Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mapa jednej z wysp, funkcje konsolowe, fizyka biustu - wyciekł dokument ze szczegółami z Wiedźmina 3

23 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Mnóstwo informacji, w tym także spoilery, o grze Wiedźmin 3: Dziki Gon zawiera dokument, który wyciekł do sieci. My ograniczymy się do podania jedynie tych, które nie zepsują Wam zabawy.

Przeczytaj cały tekst "Mapa jednej z wysp, funkcje konsolowe, fizyka biustu - wyciekł dokument ze szczegółami z Wiedźmina 3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że jestem rozczarowany i zniesmaczony Waszym postępowaniem. Nie wiem ile tak naprawdę ujawniliście z materiałów wykradzionych RED-om (artykułu nie czytałem, obrazków nie oglądałem - nie licząc tytułu i 2 zdaniowego wstępu), ale KAŻDA informacja jest o jedną informację za dużo. Poważny serwis o grach nie powinien się tak zachować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przyznam, że jestem rozczarowany i zniesmaczony Waszym postępowaniem. Nie wiem ile tak
> naprawdę ujawniliście z materiałów wykradzionych RED-om (artykułu nie czytałem, obrazków
> nie oglądałem - nie licząc tytułu i 2 zdaniowego wstępu), ale KAŻDA informacja jest o
> jedną informację za dużo. Poważny serwis o grach nie powinien się tak zachować.

Powazny serwis o grach.... prosze ciebie, patrz na nagłówki tutaj, ktore tylko czesto kłamia i wprowadzaja w bład.

Pokazuja prezentacje z gry a nagłówek "Graliśmy w XXX"... CH... a nie grali. Pudelek z info o grami nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przyznam, że jestem rozczarowany i zniesmaczony Waszym postępowaniem. Nie wiem ile tak
> naprawdę ujawniliście z materiałów wykradzionych RED-om (artykułu nie czytałem, obrazków
> nie oglądałem - nie licząc tytułu i 2 zdaniowego wstępu), ale KAŻDA informacja jest o
> jedną informację za dużo. Poważny serwis o grach nie powinien się tak zachować.

Jak byś przeczytał temat to byś wiedział już że ten portal to na poziomie pudelka o czym świadczy świadome użycie informacji fizyka biustu w tytule by przyciągnąć dzieciaki.

Nie pierwszy raz taki poziom jest pokazywany i nie ostatni więc musiałeś długo żyć w nieświadomości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Raczej zorganizowana grupa przestępcza oraz spisek kelnerów.


^^Wznieśmy za to toast - raz, dwa, trzy (ekhem... próba mikrofonu) ;-)

------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------

Co do newsa - nie wgłębiam się w szczegóły, nie chce spojlerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2014 o 12:36, MowieJakJest napisał:

Mam nadzieje, że fizyka cycków będzie równie dobra na Radeonach, bo wczoraj już zamówiłem
;(


Nawet jak nie będzie to nikt tego nie zauważy. Chyba że jest się naprawdę chorym zboczeńcem który masturbuje sięna widok cycków skaczących w grach. Jak nim nie jesteś to nawet tego nie zauważysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Przyznam, że jestem rozczarowany i zniesmaczony Waszym postępowaniem. Nie wiem ile
> tak
> > naprawdę ujawniliście z materiałów wykradzionych RED-om (artykułu nie czytałem,
> obrazków
> > nie oglądałem - nie licząc tytułu i 2 zdaniowego wstępu), ale KAŻDA informacja jest
> o
> > jedną informację za dużo. Poważny serwis o grach nie powinien się tak zachować.
>
>
> Jak byś przeczytał temat to byś wiedział już że ten portal to na poziomie pudelka o czym
> świadczy świadome użycie informacji fizyka biustu w tytule by przyciągnąć dzieciaki.
>
> Nie pierwszy raz taki poziom jest pokazywany i nie ostatni więc musiałeś długo żyć w
> nieświadomości ;)
hej mnie też tytuł przyciągnął a nie jestem dzieciakiem xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że pozwolę sobie zacytować fragment scenariusza prezentacji z E3 (ten też wyciekł), który dotyczy pewnej sceny:
"Ładne cycki na fizyce, odpowiednio dobrze przygotowany dialog." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Gram.pl nie będzie wrzucać materiałów spoilerujących Wiedźmina 3 nawet w mały sposób. Nie jest zbyt przyjemne zobaczyć mapkę nawet części świata przeglądając newsy. A jeśli koniecznie chcecie to robić to takie materiały powinny być widoczne dopiero po kliknięciu w jakiś odnośnik. Jesteście porządnym serwisem i sądzę, że coś takiego Wam nie przystoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2014 o 16:43, johnywol napisał:

Mam nadzieję, że Gram.pl nie będzie wrzucać materiałów spoilerujących Wiedźmina 3 nawet
w mały sposób. Nie jest zbyt przyjemne zobaczyć mapkę nawet części świata przeglądając
newsy. A jeśli koniecznie chcecie to robić to takie materiały powinny być widoczne dopiero
po kliknięciu w jakiś odnośnik. Jesteście porządnym serwisem i sądzę, że coś takiego
Wam nie przystoi


Temat newsa:
"MAPA JEDNEJ Z WYSP, FUNKCJE KONSOLOWE, FIZYKA BIUSTU - WYCIEKŁ DOKUMENT ZE SZCZEGÓŁAMI Z WIEDŹMINA 3"

I ty wchodzisz w tego newsa niespodziewając się takich rzeczy? Ludzie, pomyślcie trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2014 o 16:51, Henrar napisał:

I ty wchodzisz w tego newsa niespodziewając się takich rzeczy? Ludzie, pomyślcie trochę.

Nie za dużo wymagasz? :P

@ontop
Skutki rozlania mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam nadzieję, że Gram.pl nie będzie wrzucać materiałów spoilerujących Wiedźmina 3 nawet
> w mały sposób. Nie jest zbyt przyjemne zobaczyć mapkę nawet części świata przeglądając
> newsy. A jeśli koniecznie chcecie to robić to takie materiały powinny być widoczne dopiero
> po kliknięciu w jakiś odnośnik. Jesteście porządnym serwisem i sądzę, że coś takiego
> Wam nie przystoi

Imo, skoro ktoś ma takie podejście, to powinien w ogóle odłączyć się od internetu do premiery i zamknąć w bunkrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jedyne co pozostaje, to zwyczajnie nie śledzić newsów dotyczących gry, na którą się czeka a nie chce się być spoilerowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować