Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dlaczego Battlefield: Hardline nie jest po prostu dodatkiem do Battlefielda 4?

23 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Visceral Games postanowiło odeprzeć zarzuty fanów, że Battlefield: Hardline jest tak podobne do Battlefielda 4, jeśli chodzi o wygląd i rozgrywkę, iż powinno być jedynie rozszerzeniem gry, a nie osobną produkcją.

Przeczytaj cały tekst "Dlaczego Battlefield: Hardline nie jest po prostu dodatkiem do Battlefielda 4?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można mieć lekkie obawy, bo niektórzy nie chcą mieć powtórki z rozrywki, ale można jednak jakąś tam szansę im dać ;p. Dla odmiany chętnie wypróbuję, bo już zmęczyły mnie klimaty wojenne. Może w porównaniu do DICE nie spartolą roboty I będzie pozytywne zaskoczenie, choć byłoby lepiej gdyby premierę przełożyli, bo zaraz się okaże, że też kolejny BF wyszedł w pośpiechu ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ostatnia wypowiedź to jakaś kpina, bo sugeruje ona, że dzięki otwartym testom gra będzie stabilna... ŻE CO!? Na wewnętrznych testerów im szkoda kasy i teraz chwalą się tym, że jakby nie dali tej papki ludziom, to powtórzyłaby się akcja z BF''a 4? No prośba, to jest "automasakracja".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Sądzę, że zrozumiecie, że ta gra ma swoją wartość."

Tak, dla producenta i wydawcy ma na 100%.

Gracze też się o tym przekonają, ... jak już za nią zapłacą :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Battlefield: Hardline nie jest po prostu dodatkiem do Battlefielda 4? Bo lepiej zarobić 120/150 zł za "pełny" produkt niż 50 za DLC. Mam nadzieje że EA/Dice przejdzie się na Hardline i choć trochę da im to do zrozumienia że mody wydaje się za darmo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw płatne dema (MGS GZ) za pełną sumę, a teraz płatne DLC za pełną sumę. Co się dzieje w tej branży? Byle tylko wydać, byle kupili, a później się będziemy martwić jak coś pójdzie nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się to, zobaczymy co z tego wyjdzie - w duszy jednak po kryjomu liczę na klapę finansową tego moda. Beta znudziła mnie po piętnastu minutach, masa bugów, zwłaszcza jeżeli chodzi o pojazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro Hardline jest taki nowatorski i cudowny, to dlaczego nie było tego widać podczas bety? Z tego co kojarzę, to udostępnili jedną - i do tego niesamowicie słabą - mapę, oraz jeden tryb rozgrywki, który momentami był praktycznie niegrywalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralem we wszystkie BF (tak heroes i p4f tez...) i ta gra NIE JEST BATTLEFIELDEM! To nawet kolo BF nie lezalo!
Sciaganie kasy na maksa. Mam nadzieje ze zostana przeprowadzone niezalezne statystyki ze sprzedazy i gra okaze sie jedna wielka klapa.
Naciaganie ludzi w taki sam sposob co na CoD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Oczywiście, mamy wiele rodzajów map. Wiele więcej broni. Wiele więcej fajnych gadżetów. Wiele więcej ekscytujących elementów, które będziemy prezentować w nadchodzących tygodniach i miesiącach. Mamy więcej nowych trybów gry. Sądzę, że zrozumiecie, że ta gra ma swoją wartość. Jest w niej mnóstwo nowej zawartości."
A to wszystko już dostępne za niewyobrażalną ilość płatnych DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadacie tam, a ja się świetnie bawię. I fajnie że można sobie zapykać w trójkę, wskoczyć na mapkę czwórki a potem jeszcze zagrać w "hardlina". Inna sprawa że na pewno nie kupię gry za 200 zeta czy 179. Jednak jak na produkcję na pieca to nieco za dużo. Technologię panowie mieli więc nie wiem dlaczego cena nie mogłaby być niższa... ale jak gra stanieje to dlaczego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako fan serii BF gdzie w setkach idą spędzone godziny w każdej części w tej wytrwałem 6 rundy. Trzy w 1 trybie i 3 w drugim. Nuda, pustka i beznadzieja ;/ Jak zejdzie do 49zł to kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować