że po zainstalowaniu gry i prubie jej uruchomienia wyskoczyło okienko z autoupdatem. Gra ściągała mi sie 17.30 godz! Update będzie sie ściągał prawdopodobnie także bardzo długo. Nie wiecie jak ominąć tego autoupdata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

104 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

mam pytanko: czy potzrebny jest pre-paid do uruchomienia lineage z serii Platynowa Kolekcja???? Bo piszą na pudełku że jest 31 dni gratis.

i jest karta aktywacyjna - czyli po zainstalowaniu i zał. konta można już grać wykorzystując te 31 dni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Mam problem z L2 Gracja part2, a mianowicie po zainstalowaniu i zmianie hosta, gdy włączę L2 i chcę się zalogować pisze miwpisuje złe passy ;/ Próbowałem już uruchamiania administratorskiego, działania jak XP SP, blokady AntiVirusa i zapory ale nic nie przynosi efektu... Posiadam Viste Home Premium i McAfee Security Center. Wie ktoś co może być przyczyną albo jak temu zaradzić nie zmieniając systemu na XP?(bo gwarancję stracę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.03.2009 o 07:04, panasonic14 napisał:

Witam. Mam problem z L2 Gracja part2, a mianowicie po zainstalowaniu i zmianie hosta,
gdy włączę L2 i chcę się zalogować pisze miwpisuje złe passy ;/ (...)


"Zmianie hosta"? Z tego co mi się wydaje robi się coś takiego żeby grać na tzw. serwerach nieoficjalnych (pirackich, prosto rzecz ujmując). Ładnie to tak? I jeszcze przychodzisz z tym na forum polskiego dystrybutora L2? IMHO czysta głupota :/ Może byś tak lepiej wykupił abonament?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować