Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham Knight w tym samym okresie co Wiedźmin 3: Dziki Gon i The Order: 1886?

17 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Światło dzienne ujrzała kolejna plotka dotycząca terminu wydania Batman: Arkham Knight. Według najnowszych doniesień, na grę będzie trzeba poczekać trochę dłużej niż sugerował to Kevin Conroy.

Przeczytaj cały tekst "Batman: Arkham Knight w tym samym okresie co Wiedźmin 3: Dziki Gon i The Order: 1886?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat żadnego Batmana nie opłacało się kupować w dniu premiery. Lepiej poczekać na wydanie GotY żeby mieć cały pakiet.
Zaraz pewnie pojawią się głosy, że Wiesława też lepiej nie kupować w dniu premiery bo później wychodzi Edycja Rozszerzona, ale w przypadku Wiedźminów, to co w edycji rozszerzonej, każdy dostawał za darmo i tak : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie. Oczywiście obie gry pewnie będą świetne, ale dlaczego miałby Wiesiek zarobić mniej, bo akurat pokazała się taka gierka, która po prostu dostanie lepszą reklamę, a w USiA po prostu będzie bardziej popularna.

Mam nadzieję, że Wiesiek zarobi jak najwięcej i będzie jak najlepszą grą - niech polak zarobi, bo już wiele razy pokazał, że potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2014 o 10:42, Miastalman napisał:

ale dlaczego miałby Wiesiek
zarobić mniej, bo akurat pokazała się taka gierka, która po prostu dostanie lepszą reklamę,
a w USiA po prostu będzie bardziej popularna.

Właśnie sobie sam odpowiedziałeś dlaczego zarobi mniej. Poza tym Batman to Batman nie sądzę, aby trzeba go było specjalnie reklamować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym co działo się na E3 można odnieść wrażenie, że właśnie Wiedźmin 3 i Batman AK są dwiema najbardziej wyczekiwanymi - na ten moment - grami 2015 roku. Nie sądzę jednak, by rzeczywiście obie zadebiutowały tego samego dnia, skoro wydawcą obu w USA jest Warner. To by był strzał w kolano, bo ucierpiałyby tak naprawdę oba tytuły. stawiam na minimum dwutygodniowy odstęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2014 o 12:57, Ambr0ktn napisał:

Ktoś w Warnerze jest idiotą. Przecież WB jest dystrybutorem Wiedzmina 3 w Ameryce. Sami
sobie w ten sposób zabierają klientów.

W jakimś stopniu pewnie to podzieli graczy, aczkolwiek są to bardzo różne gry, więc też i target całkowicie się nie pokrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2014 o 18:15, Arcling napisał:

W jakimś stopniu pewnie to podzieli graczy, aczkolwiek są to bardzo różne gry, więc też
i target całkowicie się nie pokrywa.


To bardzo ciekawe,gdyż ja zakupię obie gry w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2014 o 18:22, lis_23 napisał:

To bardzo ciekawe,gdyż ja zakupię obie gry w dniu premiery.

Tak samo jak równie ciekawe jest to, że ja nie zakupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2014 o 11:38, pepsi napisał:

Nie sądzę jednak,
by rzeczywiście obie zadebiutowały tego samego dnia, skoro wydawcą obu w USA jest Warner.
To by był strzał w kolano, bo ucierpiałyby tak naprawdę oba tytuły. stawiam na minimum
dwutygodniowy odstęp.


Ano właśnie. Byłby to ze strony WB czysty idiotyzm. Historia pokazała, jak przez takie numery gra może dostać po tyłku (np. Prince of Persia: Sands of Time kontra Beyond Good & Evil). A w lutym ma wyjść też ponoć Bloodborne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2014 o 18:15, Arcling napisał:

W jakimś stopniu pewnie to podzieli graczy, aczkolwiek są to bardzo różne gry, więc też
i target całkowicie się nie pokrywa.


CDPR nie celuje jedynie w miłośników RPG, ale w graczy w ogóle. Krótko mówiąc jest to konflikt interesów przez duże K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Akurat żadnego Batmana nie opłacało się kupować w dniu premiery. Lepiej poczekać na wydanie
> GotY żeby mieć cały pakiet.
> Zaraz pewnie pojawią się głosy, że Wiesława też lepiej nie kupować w dniu premiery bo
> później wychodzi Edycja Rozszerzona, ale w przypadku Wiedźminów, to co w edycji rozszerzonej,
> każdy dostawał za darmo i tak : )
Kupiłem niemal każdego (poza AA) w pre orderze i muszę ci przyznać rację. To tak jak z Assassin''s Creedem. Ja zapłaciłem za kolekcjonerkę 200 coś złotych i jeszcze 7 dych za SP. Teraz edycja ze wszystkim jest w Saturnie za 89,90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2014 o 18:15, Arcling napisał:

> Ktoś w Warnerze jest idiotą. Przecież WB jest dystrybutorem Wiedzmina 3 w Ameryce.
Sami
> sobie w ten sposób zabierają klientów.
W jakimś stopniu pewnie to podzieli graczy, aczkolwiek są to bardzo różne gry, więc też
i target całkowicie się nie pokrywa.

Raczej "nie całkowicie się pokrywa". "Całkowicie nie" oznacza, ze żaden z graczy kupujących Wiedźmina nie kupuje Batmana. Ja na przykład lubię obie seria, choć tego Batmana w pre-orderze sobie odpuszczę. Bardziej się opłaca GOTy, tym bardziej, że przed egzaminami i tak nie pogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować